Jump to content
Dogomania

Kiedy powinnam ostrzyc pierwszy raz moją olbrzymkę?


Nuczysko

Recommended Posts

Moja Nusia ma 9 tygodni, kiedy pierwszy raz powinnam ja ostrzyc?
Jeszcze jedno ile razy powinna jeść dziennie. Od którego miesiaca powinna jesć jak dorosła i ile razy dziennie? Jest okropnym żarłokiem, nie chcę jej roztyć. Narazie dajemy jej 4 razy dziennie.Jaką karmę najlepiej jej dawać(jakiej firmy, co polecacie)

Link to comment
Share on other sites

ja mam średniaczke,ale u nas wyglądało to tak:

do 7tyg.życia- 5razy dziennie
od 8-12tyg- 4 razy dziennie
od 4-9miesiąca- 3 razy dziennie
od 9 miesiąca- 2 razy dziennie

Karmienie zawsze o tych samych porach dnia!

Co do jedzonka(ja daje tylko suche),to najpierw moja mała była na Purinie,ale ona zdecydowanie jej nie smakowała no i bączki były grane:shake:później przerzuciłam się na Hillsa i mała(jakby co to 15miesięcy) jest zachwycona i nie pamiętam kiedy był ostani bączek;)Najbardziej jej smakuje jagnięcina z ryżem;)

Oczywiście czasem dostaje mięsko,surowe warzywa,serek biały itp

a co do Trymowania-to jest to sprawa indywidualna każdego psa,ale ogólnie mówiąc gdy wypada włos,około 3 miesiąca(pociągnij ją palcami za włosy na grzbiecie jak dość dużo zostanie Ci w ręku to znaczy,że już czas)

Może dasz jakąś fotke:cool3:

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź. To już teraz wiem skąd te strasznie śmierdzące bączki. Muszę zmienić jej karmę:cool3: Pewnie, wrzucę zdjęcia małej tylko za bardzo nie wiem jak to zrobić? Jak utworzyć galerię?
Ps. Pozwoliłam obejrzeć sobie troszkę galerię Twojej rogatej sznaucerki i powiem Ci, że jest cudna.Przejrzałam kilka pierwszych stron i powiem Ci , że ta mordka jest identyczna jak mojej Nusi, ciągle uśmiechnięta:) Cała Nuka, jeszcze małe, uparte, wymuszające jedzenie, czarne, żywe kochane sreberko.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ty wiesz ze też własnie szukam i nie moge znalezc :crazyeye: dogo mnie nigdy nie przestanie zaskakiwac:evil_lol:

w kazdym bądź razie , nic trudnego, zdjęcie powinno miec rozmiar 640x640 , można wklejac 5 zdjęć na post.
Wejdź na [URL="http://www.tinypic.com"]www.tinypic.com[/URL] załaduj fotkę, wyskoczy Ci kilka kodów, wybierz ten z [img]link[/img] i skopiuj go i wklej w post

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...