Jump to content
Dogomania

Malutka suczka szczeniak z Gdańska od dziecka na ulicy, pilnie szuka domu . ma dom


Abis

Recommended Posts

Byłyśmy dziś z koleżanką w schronisku w Gdańsku, szukałyśmy dla niej psiaczka. Jednak decyzja zapadła, że Asia adoptuje psiaka z dogomani :loveu:
a może i dwa psiaki bo nie może wybrać pomiędzy dwoma :loveu:
Niestety sam fakt pobytu w schronisku i patrzenie na te błagające psiaki, wbił mi nóż w serce.
Każdy z tych psów jest piękny, każdy potrzebuje domku, ale jedna niunia około 3 miesięczna utkwiła mi w pamięci.
Dziewczynka jest malutka ma coś z terierka, jest trzy-kolorowa.
Dziś będę miała jej zdjęcia jak wrócę do domu i zrzucę z telefonu. Tą malusią istotkę trzeba szybko wyciągnąć ze schronu .
Jeśli ktoś ma możliwość wrzucenia zdjęć teraz, to mogę wysłać mmsa do tej osoby

Link to comment
Share on other sites

Byłam dziś jeszcze raz w schronisku, chciałam adoptować tą sunię, i szukać jej domku na własną rękę gdyż nie dawało mi spokoju, że tak maleńki, młodziutki psiak spędzi kolejną noc w zimnym boksie. Niestety spóźniłam się 30 minut, biuro było zamknięte a jakiś Pan powiedział, że to nowy psiak i być może będzie musiał spędzić 2 tyg w schronie :placz:
Jutro z rana będę tam dzwonić, chcę ją zabrać do siebie.
Jeśli ktoś może mnie poratować i przesłałabym jej zdjęcie komuś na tel będę wdzięczna, bo mi dzieciaki skasowały program do telefonu i nie mam jak zrzucić zdjęć na kompa, a chciałabym w razie czego szukać jej już domku, gdybym jutro nie mogła jej zabrać :(

Link to comment
Share on other sites

Sunia jest u mnie już na tymczasie, teraz szukam jej domku stałego.
Szczepienia wszystkie ma, odrobaczona jest i po pierwszej cieczce niuńka na koszt schroniska może być sterylizowana.
O zachowaniu wile nie napiszę bo jest u mnie 30 minut.
Mam w domu kota i psa i kontakt między nimi jest ok.
Komu śliczną niuńkę ?? Będzie dość małym pieskiem :loveu::loveu::loveu:
Wieczorkiem wstawię zdjęcia z domu

Link to comment
Share on other sites

Sunia jest u mnie już na tymczasie, teraz szukam jej domku stałego.
Szczepienia wszystkie ma, odrobaczona jest i po pierwszej cieczce niuńka na koszt schroniska może być sterylizowana.
O zachowaniu wile nie napiszę bo jest u mnie 30 minut.
Mam w domu kota i psa i kontakt między nimi jest ok.
Komu śliczną niuńkę ?? Będzie dość małym pieskiem :loveu::loveu::loveu:
Wieczorkiem wstawię zdjęcia z domu

Link to comment
Share on other sites

Mam kilka nowych zdjęć malutkiej którą w domu nazywa się Koda :lol: tak nazwała ją moja 10cio letnia córka i niech tak pozostanie w DT :)
Cóż mogę napisać o tym maleństwie. Jest przekochana, strasznie garnie do mojej córki z którą właśnie śpi w łóżku kamiennym snem.
Zwierzęta traktuje bardzo sympatycznie, jest wesoła, podgryza nas :cool3:
ładnie wcina suche jedzonko, reaguje na FE i myślę, że będzie wspaniałym przyjacielem. Komu stokrotkę ??
Pierwsze spotkanie z kotem. Mała jest mokra, bo odrazu po przyjeździe została wykąpana w szamponie dla szczeniaczków :loveu:
[IMG]http://img408.imageshack.us/img408/9656/p1020048mk5.jpg[/IMG]
Pierwsza zabawa
[IMG]http://img521.imageshack.us/img521/289/p1020052mt0.jpg[/IMG]
Więcej zdjęć będzie w weekend bo teraz na "zdchłej baterii robiłam

Link to comment
Share on other sites

Wciąż szukamy domku. Moi mali Państwo przywiązują się do mnie strasznie a ja do nich. Moja Pani martwi się, bo rozstanie będzie bolesne za równo dla mnie Kody jak dla moich małych Pańciów. Kiedy Pani idzie do pracy kładę się spać i czekam, ale jak moje dzieciaczki idą do szkoły to chwilę płaczę, że poszli i mnie zostawili a przecież w ciągu dnia zabierają mnie ze sobą na podwórko a jak idą z tymi plecakami rano to mówią, że tam mi nie wolno iść :(
Komu maleńkiego przyjaciela ????

Link to comment
Share on other sites

Abis, a jak u ciebie z karmą dla szczeniaczka? Mam do oddania ok 2kg /może więcej/ kramy dla szczeniąt Hill's jagnięcina z ryżem :lol:. Termin ważności do końca roku. Mogę Ci ją wysłać jeśli mogłoby to chociaż w minimalnym stopniu pomóc. Karma będzie bez oryginalnego opakowania, bo to pozostałości po 15kg paczce! Obawiam się że mój psiak nie zdąży jej zjeść przed upływem terminu ważności w związku z czym wolę część po prostu oddać jakieś bidulce... :p

Link to comment
Share on other sites

Wisełka, dziękuję :loveu: Tylko pytanie czy zmieniać jej ?? Mała u mnie je RC dla szczeniąt i nie wiem, czy zmieniać jej karmę ??
Dziś w domu była okropna rozpacz, kiedy rozmawiałam z dziećmi na temat jej oddania, boję się, że będzie coraz gorzej. Kiedyś dzieciaki tak tymczasów nie przezywały a tym razem jest strasznie :( Bardzo pilnie szukamy domku stałego, dla dobra suńki i dzieci które pokochały ją zbyt mocno a szczególnie, że w ostatnich 4 ms straciły trzy zwierzątka.
Naszą kochaną kotkę Haidi, która z przerwanym rdzeniem kręgosłupa musiała zostać uśpiona.
Króliczka, który odszedł bez jakiejkolwiek przyczyny
I kociaka mojej mamy, którego weterynarz posłał za TM bo zbagatelizował chorobę, a kiedy się zorientowaliśmy było już za późno, inny wet nie dał radę wyciągnąć go z tego :(
To zbyt wiele na dzieci w wieku 9 i 10 lat i wstyd mi, że nie pomyślałam o tym, o tym, że dzieci będą cierpieć, bo stracą kolejne zwierzątko :(

Link to comment
Share on other sites

Wyobrażam sobie co czują dzieci jak tracą zwierzaczka... :-(

hmmm, czy zmieniać nie wiem szczerze mówiąc :roll: Ja mojemu zmieniam tzn. dosypuje do 1 karmy 2gą i wcina 2 jednocześnie. Potem tą 1ą całkiem wycofam. Nic mu nie dolega... Od małego jadł karmę Hills i Proplan, a teraz zmieniam na RC i nie widzę nic niepokojącego! Wręcz RC mu smakuje bardziej, chyba po prostu tamten smak mu się znudził ;)
Mam też do oddania legowisko budkę dla małego psa, ale większego niż York ;)

Link to comment
Share on other sites

Koda znalazła dom :loveu: Jutro o 19stej jedziemy zobaczyć domek w którym ma mieszkać, jak będzie ok, malutka już tam zostaje.
Domek znajduje się 50km ode mnie, więc doglądać ją będę miała jak :cool3:
Poza tym, ludzie którzy ją biorą to rodzina mojego znajomego, więc myślę, że Koda tam pozostanie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...