Jump to content
Dogomania

Pręgowana galeria-czyli Miyamoto & Co.


cropka

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='cropka']Dzięki, choć i tak wiem, ze będzie tam dobrze. Tyle, że z obecnej pracy też jestem zadowolona, stąd to moje marudzenie.
Jak tam Milka? Widziałam śliczne zdjecia :p[/QUOTE]
CVzasem nie latwo jest sie zdecydowac na zmiane :)

Warczy na Sherry jak sie Sherry za blisko znajdzie jej jedynej bezpiecznej przystani (poslanka ktora miala juz w DT) ale sherry sie nie przejmuje warczeniem i wyslala uspokajajace sygnaly.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cropka']Sobota była fajna :) pewnie dzięki życzeniom M&S ;)
Choć też trochę rozedrgana jestem po tej sobocie, bo wychodzi na to, ąe pracę zmienię, a to jednak stres. Od paru dobrych miesięcy konsekwentnie odmawiałam przejścia do pracy do znajomego, ale jakoś on i jego wspólnik nie rozumieją słowa "nie" i tylko wymieniają lepsze warunki... No i udało im się chyba...a mnie czeka teraz rozmowa z aktualnym szefem. Strasznie mnie to stresuje :roll: .


Dobranoc kochane babeczki :loveu:[/QUOTE]

Zmiany na lepsze sie szykują, super:multi::multi::multi::multi:

Wyluzuj, bedzie dobrze:lol:

dobranoc:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Hohoho, nowa praca:)
Bedzie dobrze, a może nawet i lepiej, kto wie?:)

Pzdr.[/QUOTE]

Na pewno lepiej. Inaczej bym nie odchodziła, bo szef usilnie starał się mnie zatrzymać.

[quote name='M&S']Hello:)

Miłego popołudnia!!![/QUOTE]

Dziękować, choć nieco po czasie ;)

[quote name='jamnicze']Cropka, bo ja się już pogubiłam, to gdzie teraz mieszkasz?

Pozdrowienia od ćwierkającej gromady basków-bobasków :)[/QUOTE]

Cały czas na Przymorzu :p
Ach te słodkie piranie :loveu:

[quote name='M&S']Słoneczne dzień dobry!!!!![/QUOTE]
I znów po czasie - dzień dobry :evil_lol:

[quote name='Asiaczek']Miłego weekendu zyczymy:)

pzdr.[/QUOTE]

Nawzajem !!!
Wszystkim :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jakies dobre wieści?

pzdr.[/QUOTE]

Ani dobre, ani złe. Na razie na starych śmieciach. Nową pracę zaczynam od marca - akurat kończy mi się umowa, a chciałam dac szefowi czas, żeby wszystko sobie zorganizował bez mła.
W nowej pracy powoli przygotowania, żebym od razu mogła zacząć od marca(kupowanie sprzętu i materiałów). No i nowy szef super :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']To trzymam kciuki aby się nie zmienił jak juz faktycznie szefem zostanie.

O ty wredoto, tak blisko mieszkasz i znaku życia nie dajesz.[/QUOTE]


Oj sama widzisz, że wariactwo u mnie ;). Ale jeśli mnie zaprosisz do basków-bobasków to przylecę na skrzydłach miłości :evil_lol: .
Jeszcze trochę się u mnie uspokoi i może wreszcie wrócę do życia. Aktualnie zrobił się ze mnie straszny cieplak i zmuszam się do wyściubiania nosa z domu :roll: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cropka']Ani dobre, ani złe. Na razie na starych śmieciach. Nową pracę zaczynam od marca - akurat kończy mi się umowa, a chciałam dac szefowi czas, żeby wszystko sobie zorganizował bez mła.
W nowej pracy powoli przygotowania, żebym od razu mogła zacząć od marca(kupowanie sprzętu i materiałów). No i nowy szef super :p[/QUOTE]
Ja bym to okresliła jako "dobre wieści":)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cropka']Oj sama widzisz, że wariactwo u mnie ;). Ale jeśli mnie zaprosisz do basków-bobasków to przylecę na skrzydłach miłości :evil_lol: .
Jeszcze trochę się u mnie uspokoi i może wreszcie wrócę do życia. Aktualnie zrobił się ze mnie straszny cieplak i zmuszam się do wyściubiania nosa z domu :roll: .[/QUOTE]
Nie ma sprawy, wpadaj :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']No to najwazniejsze![/QUOTE]

Też tak myślę :p

[quote name='Asiaczek']Ja bym to okresliła jako "dobre wieści":)

Pzdr.[/QUOTE]

Powiedzmy, ze jestem umiarkowaną optymistką ;). Narazie mogę mieć nadzieję, a jak będzie dobrze, to wtedy będę zacieszać :eviltong:

[quote name='jamnicze']Nie ma sprawy, wpadaj :)[/QUOTE]

Jak tylko będę miała jakiś wolny weekend to dam znać. I to ciasto przyniosę. Pamiętasz jeszcze? ;)

[quote name='M&S']Witamy się cieplutko:)[/QUOTE]

Oj tak, tak. Cipelutko...koniecznie :cool3: . Bo ja już powoli w sen zimowy zapadam :shake: wstrętny mróz.




Dzień dobry wszystkim w ten mało uroczy mroźny poranek :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...