Jump to content
Dogomania

Witam :)


Cameo

Recommended Posts

Witam serdecznie, mam na imię Kamila, jestem z Rybnika i od dziecka interesuje się zwierzętami. Szczególnie jedna psia rasa wpadła mi w oko i myśle, myśle o niej cały czas. Tak chodzi o berneńczyka, podobają mi się pod wględem charakteru i urody (te trzy kolorki mniam :loveu: ) dlatego planuje zakup takiego psiaczka jak tylko budowa naszego mieszkanka dobiegnie końca. Berneńczyka widziałam na żywo, mieszka niedaleko nas, na osiedlu domków jednorodzinnych rodzinka z takim puchaczem. Miałam nawet okazję pogłaskać psiego malucha (mieszka tam jako "psi stróż" a tyle w nim agresji że..... :mad: ) Odwiedziłam setki stron www, przejrzałam adresy kilkunastu hodowli i w końcu trafiłam na forum. Mam nadzieje że lektura tego działu pomoże nam wybrać właściwego berneńczyka.

pozdrawiam Cameo

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

hej
Ja mam pieska tej wspaniałej rasy ma obecnie 17 msc- Cezary
jeżeli chcesz dowiedzieć sie jeszcze wiecej to zapraszam na [URL="http://www.szwajcary.com"]www.szwajcary.com[/URL]
tam jest mnóóóóstwo informacji no i wspaniali ludzie którzy pomogą Ci wybrać hodowle:lol:
Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...