Jump to content
Dogomania

EURO Budapeszt


Zebra
 Share

Recommended Posts

Coś nikt pisać nie chce, to ja moż edam co mam;)
[B]PSY[/B] wygrał Kerrydom Court Independent Sprit ( widziałam go ostatnio w Koszycach, wygrał grupę w Miszkolcu i pewnie jeszcze parę rzeczy o których nie wiem:lol:)
Young class (7)


Ex1 JCAC Junior Euro Winner 2008, Cat. 367 Zavetnaya Mechta Azhiotazh, 26.11.2007 (Volzhkiy Arkos Unikum x Absoljut Triumf Zavetnaya Mechta) Br. Klimchenko Ow. Klimchenko, Russia


Ex2 Cat. 364 Blue Hurricane Tristan, 23.06.2007 (Torum's Smokey Chisholm – Dandy Black & Blue Cherry) Br. / Ow Ivaci, Croatia


Ex 3 Cat. 363 Beclau Blue Byron, 08.04. 2007 (Beclau Boy Wonder x Beclau Beby Dee) Br./Ow. Zanovello, Italy


Ex 4 Cat. 365 Dinnyesvarosi Jumbo Jet, 10.06.2007 (Kerrydom Court Hardy x Terciopelo-Azul De la Cadiera) Br. / Ow. Burovincz, Hungary


Ex Cat 359 Absoljut Triumf Noel, 05.05.2007 (Kamaghan Thriller x Absoljut Triumf Yudith) Br. Chernofa Ow. Bykova


Ex Cat 361 Anima Mea Du An, 11.07.2007 (Ragtime Happy World x Real Pussy for Catwolk Happy World . Br. Dubinina, Ow. Nikitina, Ukraine


Ex Cat. 366 Nash Avgust Ritm'N Blue, 17.09.2007 (Gaeltacht Mac Dara x Nash Avgust Russkaya Krasavitsa) Br. Kolosova Ow. Drozdova


Abs Cat 362 Asmodis Cassius Clay, 27.11.2007 (Romulus Braudag x Asmodis Aztec Dea) Br. Molcanyiova, Ow. Borzova/ Molcanyiova


Abs Cat 360 Absoljut Triumf Nottingem for Bhelliom, (Kamaghan Thriller x Absoljut Triumf Yudith) Br. Chernofa Ow. Ciganikova

Intermedia class (3)


Ex1 CAC BOS CACIB Euro Winner, Cat. 370 Kerrydom Court Independent Spirit, 03.10.2006 (Kerrydom Court Hardy – Kerrydom Court Fanfara), Br. Slovenyi Ow. Slovenyi & Marsalko, Slovakia


Ex2 R.CAC Cat. 368 Avalanche Eire-Kerry Cagan Abugen, 20.12.2006 (Avalanche Eire-Kerry Nash Know-How x Avalanche Eire-Kerry Tittle-Tattle) Br. Volkova - Fomichova Ow. Pecherkina, Russia


Ex3 Cat. 369 Filippo Adonis Star, 06.01.2007 ( Derrymore Ailill Best x Elsa Adonis Star) Br. neduchalova Ow. Borzova, Sovakia


Open class (15)


Ex1 CAC R.CACIB - Cat 381 Dandy Black & Blue Rokoko, 21.11.2004 (Torum's Smokey Chisholm x Dandy Black & Blue Can Can) Br. / Ow. Ban, Croatia


Ex2 R.CAC Cat 377 Bhelliom El Nino, 02.02.2002 (Balboa Benhur x Bhelliom Ambra) Br. Ciganikova, Ow. Chernova, Russia


Ex3 Cat. 387 386 Irisfingel Aroma of Erinn, 17.08.2005 (Aran Enniskeen x Aran Feeny) Br. Sanchez & Diaz-Portales, Ow. Rodriguez. Spain


Ex4 Cat 373 Argus von Castell-Germanicum, 22.07.2006 (Stonebiter's Jolly Jazzman x Stonebiter's Icon Ireen), br. M.Ostermaier, ow Walter & Galina Huwa, Germany


Ex Irisfingel Beleno's Blade, 26.10.2006 (Aran Enniskeen x Aran Feeny) Br. Sanchez & Diaz-Portales, Ow. Baudoin, Spain


Ex Cat 372 Admiral Bluevic, 03.02.2006 (Olido von Landsberg x Ciarrai Blue Ivanhoe) Br. / Ow. Smirhova, Czech


Ex Cat 375 Avalanche Eire-Kerry Hercule Poirot, 05.10.2006 ( Avgust Strong Sensybility - Avalanche Eire-Kerry Solid Gold) Br. Volkova - Fomichova Ow. Pecherkina, Russia


Ex Cat 376 Benga Boy Hunting Blue, 24.06.2006 (Godreman's Zaney Lad x Gaeltacht Leana Aduaidh) Br. / Ow. Piels, Netherlands


Ex Cat 379 Blue Favorite Athos, 13.06.2006 (Dinnyesvarosi Chippendale x Badacsonyalja Urania) Br. / Ow. Csaba, Hungary


Ex Cat 380 Dandy Black & Blue Beau, 03.02.2006 (Torum's Smokey Chisholm x Dandy Black & Blue Esperanza), Br. Ban Ow. Pezelj, Croatia


Ex Cat 383 Dutch Brand's Aonghus Ace, 21.12.2005 (Celtic Spirit's Break Out x Killary Yahra V.H. Tweestromeland) Br. / Ow. Buurman-Brand, Hetherlands


Ex Cat. 388 Kerrydom Court Ivory, 03.10.2003 (Kerrydom Court Hardy x Kerrydom Court Fanfara), Br. / Ow. Szovenyi , Slovakia


V\g Cat 371 Absoljut Triumf Wals of Vienna, 04.02.2004 (Torums's Smokey Chisholm x Absoljut Triumf Pgan) Br. Chernova Ow. Gorskina


V\g Cat 385 Goliath vom Blauen Chevalier, 15.06.2006 (Kordes Unique Future x Angy vom Blauen Chevalier) Br. Hildesheim, Ow. Gebhardt, Germany


V\g Cat 382 Dinnyesvarosi Gezenguz , 02.07.2005 ( Dinnyesvarosi Chippendale x Dinnyesvarosi Boroka) Br. /Ow. Burovincz, Hungary


Abs Cat 374 Arkama True Grit, 03.02.2006 (Arkama Helluvafella x Arkama Flash Dance) Br. Munro, Ow. Tasselli / Munro, Italy


Abs Cat 378 Bhelliom Hendri Jimmy, 27.09.2004 (Bhelliom Destiny for you x Bhelliom Ambra) Br. / Ow. Ciganikova, Slovakia


Abs Cat 384 Edbrios Blue Ivanhoe, 30.08.2003 (Torum's Ready To Rumble x Glenfitor Clodagh At Adbrios) Br. / Ow. O'Brien & Pavlova, Ireland

Champion Class (9)


V1 CAC Cat 394 El Rojo De La Mari G De Chapeau Terrier, 15.03.2005 (Fensi Vul Ask Me Why – Ginger De Chapeau Terrier) Br. / Ow. Diaz, Spain


V2 R.CAC Cat 389 Avalanche Eire-Kerry Nash Know How, 20.06.2001 ( Avgust Strong Sensybility – Nutlee Sabeline) Br. Fomichova- Volkova, Ow. Obodzinskaya, Ukraine


V3 Cat 398 Lambiel Iz Goluboi Legendy, 26.03.2005 (Beclau Blue Wonder x Aua Skif Bellavicenza), Br. /Ow. Beliavtseva, Russia


V4 Cat 395 Gardemarin Iz Kraya Malachita, 15.10.2002 (Stenshel Benefis – Smilekeeping Violetta) Br. Kulikova Ow. Lin, Israel


Ex Cat 396 Hallord Frajamiro, 30.01.2003 (Gaeltach Iosak Aduaidh x Frencis Frajamiro) Br. Zuczkowska , Ow. Dolezalova, Slovakia


Ex Cat 392 Dirty Dancer Arcavisa, 20.02.2005 (Forum's Smokey Chisholm x Ailis Liadan Arcavisa) Br. /Ow. Pavlakovic, Croatia


Ex Cat 397 Kerrydom Court Hardy, 01.01.2005 (Torum's Smokey Chisholm x Dinnyesvarosi Beauty for Kerrydom Court) Br. Szovenyi, Ow. Szovenyi & Modrakova, Slovakia


v\g Cat 391 Dinnyesvarosi Capricious, 03.01.2003 (Olido von Lansberg x Abracadabra Jenny) Br. Burovincz, Ow. Gezane, Hungary


V\g Cat 399 Macroy's Airish Dandy, 18.07.2005 (Blue Joi Wiliams x Kordes Very Magnifficent) Br. / Ow. Hunyady, Hungary


Abs Cat 390 Balboa Ambassador, 01.10.2002 (Balboa El Cid – Torum's Classic Dancer) Br. / Ow. Tasselli, Italy


Abs Cat 393 Edbrios Amadeus, 28.11.2005 (Torum's Hollywood Jack at Shillelagh – Kerrydom Court Dhaulagiri at Edbrios) Br. / Ow. O' Brien & Pavlova, Ireland

Link to comment
Share on other sites

Suczki i BOB wygrała Balboa Saturnia
Young class (13)


Ex1 JCAC Junior Euro Winner Best Junior Cat 412 Rhetoric Fensi Vul iz Goluboi Legendy ( Domingo iz Goliboi Legendy x Avalanche Eire-Kerry Frensis) Br. Belyavtseva. Ow. Medvinskaja, Russia


Ex2 Cat 401 Arkama Blue Velvet Balboa, 20.08.2007 (Edbrios Bohemian Ivanhoe x Arkama High Flyer) Br. Munro Ow. Tasselli & Marenghi, Italy


Ex3 Cat 406 Dalstar Rihanna By Edbrios, 29.10.2007 (Torum's Hollywood Jack at Shillelach x Edbrios Mata Hari), Br. O' Brien & Pavlova, Ow. Rodríguez, Spain


Ex4 Cat 410 Kerrydom Court Keeley, 08.12.2007 (Symphonie Blind Date x Dinnyesvarosi Bluish Beauty for Kerrydom Court) Br. / Ow. Szövenyiova, Slovakia


Ex Cat 400 Absoljut Triumf Pagan to Astolf, 29.08.207 (Geijes Urgent Mayimus x Absoljut Triumf Pagan), Br. Chernofa, Ow. Ibragimova, Russia


Ex Cat 404 Bell Bolari Bristol Behappy, 20.08.2007 (Ella iz Chevalier Augusten x Nash Avgust Heibofi), Br. Vladimirova, Ow. Mitich, Serbia


Ex Cat 407 Dinnyesvarosi Juniper, 10.06.2007 (Kerrydom Court Hardy x Terciopelo-Azul De la Cadiera) Br. / Ow. Burovincz, Hungary


Ex Cat 409 Kerrydom Court Kamilla, 08.12.2007 (Symphonie Blind Date x Dinnyesvarosi Bluish Beauty for Kerrydom Court) Br. Szövenyi Ow. Burovincz, Slovakia


Ex Cat 413 Serebrjanyi Veter Garmonika, 22.08.2007 (Lambiel Iz Goluboi Legendy x Iveria Iz Goluboi Legendy) Br. Kandakova, Ow, Lin, Israil


v\g Cat 405 Blu Joi Litl Miss Sunshain, 03.12.2007 ( Blue Joi Williams x Blue Joi Glamorous Girlie), Br / Ow Romanova, Russia


v\g Cat 411 Kordes Moonshine, 30.07.2007 (Rollick's Wild Venture – Kordes Prima Donna) Br. Bedsted, Ow. Huwa, Germany


v\g Cat 402 Azaliya Skifia List, 20.08.2007 (Regtime Happy World x Nash Avgust Sonata) Br. / Ow. Tsymbalista, Ukraine


v\g Cat 403 Bardo's Healy, 29.11.2007 ( Bardo's Archimedes Fantasy x Kordes Acacia Blossom), Br. Uhl, Ow. Hofbauer, Dania


Abs Cat 408 Edbrios Guns N 'Roses, 17.08.2007 (Edbrios Amadeus x Glenfitor Clodagh At Adbrios) Br. O' Brien & Pavlova, ow. Mareaova, Slovakia
Intermedia class (4)


V1 CAC Cat 416 Edbrios Sonata For Kerrydom, 04.04.2007 (Edbrios Blue Ivanhoe x Kerrydom Court Dhaulagiri at Adbrios), Br. O' Brien & Pavlova, Ow. Szövenyi, Slovakia


V2 R.CAC Cat 415 Avalanche Eire-Kerry Cezaria Evora, 20.12.2006 (Avalanche Eire-Kerry Nash Know-How x Avalanche Eire-Kerry Tittle Tattle), Br. Volkova-Fomichova Ow. Fedoseeva, Russia


V3 Cat 418 Lasti Evridika, 15.11.2006 (Blue Joi Willams x Krasa Devitsa iz Kraya Malahita) Br. Zadvornova, Ow. Breeva, Russia


V4 Cat 419 Penny's Angie, 21.01.2007 (Penny's Zorbas x Penny's Ylvie) Br. Pfenning Ow. Buurman-Brand, Netherlands


Abs Cat 414 Asmodis Bella Amsel, 15.11.2006 (Romulus Braudag x Kerrydom Court Forget Me Not) Br. Borzova Ow. Juskova, Slovakia


Abs Cat 417 Kerzmin's Ariosa, 03.03.2007 (Shyloch Diesel x Rollick's Hope'n Glory) Br. Vyazmin Ow. Beliavtseva, Russia



Open class (8)


V1 Cat 428 Dinnyesvarosi Iona of Kerrydom, 31.05.2005 (Kerrydom Court Hardy x Terciopelo-Azul De La Cadiera) Br. Burovincz Ow. Lldiko, Hungary


V2 Cat 426 Dandy Black & Blue Bubbels, 03.02.2006 (Torum's Smokey Chisholm – Dandy Black & Blue Esperanza) Br. Ban, ow Gordana Nedeljkovic, Croatia


V3 Cat 425 Blu Joi Glamorous Girlie, 15.10.2005 (Aikheneck Blufire's King x Blue Joi Shalunya Arleta) Br. / Ow, Romanova, Russia


V4 Cat 427 Deivitson's Arly, 29.04.2006 (Happy Choise Dandy x Ellaiz Cerelia), Br. /Ow. Ojamets, Estonia


Ex Cat 429 Fanfair's Laranas Vai Blue Moon, 13.05.2005 (Kylemore's Varekai x Lyrna's Bonnie Blie) Br. / Ow. Sass, R


v\g Cat 430 Krasa Devitsa Iz Kraya Malahita, 12.06.2004 (Nordic Kerry Let It Be – Smilekeeping Violetta) Br. Kulikova / Ow. Zadvornova, Russia


V\g Cat 422 Badacsonyalja Barones, 28.05.2005 (Dinnyesvarosi Bad Boy x Badacsonyalja Uccu) Br. Denesne, Ow. Kun, Hungary


V\g Cat 423 Beaubase Afaia Dinnyesvarosi, 24 08 2004 (Dinnyesvarosi Bad Boy x kerrydom Court Dubhain) Br. Michal Ow. Burovincz, Hungary


Abs Cat 420 Arkama Proper Little Madam at Stanstead , 27.04.2005 (Balboa Benhur x Arkama Bombshell at Kamaghan), Br. Davani, Ow. Marastoni, Italy


Abs Cat 421 Avalanche Eire-Kerry U-Once Again, 02.02.2004 ( Irish Hyppy By the Way x Avalanche Eire-Kerry Miracle of Mirrow) Br. Volkova, Ow. Shashkova, Russia


Abs Cat 424 Beclau Bluefires, 05.09.2005 (Becklau Bach x Becklau Bebydee) Br. /Ow Zanovello


Abs Cat 431 Loughborough Dalia, 24.06.2006 (Iagudin Lamcaster Iz Goluboi Legendy x Loughborough Artis Gringolle), Br. Tarkhova Ow. sonnenschein

Champion class (7)


Ex1 CAC CACIB BOB Euro Winner2008 Cat 432 Balboa Saturnia, 23.08.2005 (Balboa Ambassador x Dom’s on the Road to O’Tamarac), Br. / Ow. Tasselli, Italy



Ex2 R.Cac , R.CACIB - Cat 435 Kerrydom Court Hermiona, 01.01.2005 (Torum’s Smokey Chisholm x Dinnyesvarosi Bluish Beauty for Kerrydom Court), Br. Szövenyiova, Ow. Zanovello, Italy


Ex3 Cat 434 Dinnyesvarosi Bluish Beauty for Kerrydom Court, 29.01.2001 (Louisburgh Tur Ceatha – Terciopelo-Azul Dela Cadiera) Br. Burovincz, Ow. Szövenyiova, Slovakia


Ex4 Cat 436 Kordes Very Magnifficent, 07.07.2003 (Kordes Golden Eye x Bright Spot Tequila), Br. Bedsted, Ow. Hunyady, Hungary


Ex Cat 433 Blu Joi Airish Kokett, 21.06.2004 (Olido von Lansberg x Blu Joi Chelsi) Br. / Ow. Romanova, Russia


Ex Cat 437 Nash Avgust Sonata, 07.04.2002 (Nash Avgust Jismond x Aua Skif Sharlotta), Br. Kolosova Ow. Tsymbalista, Ukraine


Ex Cat 438 Shona-Cupy Devote Shon, 10.09.2004 (Avalanche Eire-Kerry Nash Avgust Know How x Avalanche Eire-Kerry Devote You). Br. / Ow. Obodzinskaya, Ukraine


Veteran Class (1)

Best Veteran 1ex Cat 439 Absoljut Triumf Pagan, 24.11.1999 (Kamaghan Thriller x Dyonilaissa Stewart Triumf) Br. Chernova, Ow. Skirka, Russia

Link to comment
Share on other sites

Hungaria Terrier Club 03/10/2008

[B]PSY[/B]

Puppy class (1)

1ex Derrymore Balmoral (Gaeltacht Iosak Aduaidh - Derrymore Arwen Gill) br & ow Daniella Borzova, Slovakia

Young class (7)

Ex1 JCAC Junior Club Winner Blue Hurricane Tristan, 23.06.2007 (Torum's Smokey Chisholm – Dandy Black & Blue Cherry) Br. / Ow Ivaci, Croatia

Ex2 Absoljut Triumf Noel, 05.05.2007 (Kamaghan Thriller x Absoljut Triumf Yudith) Br. Chernofa Ow. Bykova, Russia

Ex3 Dinnyesvarosi Jumbo Jet, 10.06.2007 (Kerrydom Court Hardy x Terciopelo-Azul De la Cadiera) Br. / Ow. Burovincz, Hungary

Ex4 Zavetnaya Mechta Azhiotazh, 26.11.2007 (Volzhkiy Arkos Unikum x Absoljut Triumf Zavetnaya Mechta) Br. Klimchenko Ow. Klimchenko, Russia

Ex Dinnyesvarosi Jumanji, 10.06.2007 (Kerrydom Court Hardy x Terciopelo-Azul De la Cadiera) Br. / Ow. Burovincz, Hungary

Ex Anima Mea Du An, 11.07.2007 (Ragtime Happy World x Real Pussy for Catwolk Happy World . Br. Dubinina, Ow. Nikitina, Ukraine

Ex Nash Avgust Ritm'N Blue, 17.09.2007 (Gaeltacht Mac Dara x Nash Avgust Russkaya Krasavitsa) Br. Kolosova Ow. Drozdova

Abs Absoljut Triumf Nottingem for Bhelliom, (Kamaghan Thriller x Absoljut Triumf Yudith) Br. Chernofa Ow. Ciganikova


Intermedia class (2)

Ex1 CAC Avalanche Eire-Kerry Cagan Abugen, 20.12.2006 (Avalanche Eire-Kerry Nash Know-How x Avalanche Eire-Kerry Tittle-Tattle) Br. Volkova - Fomichova Ow. Pecherkina, Russia

Ex2 Filippo Adonis Star, 06.01.2007 ( Derrymore Ailill Best x Elsa Adonis Star) Br. neduchalova Ow. Borzova, Sovakia


Open class (7)


Ex1 CAC - Cat 381 Dandy Black & Blue Rokoko, 21.11.2004 (Torum's Smokey Chisholm x Dandy Black & Blue Can Can) Br./Ow. Ban, Croatia

Ex2 R.CAC - Avalanche Eire-Kerry Hercule Poirot, 05.10.2006 ( Avgust Strong Sensybility - Avalanche Eire-Kerry Solid Gold) Br. Volkova - Fomichova Ow. Pecherkina, Russia

Ex3 - Admiral Bluevic, 03.02.2006 (Olido von Landsberg x Ciarrai Blue Ivanhoe) Br. / Ow. Smirhova, Czech

Ex4 - Dinnyesvarosi Gezenguz , 02.07.2005 ( Dinnyesvarosi Chippendale x Dinnyesvarosi Boroka) Br. /Ow. Burovincz, Hungary


Ex Bhelliom El Nino, 02.02.2002 (Balboa Benhur x Bhelliom Ambra) Br. Ciganikova, Ow. Chernova, Russia


Ex Irisfingel Aroma of Erinn, 17.08.2005 (Aran Enniskeen x Aran Feeny) Br. Sanchez & Diaz-Portales, Ow. Rodriguez. Spain


v/g Blue Favorite Athos, 13.06.2006 (Dinnyesvarosi Chippendale x Badacsonyalja Urania) Br. / Ow. Csaba, Hungary


Abs Bhelliom Hendrix Jimmy (Bhelliom Destiny for You – Bhelliom Ambra), br \ ow Ciganikova, Slovakia

Abs Fanfair’s Lyranas vai Blue Moon (Kylemore’s Varekai – Lyrna’s /bonnie Blue), I.Calleja


Champion Class (6)

V1 CAC, Club Winner BOB, BIG-2 Lambiel Iz Goluboi Legendy, 26.03.2005 (Beclau Blue Wonder x Aua Skif Bellavicenza), Br. /Ow. Beliavtseva, Russia


2ex R.CAC El Rojo De La Mari G De Chapeau Terrier, 15.03.2005 (Fensi Vul Ask Me Why – Ginger De Chapeau Terrier) Br. / Ow. Diaz, Spain


3ex Absoljut Triumf Wals of Vienna, 04.02.2004 (Torums's Smokey Chisholm x Absoljut Triumf Pgan) Br. Chernova Ow. Gorskina


4Ex Cat 392 Dirty Dancer Arcavisa, 20.02.2005 (Forum's Smokey Chisholm x Ailis Liadan Arcavisa) Br. /Ow. Pavlakovic, Croatia

ex Gardemarin Iz Kraya Malachita, 15.10.2002 (Stenshel Benefis – Smilekeeping Violetta) Br. Kulikova Ow. Lin, Israel

Ex Hallord Frajamiro, 30.01.2003 (Gaeltach Iosak Aduaidh x Frencis Frajamiro) Br. Zuczkowska , Ow. Dolezalova, Slovakia

Abs Badacsonyalja Cicero (Dinnyesvarosi Bad Boy – Vretta VD Canis Burg), Hungary

SUKI

Young class (8)


Ex1 JCAC Junior Club Winner, Best Junior - Rhetoric Fensi Vul iz Goluboi Legendy ( Domingo iz Goliboi Legendy x Avalanche Eire-Kerry Frensis) Br. Belyavtseva. Ow. Medvinskaja, Russia


Ex2 Dalstar Rihanna By Edbrios, 29.10.2007 (Torum's Hollywood Jack at Shillelach x Edbrios Mata Hari), Br. O' Brien & Pavlova, Ow. Rodríguez, Spain


Ex3 Dinnyesvarosi Juniper, 10.06.2007 (Kerrydom Court Hardy x Terciopelo-Azul De la Cadiera) Br. / Ow. Burovincz, Hungary


Ex4 Absoljut Triumf Pagan to Astolf, 29.08.207 (Geijes Urgent Mayimus x Absoljut Triumf Pagan), Br. Chernofa, Ow. Ibragimova, Russia

Ex Cat 413 Serebrjanyi Veter Garmonika, 22.08.2007 (Lambiel Iz Goluboi Legendy x Iveria Iz Goluboi Legendy) Br. Kandakova, Ow, Lin, Israil

v\g Cat 405 Blu Joi Litl Miss Sunshain, 03.12.2007 ( Blue Joi Williams x Blue Joi Glamorous Girlie), Br / Ow Romanova, Russia

v\g Cat 402 Azaliya Skifia List, 20.08.2007 (Regtime Happy World x Nash Avgust Sonata) Br. / Ow. Tsymbalista, Ukraine

v/g Kerrydom Court Kamilla, 08.12.2007 (Symphonie Blind Date x Dinnyesvarosi Bluish Beauty for Kerrydom Court) Br. Szövenyi Ow. Burovincz, Slovakia


Intermedia class (2)


V1 CAC Avalanche Eire-Kerry Cezaria Evora, 20.12.2006 (Avalanche Eire-Kerry Nash Know-How x Avalanche Eire-Kerry Tittle Tattle), Br. Volkova-Fomichova Ow. Fedoseeva, Russia


V2 Lasti Evridika, 15.11.2006 (Blue Joi Willams x Krasa Devitsa iz Kraya Malahita) Br. Zadvornova, Ow. Breeva, Russia


Abs Cat 417 Kerzmin's Ariosa, 03.03.2007 (Shyloch Diesel x Rollick's Hope'n Glory) Br. Vyazmin Ow. Beliavtseva, Russia


Open class (5)


V1 CAC Dandy Black & Blue Bubbels, 03.02.2006 (Torum's Smokey Chisholm – Dandy Black & Blue Esperanza) Br. Ban, ow Gordana Nedeljkovic, Croatia

2ex R.CAC Blu Joi Glamorous Girlie, 15.10.2005 (Aikheneck Blufire's King x Blue Joi Shalunya Arleta) Br. / Ow, Romanova, Russia

3ex Dinnyesvarosi Iona of Kerrydom, 31.05.2005 (Kerrydom Court Hardy x Terciopelo-Azul De La Cadiera) Br. Burovincz Ow. Lldiko, Hungary


4ex Deivitson's Arly, 29.04.2006 (Happy Choise Dandy x Ellaiz Cerelia), Br. /Ow. Ojamets, Estonia


ex Cat 430 Krasa Devitsa Iz Kraya Malahita, 12.06.2004 (Nordic Kerry Let It Be – Smilekeeping Violetta) Br. Kulikova / Ow. Zadvornova, Russia


Abs Cat 421 Avalanche Eire-Kerry U-Once Again, 02.02.2004 ( Irish Hyppy By the Way x Avalanche Eire-Kerry Miracle of Mirrow) Br. Volkova, Ow. Shashkova, Russia


Champion class (2)


Ex1 CAC Club Winner - Blu Joi Airish Kokett, 21.06.2004 (Olido von Lansberg x Blu Joi Chelsi) Br. / Ow. Romanova, Russia


2Ex R.CAC Nash Avgust Sonata, 07.04.2002 (Nash Avgust Jismond x Aua Skif Sharlotta), Br. Kolosova Ow. Tsymbalista, Ukraine


Veteran Class

Best Veteran 1ex Absoljut Triumf Pagan, 24.11.1999 (Kamaghan Thriller x Dyonilaissa Stewart Triumf) Br. Chernova, Ow. Skirka, Russia

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.balboa.it/foto_saturnia/Saturnia-Marzo-2008-017.jpg[/IMG]
To jest Zwycięzca Europy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[URL]http://www.loukerry.de/[/URL]
Na tej stronie jest trochę fotek z wystawy. trzeba kliknąć tylko na shows
i potem na Euro i będą.
Dla mnie w tej stawce faworytem był LAMBIEL Iz Goluboi Legendy i Dandy Black&Blue ROKKOKO.
Bardzo mi się podoba Dandy Black&Blue BUBBELS

Link to comment
Share on other sites

No wiele na tych fotkach nie zobaczyłam, poza tym wchodzi tylko po niemiecku :roll:, ale znalazłam troche gdzieś na innych stronach, powiem, ze Bubbles, bardzo fajna, podoba mi sie takze Tristan i bardzo podobaja mi się Mł.Zw.Eurpy i dziewczynka i chłopczyk,
Gokaiba, a jak widziałm tego psa w Koszycach, to jakoś dużo mniej był wybarwiony, znaczy miał jeszcz sporo ciemnego kolory....
Trzeba przyznać, ze hodowla Kerrydom święci w tym roku tryumfy....

Link to comment
Share on other sites

No wiele na tych fotkach nie zobaczyłam, poza tym wchodzi tylko po niemiecku :roll:, ale znalazłam troche gdzieś na innych stronach, powiem, ze Bubbles, bardzo fajna, podoba mi sie takze Tristan i bardzo podobaja mi się Mł.Zw.Eurpy i dziewczynka i chłopczyk,
Gokaiba, a jak widziałm tego psa w Koszycach, to jakoś dużo mniej był wybarwiony, znaczy miał jeszcz sporo ciemnego kolory....
Trzeba przyznać, ze hodowla Kerrydom święci w tym roku tryumfy....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...