Jump to content
Dogomania

BRZEG - my niechciane szukamy nowych domków


ecci

Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiemy, wiemy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Dziewczyny czy powywieszałyście może foty zwierzaków u wetów? W lecznicach zdarza się, ze jakiś psiak wpadnie w oko, a poza tym ludzi ruszają sumienia i może plakat z apelem o miski, obroże itp też by coś dał, sklep dla zwierząt, poprosic o ustawienie kosza z banerkiem. Idą święta podziel sie z braćmi mniejszymi. Niewiele mogę Wam pomóc....

Link to comment
Share on other sites

Ecci nos do góry, przecież sprzedaż im wzrośnie, to czysty zysk dla nich;), ludzie będą więcej kupować, do lecznicy z propozycją eleganckiej antyramy z fotkami, co przecież ma same zalety, poprawia wizerunek( dotyczy też sklepu), no i takie tam ble, ble. Spróbowac nie zaszkodzi, musisz tylko pokazać korzyści nie dla psów ale dla lecznicy, sklepu

Link to comment
Share on other sites

ecci:lol: postaraj sie dotrzec do schronu i na tzw.przespiegi sie udac;) popytaj o laleczke, panie na pewno uchyla rabka tajemnicy:lol: Nie dalam jeszce panny na stronke, bo co mam o niej napisac?????, ale fundacja juz powiadomiona i czeka na wiecej informacji.Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='Nikandra35']ja jakoś w październiku dzwoniłam do tego "schronu" w sprawie bokserki
i powiedziano mi że została adoptowana,ale czy to prawda to nie wiadomo[/quote]
Uffff tyle dobrze :roll: szkoda że reszta mordeczek marznie ... zima daje nam popalić :placz: biegnijcie szybciutko do cieplutkich domków
A teraz mizianko od cioci Agniesi :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...