Jump to content
Dogomania

Mała galeria dorosłej już Mejsi


dysia-u

Recommended Posts

[quote name='dysia-u']:loveu::loveu: Mejsi to krakowianka. Wskoczyłam do galerii Auruni , naczytałam się i jestem podejrzliwa. :angryy: Stąd moje pytania o znaki szczególne. Ale nasze ogonki mają identyczne spanko/ to nic że kolor inny;)/ więc ... możemy sobie ufać:evil_lol:[/quote]
Ja też tam wczoraj już zaglądałam i jestem przerażona ludzką zazdrością i chamstwem:roll:.



Pieski-podobne
Spanko-podobne
Chiba coś to oznacza:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewa2909']Ja też tam wczoraj już zaglądałam i jestem przerażona ludzką zazdrością i chamstwem:roll:.



Pieski-podobne
Spanko-podobne
Chiba coś to oznacza:evil_lol:[/quote]
Tak bardzo rzadko wchodze na dogoi mało co czytam ,chyba musze ponadrabiać tematy eh z tymi ludzmi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']:placz: kupiłam wage elektroniczną / a niech tam/ , myśle zważe psine bo może coś więcej do miski sypne:roll: a tu kit . Firma ZELMER a waży dopiero od 3 kg. A gdzież bym o to pytała w sklepie , na logike powinna dobrze ważyć:placz: tylko czyją logike:placz::placz::placz:[/quote]
Taką łazienkową?

Link to comment
Share on other sites

:placz: kupiłam wage elektroniczną / a niech tam/ , myśle zważe psine bo może coś więcej do miski sypne:roll: a tu kit . Firma ZELMER a waży dopiero od 3 kg. A gdzież bym o to pytała w sklepie , na logike powinna dobrze ważyć:placz: tylko czyją logike:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']:angryy: łazienkową , po ta stara oszukiwała od 2-3 kg
No to myśle , upieke dwie pieczenie na jednym ogniu .Guzik:eviltong: Mejsi dalej będzie miała domyślną wage:crazyeye:[/quote]
Zważ najpierw siebie a potem siulka na rączki już będziemy znac wage i panci i siulka:evil_lol::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol: tak robie , ale myślałam że może być łatwiej.
Byliśmy dziś na dłuuuugim jesiennym spacerze:p ale z fotek nici:evil_lol: "zmień baterie" pokazywało się bezlitośnie. :diabloti: Ale robią mi na złość te martwe rzeczy:angryy: Po spacerze kąpiel obowiązkowa bo leśne stwory lepiej wyglądają. Tak , tak wszyscy do wanny , po kolei.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']:evil_lol: tak robie , ale myślałam że może być łatwiej.
Byliśmy dziś na dłuuuugim jesiennym spacerze:p ale z fotek nici:evil_lol: "zmień baterie" pokazywało się bezlitośnie. :diabloti: Ale robią mi na złość te martwe rzeczy:angryy: Po spacerze kąpiel obowiązkowa bo leśne stwory lepiej wyglądają. Tak , tak wszyscy do wanny , po kolei.:evil_lol:[/quote]
Koniecznie podaj obie wagi a my już sobie to obliczymy.
My też ze spacerku wruciliśmy i u nas zaraz fotencje jakieś wstawie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:angryy: wykąpałam Mejsi i tak się patrze a jej sukienka od karku do połowy grzbietu jest prosta a dalej do ogona :crazyeye::crazyeye: kręcona. Matko , co to za dziwadło się z niej zrobiło. Śmieją się moi że na pańcie się podała. Moje włosy to jeden skręt.
Przeceiż yorki mają jednakową szate ? !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']:angryy: wykąpałam Mejsi i tak się patrze a jej sukienka od karku do połowy grzbietu jest prosta a dalej do ogona :crazyeye::crazyeye: kręcona. Matko , co to za dziwadło się z niej zrobiło. Śmieją się moi że na pańcie się podała. Moje włosy to jeden skręt.
Przeceiż yorki mają jednakową szate ? ![/quote]
Aksunia ma "trwałe"na kiteczce.
Jakich kosmetyków urzywacie?
Nam sie kończą i nie wiem cco kupić.
A włoski to Ty masz pikne:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...