Jump to content
Dogomania

Hodowle w okolicach Katowic :)


Jola

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tajraga mowilem Ci przeciez ze na muchowcu ( w tym domku) nie ma hodowli a te 3 psy ktore widzialas i wozki to naleza do mojego klubu a co do Kozika no to mieszka w Zorach moge podac ewentualnie adres i telefon

Link to comment
Share on other sites

Wiem ze sie moge narazic ale co tam (raz sie zyje) :D no ale powiedzmy ze KOBIETY maja racje w kazdym badz razie to wy tak mowicie :P ...nadal szukam adresu i tel do Kozika ale gdzies go zgubilem

:(...moze ktos inny ma?

Link to comment
Share on other sites

Tajraga nie potrafię odpowiedzieć na pytanie. :oops:

Ja na Muchowiec jeździłem gdzieś od 10.2002 do 12.2002 (później już bardziej gościnnie), a potem przeniosłem się w lasy między Tychami, Murckami i Wesołą. :wink:

Teraz od końca kwietnia nie biegam z moimi psami.

Link to comment
Share on other sites

hehe.. ;))

no wiec po kolei..

dwa lata temu kupilam Axelka, zaczelam trenowac, dowiedzialam sie ze sa do oddania 4 pieski i chcialam wziac suczke, ale dogadalam sie z ich wlascicielem ze bede sobie z nimitrenowac i zajmnowac sie nimi to mi je zostawi. tak jest w sumie do dzis - psy mieszkaja w kojcach na terenie wlasciciela hodowli. pozniej dostalam pieska z mikolowa, [poprzednim wlascicielom uciekal i wyl, u mnie zaczal biegac i sie uspokoil.. to wlasnie jest Yoki [PRESTON Sedzinska Gorka]- reproduktor o ktorym wspomnial metros. w zimie dostalam jeszcze jednego pieska - Svena [OLAF Kwiaty Sniegu].. tym sposobem wychodza 3 moje plus 4 nie moje.

HILLA i AKIKA to dwie rozne suczki, Hilla nie mieszka w kojcu, jest po wypadku i mieszka w katowicach. ja nie mam swojej hodowli, piszac ze mam hodowle niedaleko katowic mialam na mysli hodowle Tomka Sierocinskiego, czyli wlasciciela tych 4. papiery hodowli sa pisane na niego, tak jak papiery tych 4 psow.

uff.. mam nadzieje ze dobrze all napisalam.

tajraga: biegamy w tworogu malym i okolicach, tam trzymam psy. jezdzimy tez na treningi do woszczyc czasem..

metros:

w naszej hodowli szczeniaki maja przydomek 'dzikie serca'

a te wszystkie ktore teraz mamy to tak:

ADAFIR Dzikie Serca

BOSS Dzikie serca

KOKA grom jowisza

AKIKA [nie wiem jak, bo nie mialam w rekach jej papierow...]

i moje:

AXEL bialy platek

PRESTON Sedzinska gorka

i OLAF kwiaty sniegu...

mam nadzieje ze all jest juz jasne.. ;pp rozpisalam sie.. ;)))

Link to comment
Share on other sites

moje to tak chyba pol na pol.. znaczy pol czeskich pol amerykanskich.. ;pp i pol takich polskich 'pol-na-pol'... ;pp

nie no.. yokus jest grugaaasny i szeroki, a sven jest chuuudy bardzo [jego tatus jest z czech] i teraz jeszcze sie leni to juz wogole wyglada jak szkapa.. ;pp

koka jest tez paker straszny.. jest szeroka jak szafa i wogole nie biega.. niedlugo bede musiala jej kojec poszerzyc.. ;pp

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...