Jump to content
Dogomania

Hodowle Cocker spaniela Angielskiego


sfetsacek

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Ja [U]NIE POLECAM [/U]na pewno hodowli z Radomska. Oprócz rodowodowych piesków mają psy bez rodowodu rozmnażane na potęge. Nie wiem czy nadal w każbąć razie na tym się "dorabiali" z początku. Drugą ich "firmą" jest obdzieranie zwierząt ze skóry i robienie trofeów łowieckich.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Nie slyszalam zeby Ania miala psy bez papierow...
Podobno na samym poczatku zaczynali od takich pieskow ale juz od ladnych paru lat maja same psy z papierami...
I calkiem fajne niektore skojarzenia maja:)
W kazdym razie to bardzo mila osoba i widzialam jej psy i nie sa zaniedbane...A to co robi poza hodowla to chyba nie jest wazne...W koncu spaniel to pies mysliwski...
Chodzi Ci o spaniela jednomascistego czy kolorka?
Jedno masicistych jest na pewno mniej.Z lepszych hodowli na pewno
Eluda
[URL]http://www.eluda.republika.pl/[/URL]
Renmil
[URL="http://www.renmil.com/"]RENMIL - Hodowla Cocker Spanieli Angielskich & Golden Retriver & Cavalier King Charles Spaniel[/URL]
Zlota Grota
[URL="http://www.zlotagrota.poznan.pl/"]ZLOTA GROTA[/URL]
Ebony Empire(beda niedlugo szczeniaki:cool3:)
[URL="http://ebonyempire.republika.pl/"]Ebony Empire (FCI) - hodowla cocker spanieli angielskich[/URL]
Ricci
Chttp://www.cocker-spaniel.type.pl/lub

Jesli o kolorka chodzi to najbardziej polecem Blepers
[URL="http://www.blepers.pl/"]Hodowla Blepers[/URL]
Galida
[URL="http://www.galida.republika.pl/"]www.galida.republika.pl[/URL]
Izomer
www: [URL="http://www.izomer.lap.pl/"]www.izomer.lap.pl[/URL]
Royal Antidotum
[url=http://www.royalantidotum.republika.pl]Royal Antidotum (FCI) - cocker spaniele angielskie - mamy szczeni

Link to comment
Share on other sites

Musisz bardziej sprecyzować oczekiwania - bo samo stwierdzenie "szukam hodowli cocker spanieli angielskich" to jednak za mało...istotne w poszukiwaniach jest m.in. czy ma to być psiak wystawowy czy nie wystawowy, jakie umaszczenie, czy możesz jechać po psiaka na drugi koniec Polski czy szukasz po prostu rasowego psa w miarę blisko...

[B][quote name='ivy']Ja [U]NIE POLECAM [/U]na pewno hodowli z Radomska. [/quote][/B]
A z tym zdaniem się zgadzam...

Link to comment
Share on other sites

Napisał [B]ivy[/B]
[I]Ja [U]NIE POLECAM [/U]na pewno hodowli z Radomska.[/I]

A z tym zdaniem się zgadzam...


[B]Fajnie, że ktoś miał odwage to napisać, bo po pierwszej odpowiedzi zwątpiłam. Zabrzmiało jak "brońmy się nawzajem bo wszyscy jedziemy na tym samym wózku". Po pierwsze handlowanie psami radowodowymi i nie rodowodowymi jest zabronione przez związek nie wspominając o jakiś "zasadach". Nie wiem co regulamin mówi o sprzedaży hurtowej ale też wydaje się to dość niesmaczne. Po drugie działalność poza hodowlana może nie powinna nas interesować, ale jest conajmniej dziwna. Jak można jednocześnie kochać zwierzęta i zabijać je ? Czym się różni ubicie lisa od ubicia spaniela ? Zgodze sie, że psy nie wyglądają tragicznie, ale żeby miały jakieś super warunki to nie powiem. Jest spełnione niezbędne minimum ot co. Klatka obok klatki i stoją mróz nie mróz.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockermaniaczka']I calkiem fajne niektore skojarzenia maja:smile: [/quote]
?????:crazyeye:
[quote name='ivy'][B]Fajnie, że ktoś miał odwage to napisać, bo po pierwszej odpowiedzi zwątpiłam. Zabrzmiało jak "brońmy się nawzajem bo wszyscy jedziemy na tym samym wózku".[/quote]
[/B]Właścicielka tej ... hodowli doskonale wie,jakie mam zdanie [B]:diabloti:[/B] i nie zanosi się na to,abym je zmieniła.[quote name='ivy'][B] Po pierwsze handlowanie psami radowodowymi i nie rodowodowymi jest zabronione przez związek nie wspominając o jakiś "zasadach". Nie wiem co regulamin mówi o sprzedaży hurtowej ale też wydaje się to dość niesmaczne. [/quote]
[/B]Cokolwiek regulamin mówiłby o sprzedaży hurtowej,to jest to po prostu nie do przyjęcia [B]:angryy:[/B] - podobnie,jak produkcja nierasowych szczeniąt :angryy:[quote name='ivy'][B]? Zgodze sie, że psy nie wyglądają tragicznie, ale żeby miały jakieś super warunki to nie powiem. Jest spełnione niezbędne minimum ot co. Klatka obok klatki i stoją mróz nie mróz.[/B][/quote]
:shake: :shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]Cocermanka - widze, że troche znasz hodowle spanieli. Powiedz mi co myślisz o "złotej grocie" ? Bo ja zawsze myślałam, że to super najlepsza hodowla a dowiedziawszy się o przyjaźni owej pani z panią z Radomska zaczęłam się zastanawiać. Ponadto słyszałam, że sprzedane szczeniaki wyrosły na kundelki (tu zastrzegam TYLKO SŁYSZAŁAM!). No i sama hodowczyni nie wydała mi się zbyt przyjazna. Co Ty sądzisz ?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ivy'][B]Cocermanka - widze, że troche znasz hodowle spanieli. Powiedz mi co myślisz o "złotej grocie" ? Bo ja zawsze myślałam, że to super najlepsza hodowla a dowiedziawszy się o przyjaźni owej pani z panią z Radomska zaczęłam się zastanawiać. Ponadto słyszałam, że sprzedane szczeniaki wyrosły na kundelki (tu zastrzegam TYLKO SŁYSZAŁAM!). No i sama hodowczyni nie wydała mi się zbyt przyjazna. Co Ty sądzisz ?[/B][/quote]
[B]Cockermanka[/B] zna hodowle, bo sama jest Hodowcą i to przez duże H, także komu jak komu, ale Cockermance można zaufać.

[SIZE=1]Nie żebym się podlizywała.[/SIZE] :eviltong: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ivy'][B]Cocermanka - widze, że troche znasz hodowle spanieli. Powiedz mi co myślisz o "złotej grocie" ? Bo ja zawsze myślałam, że to super najlepsza hodowla a dowiedziawszy się o przyjaźni owej pani z panią z Radomska zaczęłam się zastanawiać. ............... No i sama hodowczyni nie wydała mi się zbyt przyjazna. Co Ty sądzisz ?[/B][/quote]
Hmm...mam wrażenie,że pomyliłaś hodowle :roll:
[quote name='ivy'][B]Ponadto słyszałam, że sprzedane szczeniaki wyrosły na kundelki (tu zastrzegam TYLKO SŁYSZAŁAM!).[/B][/quote]
Ja już słyszałam mnóstwo różnych dziwnych rzeczy - więc dopóki nie ma dowodów to byłabym bardzo ostrożna w powtarzaniu takich "rewelacji"...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sfetsacek']Nie wiem czy dobrze trafilam z tematem, ale chcialam sie dowiedziec czy ktos moglby mi polecic hodowle Cocker Spanieli Angielskich :help1: ??[/quote]
[B]sfetsacek[/B] zalogowała sie na forum spanielowym i napisała, że za 2 tygodnie będzie miała spanielka. Nie napisała jednak czy z rodowodem czy bez. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[B]a kto napisał, że ma szczeniaki bez metryk ? Przecież nie ja ![/B]
[B]To, że ma hodowle nie znaczy, że musi znać super wszystkich hodowców dlatego zasięga porady. Poza tym znać z wystaw czy rozmowy to nie wszystko. Czasem wychodzą na innych niż są.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]"Ja już słyszałam mnóstwo różnych dziwnych rzeczy - więc dopóki nie ma dowodów to byłabym bardzo ostrożna w powtarzaniu takich "rewelacji"...:roll:[/B]"

no proszę, dla mnie rewelacja jest to co piszecie na temat hodowli z Radomska
Sama mam pieska RODOWODOWEGO z tej hodowli i jestem b. zadowolona.

Byłam na miejscu, widziałam warunki w jakich przebywają psiaki (wg mnie bardzo dobre) i gdyby coś było nie tak na pewno nie umknęło by mojej uwagi.

[B]ivY[/B]
"Czym się różni ubicie lisa od ubicia spaniela ? "

Ty az taka glupia jestes ze nie wiesz?

"Zgodze sie, że psy nie wyglądają tragicznie, ale żeby miały jakieś super warunki to nie powiem. Jest spełnione niezbędne minimum ot co. Klatka obok klatki i stoją mróz nie mróz."

Psy w tej hodowli wygladaja b. dobrze, maja b. dobre warunki ( inaczej nie kupilabym psa )

"[B]Moja koleżanka kupiła od nich pieska. Psiak ma problem z chodzeniem. Dlatego zainteresowałyśmy się bardziej tą hodowlą."
[/B]
dobry z ciebie adwokat. A kolezanka pewnie nie ma raczek i sama nie moze nic zrobic. Z tego co wiem pieska zawsze mozna zwrocic do hodowcy jak wyjdzie jakis problem. Zreszta z kazdym zwierzeciem tak jest.



Ja moge z cala odpowiedzialnoscią polecic hodowle psów rasowych z Radomska

i nie dla tego ze mam psa z tej hodowli, ale dlatego ze jestem milosniczka tej rasy!

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

"Ty az taka glupia jestes ze nie wiesz? "

[B]sorry widać aż tak głupia jestem :evil_lol: bo nie wiem jak można kochać jedne zwierzęta a zabijać inne. Różnią się czymś ? Wytłumacz mi różnice. Mniej czują te zabijane ? Są mniej warte ?[/B]

[B]A dom w którym byłaś w Radomsku to ten na pokaz biedny i stwarzający w ogóle wrażenie porządnych biednych ludzi czy ta willa na drugim końcu ulicy ? :evil_lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...