Jump to content
Dogomania

Agatka -Już nie gaśnie w schronisku :) W DT, który prawdopodob. zostanie DS!:)


agatkia

Recommended Posts

[quote name='Rossa']Gdzie ten domek :placz::placz::placz:, kurcze, przecież tam są w zasadzie psiaki z okolicznych wsi:mad: , a gdzie chętni na adopcje psiaka. Ja to liczę tylko na net i inne ogłoszenia :cool3:[/quote]

Dokładnie, na schroniskową adopcję nie ma co liczyć. We wrześniu nie wyadoptowaliśmy żadnego psa. Masakra. Czy Agatce się uda?... jeszcze dwa tygodnie z Dorotką, potem jedna trafi do domu, druga pozostanie samotna w schroniskowym piekle... :-( Sprawiedliwość...eh :-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 277
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Upilam, pogadalam :diabloti:
Tak jak wczesniej pisalam TZ kocha zwierzaki choc dogomaniakiem nie jest :roll: Ale udalo sie!:loveu: Jest kochany :loveu:

Z tym ze ustalilismy: Agatke wezmiemy na tydzien probny. Ja tak czy siak siedze w domu wiec pod pelna kontrola Agatka bedzie zapoznawala sie z moja corcią. Wiadomo, jesli okaze agresje wobec dziecka, wraca do schronu :roll:

No i jesli wszystko bedzie dobrze, wynegocjowalam termin tymczasu do konca stycznia :roll: zawsze cos... Do tego czasu licze, ze znajdziemy jej domek i nie bedzie musiala wracac do schronu :shake:

[B]Agatika- [/B]jak sie czuja obie panienki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diuna']Upilam, pogadalam :diabloti:
Tak jak wczesniej pisalam TZ kocha zwierzaki choc dogomaniakiem nie jest :roll: Ale udalo sie!:loveu: Jest kochany :loveu:

Z tym ze ustalilismy: Agatke wezmiemy na tydzien probny. Ja tak czy siak siedze w domu wiec pod pelna kontrola Agatka bedzie zapoznawala sie z moja corcią. Wiadomo, jesli okaze agresje wobec dziecka, wraca do schronu :roll:

No i jesli wszystko bedzie dobrze, wynegocjowalam termin tymczasu do konca stycznia :roll: zawsze cos... Do tego czasu licze, ze znajdziemy jej domek i nie bedzie musiala wracac do schronu :shake:

[B]Agatika- [/B]jak sie czuja obie panienki?[/quote]



Jesteś super:lol::lol::lol: miałam doła jak weszłam na wątek Agatki,że zostanie sama, a tymczasem taaaaka niespodziewanka - supeeeeeeeeeraśna:multi:

Link to comment
Share on other sites

Tak, to świetna wiadomość, ale dziewczyny... proszę, nie zostawiajcie mnie i Diuny samej, bo mała będzie bezpieczna. Najważniejszy cel, to dom stały. Jeśli Agatka musiałaby wrócić w lutym do schroniska- to chyba wyobrażacie sobie, jaki byłby to dla niej dramat. Dom musi się dla niej znaleźć, [U]z naszą pomocą[/U]. Alternatywa zimy w bezpiecznym, ciepłym mieszkaniu jest boska- ale to tylko kolejny krok do osiągnięcia celu- DOMU STAŁEGO- liczę na Waszą pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diuna']

No i jesli wszystko bedzie dobrze, wynegocjowalam termin tymczasu do konca stycznia :roll: zawsze cos... Do tego czasu licze, ze znajdziemy jej domek i nie bedzie musiala wracac do schronu :shake:

[/quote]
Diuna:loveu: :klacz:, a..... opcja ze Agatka zostanie nie wchodzi w rachubę , czy masz już jakiegoś czteronoga , czy tylko trzeba bedzie męża jeszcze raz upić ;) w razie czego dołożę się do " dobrej wódki":evil_lol:, a nawet gotowa jestem postawić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agatkia']Tak, to świetna wiadomość, ale dziewczyny... proszę, nie zostawiajcie mnie i Diuny samej, bo mała będzie bezpieczna. Najważniejszy cel, to dom stały. Jeśli Agatka musiałaby wrócić w lutym do schroniska- to chyba wyobrażacie sobie, jaki byłby to dla niej dramat. Dom musi się dla niej znaleźć, [U]z naszą pomocą[/U]. Alternatywa zimy w bezpiecznym, ciepłym mieszkaniu jest boska- ale to tylko kolejny krok do osiągnięcia celu- DOMU STAŁEGO- liczę na Waszą pomoc.[/quote]

AMEN.
Bede probowala znalesc jej DS jeszcze przed listopadem zeby DT nawet nie byl juz potrzebny... Zobaczymy co da sie zrobic :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rossa']Diuna:loveu: :klacz:, a..... opcja ze Agatka zostanie nie wchodzi w rachubę , czy masz już jakiegoś czteronoga , czy tylko trzeba bedzie męża jeszcze raz upić ;) w razie czego dołożę się do " dobrej wódki":evil_lol:, a nawet gotowa jestem postawić :evil_lol:[/quote]

No niestety, nie jest to kwestia wodki :shake: Juz Wam pisze jak jest:

Przed moim wyjazdem do UK, dwa lata temu stracilam swojego 10 letniego amstaffa. Kynologia i co za tym idzie wystawy to nasz konik- cale dwa lata planowalismy kupno przyjaciela i jednoczesnie kompana zabaw dla naszej corki. Wybor padl na boksera. Miesiace wyboru hodowli, reproduktora, suczki, konkretnego skojarzenia- potem telefony i czekamy wlasnie na krycie konkretnego psiaka na przelomie listopad-grudzien. Zmienic zdanie mojego TZ graniczy z cudem :diabloti: Przy czym bokser to pies jego marzen, jeszcze z dziecinstwa...
Nie sadze ze w tej kwestii uda mi sie cokolwiek przeforsowac. Ewentualny wyjatek moze stanowic przedluzony tymczas, w razie "W" :evil_lol:

Ale obiecuje ze zrobie wszystko zeby Agatka nie wrocila juz do schronu! Musicie mi, kobity, jedynie w tym troszke pomoc:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem. Najważniejsze, że nie będzie marzła i głodowała w te trudne jesienno- zimowe miesiące. Musimy stanąć na głowie, żeby znaleźć jej dom. Postaram się zrobić małej wróżnione allegro. Gdyby ktoś pomógł w przygotowaniu plakatu (tu uśmiechnę się do kochanej lilith27, bo zrobiła piękny plakacik Shrekowi), mogłabym poobwieszać całe miasto. Byłoby świetnie, gdyby kilka osób zdeklarowało na bieżąco pilnować aktualnych ogłoszeń na konkretnych stronach. Mogłąbym zrobić listę osób i stron, za które dana osoba odpowiada. Plakaciki mogłybyście równiez porozwieszać w swoich miastach, a może akurat ktoś się trafi... Przepraszam, ze Was tak bezczelnie wykorzystuję- ta mała po prstu musi znaleźć dom :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...