Jump to content
Dogomania

Mała galeria dorosłej już Mejsi


dysia-u

Recommended Posts

  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jolcia to właśnie ten stolik
ma jeszcze dokręcaną szubieniczke , ale ona tak spokojnie stoi że przy niej nie dokręcam
grubaska , grubaska. Jak mokra w kapieli to widac wyrażne, a raczej nie widać ...żeber hihi
Jola a twoim chłopcom włoski z nad oczu możesz spinać? moja nigdy nie miała ich ciętych a wyglądają na wieczne odrosty
spinam gumeczką kitkę a włoski nad oczami sterczą uuuuuu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']
Jola a twoim chłopcom włoski z nad oczu możesz spinać? moja nigdy nie miała ich ciętych a wyglądają na wieczne odrosty
spinam gumeczką kitkę a włoski nad oczami sterczą uuuuuu[/QUOTE]

Wiesz Ulcia u mnie jest tak:Bello kiedyś miał ładne włoski,które nie wyłaziły z gumki.W tej chwili ma wyżarte przez Apolla i wszystkie mu uciekają.A wąsów to już w ogóle nie ma :-(
Apollo ma takie w miarę.Też mu trochę włosów wyłazi bo Bello się odwdzięczył,ale jemu szybko odrastają i już jest prawie dobrze.:p

Link to comment
Share on other sites

nie no stół profesjonalny ale coś modelka nie zadowolona [URL]http://img338.imageshack.us/img338/5453/p1010093n.jpg[/URL]
no ale tu wygląda cudnie:) [URL]http://img573.imageshack.us/img573/7430/p1010095v.jpg[/URL] ślicznie ma pycholek zrobiony, ja Yoko też opitolę mordkę (no niezupełnie ja hehehe)
Moja też ma takie wystrzępione włoski nad oczami, które jakoś nie mogą dorosnąć do kitki a słowo daje, że jej nie obgryzałam hihih

Link to comment
Share on other sites

Ula Twoj pies ma sie teraz dobrze zadnych stresow u fryca tylko pancia weznie nozyczki ciachu rachu i juz piekna:loveu:
super Ci to wyszlo..:)
aa znam wage Pipi 3,6..ale ona jest niska wiec naprawde jest gruba i nawet nie macie pojecia jak trudno ja od zarcia odzwyczaic..
dzis np szykowalam jej i Livce sniadanko to zezarla i Livce chwila nieuwagi mojej i juz bylo pusto..i jak tu ja odchudzic..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viky i Ja']No i się wydało ;)
Ula i Asia wygryzają dziewczynom włosy a później płaczą, że im "antenki" nad oczami sterczą :evil_lol:[/QUOTE]

Ja też wygryzam, wydało się :oops:

[quote name='Pegaza'](...)
dzis np szykowalam jej i Livce sniadanko to zezarla i Livce chwila nieuwagi mojej i juz bylo pusto..i jak tu ja odchudzic..[/QUOTE]

Daria, gdzieś Ty takiego yorasa dorwała?! :evil_lol: U mojego karma cały dzień w misce stoi - dopiero jak naprawdę zgłodnieje to się za nią zabiera :roll: Ewentualnie jak mu jakoś podstępem wcisnę - w nagrodę za sztuczki, czy wsadzam mu w kulę smakulę i wtedy zje więcej, ale tak poza tym, to marniutko :roll:


[url]http://img88.imageshack.us/i/p1010101bu.jpg/[/url]
Pani Prezesowa śliczna :loveu:

Cześć Ulu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']a tak się łudziłam że to nie wyjdzie na jaw buuuuuu[/QUOTE]

Od razu wiedziałam,że coś z Aśką kręcicie w sprawie tych wygryzionych włosków :evil_lol:
I jeszcze Karola się przyznała :evil_lol:
[url]http://img88.imageshack.us/img88/282/p1010101bu.jpg[/url] cały fotel Mejsi :D

Link to comment
Share on other sites

Cześć Ula :) może Norkowi znudziło się już jego legowisko i chce nowe, chciał Ci to jakoś uświadmoić :razz: :evil_lol:

co do jedzenia, to Jazz też za bardzo suchej nie chce, ale odkąd je Acane jest o wiele lepiej, bo przy RC to czasami i dwa dni nic nie jadł... a teraz przynajmniej raz na dzień zje porcyjke :p
a jak mu dodam białego serka, albo marchewke to do dwóch nie policze i już nie ma :)

Link to comment
Share on other sites

Karola no widzi taki baleron mi zaczyna rosnac..:roll: wierzcie mi ze jak ja taszcze na rekach to czuje co niose..
innego sposobu nie ma jak jej zmniejszac dawki tego jedzenia..ale znajac zycie to poratuje sie nawet miską Somy;)

Ula heh Norek mnie ubawil normalnie...
wlacha karton mu daj jak mu zaczyna odbijac..;)
abo faktycznie czuje ze Mikolaj bedzie zaniedlugo haha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...