Jump to content
Dogomania

HD Premium Light-Croq


Alaa

Recommended Posts

Karmie Happy Dogiem juz od ponad roku - wrazenia :

Bardzo dobra karma, piekna siersc, "piekne" kupy, pieski w doskonalej formie.

Happy Dog ma jedzonko w roznych cenach - ja karmie Premium - wiec takie tanie to nie jest - 42 Euro place za HD Premium Light-Croq - worek 15 kilo, Toscana/Supreme/ jest jeszcze drozsza - 15 kg - 50 Euro- to jest karma bardzo dobrej jakosci, poczatkowo bylam nastawiona do niej umiarkowanie sceptycznie - poniewaz karmilam Eukanuba i RC - ale teraz jestem zwolenniczka tej karmy - mieszam Light z Supreme, to sa trzy rodzaje i daje fajne efekty, nie jest takie "tluste" jak Eukanuba i piechy zdecydowanie lubia.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Moja droga, jezeli nie potrafisz docenić grzeczności i od razu wyjeżdzasz z epitetami, trudno, bedę zmuszony poprowadzić tę rozmowę na Twoim, godnym pożałowania poziomie. Pytanie jest o tyle mało precyzyjne, że lepsze czy gorsze jest oceną subiektywną, ale widocznie w Twoim małym, ograniczonym rozumku jest to nie do pojęcia. Wżne jest dlaczego oceniasz, że coś jest lepsze czy gorsze: czy istotą jest szerokość asortymentu, stosunek do siebie rozmaitych substaratów, technologia produkcji czy smakowitość. Zadane przez P.pytanie było mniej wiecej tego kalibru: co jest lepsze, szynka czy polędwica? wszystko zależy od tego co będziemy oceniać. Mam nadzieję, że mniej lotni umysłowo uczestnicy tego forum już nieco bardziej zdają sobie sprawę, dlaczego istotna jest precyzja wypowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktoś pyta czy karma jest lepsza jedna od drugiej to zapewne ma na myśli jakość. Gdyby chciał wiedzieć o wpływie karmy na psy zapytałby czy karma jest dobra dla np mojego psa. Nie róbmy tutaj od razu sejmu... ludzie...


potek ja Ci nie powiem czy jest lepsza ale jedno jest pewne Royal jest nieco przereklamowany i na pewno nie jest zbyt dobrą wyrocznią.

Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Bardzo jest to interesujące co prawisz. Ja jednak jestem bardzo zainteresowany na jekiej podstawie wygłaszasz takie autorytarne poglądy. Jakoś nie zauważyłem żadnego rzeczowego argumentu. Na twoim miejscu zastanowił bym się kto używa sejmowych demagogii...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...