Jump to content
Dogomania

13-14.12 - 2 x CACIB Kijów


Frytela

Recommended Posts

Byłam w Kijowie w listopadzie i mała radą dla wybierających się w grudniu, jadących przez Dorohusk. Z tej miejscowaści są dwie drogi do Kijowa ale jedna jest zamknięta (w remoncie) informacja o tym fakcie jest dość daleko i trzeba wtedy nakładac prawie 100 km.
Wybierajcie od razu drogę "dolną" przez Łutsk a potem E40 do Kijowa.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

do 3.12 mają czas uzupełnic wszystkie psy - czyli powinny juz byc w srode wszytkie przyjęte podane - my jestesmy -
a ile sie jedzie od Dorohuska do Kijowa, jak zaplanowac wyjazd , jak godzinowo - tam jest inny czas chyba niz u nas, na co zwrócic uwage, czy kase miec przy sobie to bezpieczne... czy wogóle jest bezpiecznie, jak powrót prze zgranice z psami i ogólnie
prosze o porady

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baha']
a ile sie jedzie od Dorohuska do Kijowa, jak zaplanowac wyjazd , jak godzinowo - tam jest inny czas chyba niz u nas, na co zwrócic uwage, czy kase miec przy sobie to bezpieczne... czy wogóle jest bezpiecznie, jak powrót prze zgranice z psami i ogólnie
prosze o porady[/quote]

No nie powim, że szybko, wszystko zależy od postoju na granicy, my mieliśmy wielkie szczescie i w tamta strone na granicy stalismy godzinke (tyle zajelo pozbieranie wszystkich pieczatek) z powrotem bylo tragicznie, straszna sniezyca i jazda po 30-40 na godzine a na granicy niespodzianka, kolejka na 12 godzin postoju. Trzeba bylo robic piekne oczy do ukrainskich celnikow i w koncu z psami puscili poza kolejka, nastepnie to samo po polskiej stronie ale tu juz lepiej mozna sie dogadac wiec postoj powrotny na granicy tylko 6 godzina.
Jesli chodzi o czas to w Kijoiwe jest godzina do przodu, wezcie spory zapas czasu bo kolejki na granicy nie da sie przewidziec a po jej przejechaniu macie ponad 500 km po cudownie dziurawych i wyboistych ukrainskich drogach.
Zycze powodzenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gidelski*****']W Dorohucku podejdz do straży i powieddz że jedziesz z psiakami od ponad roku puszczają poza kolejką żywe zwierzęta.....[/quote]

może to zadziała, bo jak jechałam do Lwowa (ktore to przejscie to zapomniałam) na granicy cos kolo 6 godzin i nic nie pomagało...

Link to comment
Share on other sites

ha , Medyka i Korczowa;-) swietne przejscia...:evil_lol:
500m - 5 godz:angryy:
ale jak tak puszczaja to super,

Frytella - czy sama jedziesz czy jeszcze jakies autko z wami???
ja sie dołączam oczywiście , bo mam stracha,
na razie pracuje nad mężem, aby pojechal ze mna...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olaglowka']Ja jak wracałam z Lwowa z wysatwy to w drodze powrotniej stalismy na granicy ok 8 godzin,Pzdr[/quote]
Ola, ale jak wracaliśmy z Mołdawii to w sumie na polskiej niewiele czasu nam zeszło (oprócz tych jakichś papierków które drukowali). Aha, wracaliśmy przez Hrebenne.
No i faktycznie z psami -to nie staliśmy, tylko poza kolejnością.

Link to comment
Share on other sites

Baha
Jedziemy sami, na PW odpisze jak wroce ze szkoly i sie dowiem pare rzeczy ;)

Może dorohusk milszy ;) mam nadzieje że puszczą, teraz zimno, na wiosne znowu cieplo, juz sie wolalam chlodzic niz grzac na przejsciu hehe


My w hrebennym szczescia nie mielismy, sttalismy jak zwykli prosci ludzie, i jeszcze nas zatrzymali zeby psa do ich rejestu wprowadzic, z czym sie zeszlo godzine...

tu sa listy:
13.12
[url]http://uku.com.ua/shows_champ/zayav_listy/cacib/spisok_hrust08.xls[/url]
14.12
[url]http://uku.com.ua/shows_champ/zayav_listy/cacib/spisok_kievrus08.xls[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavisia']Ola, ale jak wracaliśmy z Mołdawii to w sumie na polskiej niewiele czasu nam zeszło (oprócz tych jakichś papierków które drukowali). Aha, wracaliśmy przez Hrebenne.
No i faktycznie z psami -to nie staliśmy, tylko poza kolejnością.[/quote]

Wiem że jak wracaliśmy z Mołdawii to nie stalismy wiele czasu. Ja pisze o Lwowie, który byl 3 tygodnie przed Mołdawia. Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Wrociłam :multi::multi::multi::multi::multi::multi:

W sobote młoda doskonała, CAJC oraz w prównaniu BOB Junior!!!! :)

w niedziele dosk, CAJC, bez bob junior, pies dostał bdb wiec nie wiem ;) ale wyszla do porównania o rase, oczywiscie ona nie wygrała ale tak samo jak dnia poprzedniego wygrał jej starszy "pół" brat ;)


Iwona - mam sporo fot amstafów, nie wiem czy wstawie w tym tygodniu, ale szkoła goni niestety, przed swietami napewno.
Mam tez duzo innych ras, ale tak jak wyzej, to dopiero po weekendzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']Wrociłam :multi::multi::multi::multi::multi::multi:

W sobote młoda doskonała, CAJC oraz w prównaniu BOB Junior!!!! :)

w niedziele dosk, CAJC, bez bob junior, pies dostał bdb wiec nie wiem ;) ale wyszla do porównania o rase, oczywiscie ona nie wygrała ale tak samo jak dnia poprzedniego wygrał jej starszy "pół" brat ;)


Iwona - mam sporo fot amstafów, nie wiem czy wstawie w tym tygodniu, ale szkoła goni niestety, przed swietami napewno.
Mam tez duzo innych ras, ale tak jak wyzej, to dopiero po weekendzie[/quote]



GRATULACJE:multi::multi::multi::multi::multi:

Ładnie szalejecie :)



ps. dzieki za fotki :) bede sledzila temat i czekala z niecierpliwoscia :)

i ladnie bym poprosiła o stawke z katalogu :)








G

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://picasaweb.google.com/frytaikoko/WelshCorgi2XCACIBKiev1314122008#"]http://picasaweb.google.com/frytaikokos/WelshCorgi2XCACIBKiev1314122008#[/URL]

tu narazie corgi, reszte bede wstawiac juz na forum

Iwona, jutro po szkole postaram sie napisac stawke ;)
pamietam ze w sobote bylo 25 sztuk ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela'][URL]http://picasaweb.google.com/frytaikoko/WelshCorgi2XCACIBKiev1314122008#[/URL]

tu narazie corgi, reszte bede wstawiac juz na forum

Iwona, jutro po szkole postaram sie napisac stawke ;)
pamietam ze w sobote bylo 25 sztuk ;)[/quote]

nie wchodzą zdjęcia :( :placz:

25 to nie tak duzo jak na cacib :)


bede czekac z utęsknieniem do jutra

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']Wrociłam :multi::multi::multi::multi::multi::multi:

W sobote młoda doskonała, CAJC oraz w prównaniu BOB Junior!!!! :)

w niedziele dosk, CAJC, bez bob junior, pies dostał bdb wiec nie wiem ;) ale wyszla do porównania o rase, oczywiscie ona nie wygrała ale tak samo jak dnia poprzedniego wygrał jej starszy "pół" brat ;)


Iwona - mam sporo fot amstafów, nie wiem czy wstawie w tym tygodniu, ale szkoła goni niestety, przed swietami napewno.
Mam tez duzo innych ras, ale tak jak wyzej, to dopiero po weekendzie[/quote]
Gratulacje !!!
Jeśli mozna to uśmiecham sie o stawke pudli toy i pudli miniaturowych. Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Dla Iwony:
z soboty, w niedziele ich ubyło
PSY
baby:
601 - KLAYD

szczeniaki:
602 - GERKULES
603 - OMAR THUNDER FALLS
604 - GERMES

młodzież:
605 - VAN HELSING KATTYVAL
606 - ULAF

pośrednia:
607 - BAKARORO END ITUBORI DOBRYNYA
608 - GERBERT`s GROZOVOGO PEREVALA
609 - SHEDOW

otwarta:
610 - GOLDEN BOY DE M`A`M

champion:
611 - KPC MEET YOU AT MIDNIGHT LESOTO
612 - OLD NICK TIPIT Z HANKY

weteran:
613 - BAKARORO END ITUBORI ODIN


SUKI:
szczeniaki:
614 - BARCELONA FLOWER OF ANDORRA
615 - DARIMAYA SUDBOY IZ DOMA ALVIK
616 - ORTIKA THUNDER FALLS
617 - TRIAL`s TRUE ANGEL

młodziez:
618 - YURMALA`s ALMAZNOGO OSTROVA

posrednia:
619 - BAKARORO END ITUBORI ELITA

otwarta:
620 - ANAIS GREAT FORTUNE
621 - FAITER DREAM TO SHOW
622 - SUZY STAR DOG SALIBA`s

championki:
623 - BAKARORO END ITUBORI YUESYA
624 - TRIAL`s DAISY LADY

weteranka:
625 - RAMIRA BONITA OU JEY

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...