Jump to content
Dogomania

Hill's Large Bread Puppy


GoskaGoska

Recommended Posts

widzę, ze zachwalacie Hill's, a moj pies wogole nie chce go jesc :( , nasza Fibi na 4 miesięce kupilsmy jej Hill's Large Bread Puppy 15kg a tu niespodzianka, bo nie je tej karmy zbyt chętnie. Do tego ma gaz , ze czasami to nie idzie wytrzymac :(
Weterynarz tez zachwalal, ale nie wiem, czy nie dostaje czasem prowizji od tego zachwalania. i jeszcze nasza sunia czasami się podgryza się i drapie. DLatego więcej juz Hill's nie kupie, Eukanube tez nie kupie - chocby to byla nie wiadomo jak dobra karma, ludzie kochacie zwierzęta a kupujecie karmę firmy co robi na psiakach okropne testy! Obecnie wlasnie zastanawiam się nad jakoś karmą z rybą lub jagnięciną i sama nie wiem co wybrac

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli masz hill'sa na kurczaku i obserwujesz coś takiego spróbuj karmy z rybą/wołowiną/jagnięciną - możliwe że ma alergię i dlatego się drapie i dlatego nie je chętnie. U mnie problem nie jedzenia zniknął po znalezieniu karmy która nie uczula. Obsesyjne drapanie też znikneło.
Za to mam problem z ułożeniem BARFu bez drobiu, ale to inna bajka;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Niestety, ale dla szczeniakow Psow Duzych Ras nie ma jagnięciny, jest tylko kurczak . No nic narazie Fibi ma zamowionego Orijen , moze będzię jeść chętniej niz Hillsa. Na forum piszą, ze nawet pieski ,te co suchej karmy nie chcą, to Orijen 'em się zajadają, coz tez kupilismy dla szczeniakow duzych ras. Jak wytestuje to napiszę porownanie do Hillsa. Dotychczasowe doświadczenie po 1 paczke 15kg Hillsa dla szczeniaka rasy duzej:
Plus Hillsa to naprawdę ładna siersc psa, minus gazy, pies nie przepada za nią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']Niestety, ale dla szczeniakow Psow Duzych Ras nie ma jagnięciny, jest tylko kurczak[/quote]

Ale jest Jagnięcina dla szczeniaków wszystkich ras, bez względu na wielkość. W tej dla szczeniąt dużych ras i tak nie ma dodatków na stawy.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Ja kupiłam dla mojego psiaka i niestety drapie sie po niej strasznie:shake: wiec na razie podaje Eukanubę dla duzych ras (po niej drapie sie malutko w porównaiu do hills'a.Teraz przetestujemy Acane pacifika z samych rybek i zobaczymy. mam nadzieje że będzie mu lepiej:lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Goska[/B], jak będziesz w PL to przywieź mi ten worek, bardzo chętnie odkupię ;) A Tobie się zwróci i będziesz miała przynajmniej na ogłaszania naszych następnym bidulków:eviltong::evil_lol:;)

[B]Orijen[/B]- super karma (moim absolutnie nic się złego nie działo!) za kosmiczną cenę- dlatego kupiłam raz i na razie mnie nie stać.

[B]Eukanuba[/B]- szajs, jakich mało, a cenę to tak na prawdę nie wiem, skąd wzięli.

Polecam najzwyklejszą [B]Purinę[/B]- jest tłusta, dobrze wchodzi, smaczna, nic się po niej nie dzieje, choć trzeba dodawać tabletki na kosteczki/stawy, jakieś mięsko surowe, czy gotowane, serek bialy, żółteczko- to i tak przy tej cenie zejdziemy poniżej średniej krajowej:lol:

Polecialam teraz na[B] Arionie[/B] (Premium oczywiście)- wszystko w normie, a nawet dodatków nie trzeba oprócz jakiegoś mięska, bo jednak te 30% to za mało dla psa rosnącego.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Moj szczeniak nie tknal hillsa...wiele dobrego czytalam o tej karmie, ale kiedy pies nie zjadl ani jednego bobka cos mnie zastanowilo...tak karma zapachowo nadaje sie chyba dla kur ( bardzo mocny zapach otrebow)a nie psów. dla mnie zdecydowany minus .jak na razie tylko royal

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...