Jump to content
Dogomania

Krajowa w Chorzowie i charty


Lazarus

Recommended Posts

Kto z Was wybiera sie na wystawe do Chorzowa?

zainteresowanych informuje w imieniu oddzialu Chorzów, ze zgloszenia na nasze 3 wystawy:

1.Krajowa Wystawa Psow Zaprzegowych - 11.09.2004

2 Krajowa Wystawa Psow Pasterskich - 11.09.2004

3.44 Krajowa Wystawa Psow Rasowych - 12.09 .2004

bedziemy przyjmowac w terminie zapewniajacym wplyw do dnia 26.08.2004.Preferowana poczta elektronicza - [email protected]

www.zkwp.friko.pl

charty w tym roku sedziowac bedzie Janina Staniszewska Borkowska.

Moze jeszcze ktos sie zdecyduje zglosic i pokazac na Slasku swoje charciory?

Link to comment
Share on other sites

skonczylam wpisywac;)

jak zwykle whippety dopisaly najbardziej - no coz najmilsze charty to od razu widac w cyfrach ;)

teraz jeszcze korekta i wloze do netu zestaw zgloszonych psow.

No a teraz... zabieram sie za wpisywanie na klubowa tydzien zostal do konca terminu przyjmowania zgloszen i trzeba sie zabrac za to. Pewnie wszycy obudza sie 5.09 :))

Link to comment
Share on other sites

Kurkowa to chyba co roku zgłasza, więc dobrze, że nie zmieniła przyzwyczajeń. A Warszawiaków coraz więcej się pojawia, tak trzymać. Żałuję, że nie będę miała okazji tych wszystkich whippetów pooglądać i obfotografować :( ale mam nadzieję, że podobne towarzystwo (liczniejsze oczywście) dopisze na klubowej.

Link to comment
Share on other sites

Ech, tu się nie ma nad czym zastanawiać... Dla mnie to niemalże "odruch"--wsiąść i jechać na tą wystawę :) Ale niestety egzaminy bardzo skutecznie unieruchamiają mnie w domu. Więc w tym roku niestety krajową w Chorzowie muszę sobie odpuścić... Ale na szczęście klubowa już po egzaminach :):):)

Link to comment
Share on other sites

Prosze o chwile cierpliwosci osoby chcace dostac sie na strone oddziału Chorzow ( www.zkwp.friko.pl )

Oto informacja z friko:

Przerwa konserwacyjna · 30.08.2004 ·

Do dnia 31 sierpnia 2004 strony użytkowników serwera Friko.pl nie będą dostępne z powodu koniecznej przerwy konserwacyjnej.

Usługa FTP będzie dostępna.

· Friko.pl ·

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Chyba Lazarus więcej powie , rasę w whippetach dostał młody PAN FERRARI Lazarus on też został najlepszym juniorem w grupie X przed moim Matrixem i suczka borzojką P.Kluski APARYCJA AMANTKI Polot. Na grupie charty 1 - SENTA SAMBA Ksenas, chart perski saluki Bardija... nie wiem jak się dokładnie nazywa i na 3 miejscu borzojka juz wymieniona wcześniej.

Na bisie weteranów afgan Szarotka Complement druga i na lokacie trzeciej Lazarusik

Link to comment
Share on other sites

Barnsmore HOKUS POKUS - vice BIS SZCZENIAT

PAN FERRARI Lazarus ( brat naszego Rolsika) - BIS3 JUNIOR

Tytek konczac championat przerznal porownanie z championem Ulryki Homer

Najlepsza suka w rasie Malta L.

Reszta wynikow niebawem. Juz mam zdjecia z finalow, na razie musze nadgonic wlasne roboty i zaraz potem zabiore sie za uaktualnianie wszystkego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...