Jump to content
Dogomania

Wszystkozjadacz - Sara! :D


Moniek193

Recommended Posts

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Moniek193']Wypatrzylam sobie jednego Canona 400d w korzystnym zestawie ale babka mowi ze zrobila ponad 10tys zdjec a ma go 3 lata, ale ze jej przelicznik przeskoczyl czy cos:-o:shake:
[/quote]
Tak moze wlasnie byc ze 0999 i pooem od nowa :D

[quote name='psiulka']Taaa, ja nie focę :diabloti: Z ostatniego godzinnego spaceru w Mielcu zrobiłam ponad 300 zdjęć. Staram się też robić na jakość, a nie na ilość. ;) Ktoś kiedyś pisał, że wymiana migawki kosztuje 700zł, więc ja wiem, czy byłby za to nowy i do tego taki jak bym chciała?
[/quote]
Widac macie taniej w pl :P bo u mnie migawka by wiecej kosztowala niz nowy.

Link to comment
Share on other sites

Cześć wszystkim!
Przecież my się nie kłócimy:-o:evil_lol: One tylko wyrażają swoją opinie, ale rozumiem je, bo ja też chciałabym już mieć moje dziecko:D Jeżeli dobrze pójdzie to za 2 dni wygram aukcje o Nikona d60+dodatki:loveu: O ile wygram:diabloti:

Co dziś robiliśmy??

[LEFT]Przyjechała do nas ciocia Kisses z Simbą:loveu: Przywitali się z Sarą, która dostała wariacji, ośliniła mnie, Kiss i malucha i została zamknięta w sypialni:evil_lol:(na chwilę, bo potem jeszcze "bawiła" z Bombkiem i siedziała na polku) No i tak nam minął dzionek, spacerki, zabawy (nawet Simba siku u mnie w pokoju zaliczył:evil_lol:), a teraz zgrywam fotki z Mielca i z dziś, to wstawie może część;) Przydałoby się też pare ogłoszeń zrobić schroniskowcom:roll:
A tu mnie mama zmusza żebym z nią na zakupy poszła:cool1: Ehhh...lajf is brutal:evil_lol:[/LEFT]
Ale ogólnie nie nudziłam się dziś, nie przesiedziałam całego dnia przed komuterem, a wręcz przeciwnie, na świeżym powietrzu i było super:multi:Dziękować Kiss, że przyjechałas bruuum....


Aha i jeszcze ćwiczyłyśmy z Sarą, jak się troszkę ochłodziło, sztuczki z użyciem, nowo nabytego kikera:lol: No i socjalizujemy się- dziś było całkiem spokojnie:multi:

[SIZE=1]PS Ilonka droga, specjalnie dla Ciebie użyłam polskich znaków:loveu:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Hej :calus:
Wy to macie dobrze - dużo was w tym Rzeszowie jest, i możecie sobie chodzić na spacerki :loveu:

[COLOR=Red][COLOR=Black]Musisz wygrać tego Nikona [/COLOR]:p
[COLOR=Green]Będę trzymała kciuki, ale pod warunkiem że jak go wygrasz, to wstawisz [/COLOR][COLOR=Green][B][COLOR=Red]dużo[/COLOR] [/B][/COLOR][/COLOR][COLOR=Red][COLOR=Green]zdjęć :loveu:
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']No to dzionek fajowski ! Hurra ~! :multi::multi:[/quote]
:loveu:No naprawde było super:loveu:Lubię tak:multi:
[quote name='Karolina&Lucky']Hej :calus:
Wy to macie dobrze - dużo was w tym Rzeszowie jest, i możecie sobie chodzić na spacerki :loveu:

[COLOR=red][COLOR=black]Musisz wygrać tego Nikona [/COLOR]:p
[COLOR=green]Będę trzymała kciuki, ale pod warunkiem że jak go wygrasz, to wstawisz [/COLOR][COLOR=green][B][COLOR=red]dużo[/COLOR] [/B][/COLOR][/COLOR][COLOR=red][COLOR=green]zdjęć :loveu:[/COLOR]
[/COLOR][/quote]
No nawet nas jest z tego Rzeszowa:diabloti: Chociaż chodzę bez Sary, to i tak zawsze jest świetnie:loveu:A i czasami do nas ktoś wpadnie:loveu:Jest fajnie:loveu:

Nie ma sparwy, jak wygram:diabloti:
[quote name='Ania :)']Ale Wy macie fajnie z tymi spotkaniami :razz: z Kalisza nie ma nikogo :shake:
No i czekam na jakieś fotki :loveu:[/quote]
Odpowiedź jak wyżej:evil_lol:
[quote name='Izuuus']Witam Panie dziś.. :loveu: [SIZE=1]już ostatni raz [/SIZE]:-(
Ratujcie mnie, ja nie chcee ![/quote]
:-(Nie będzie Cie już na gg :-( Nie pożegnałyśmy się:placz:
Ja też nie chcę, żebyś Ty jechała, a buuuu....:-(
Wiesz jak mi teraz źle:shake:Okropnie:-(
Isssulku.....:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193'] :-(Nie będzie Cie już na gg :-( Nie pożegnałyśmy się:placz:
Ja też nie chcę, żebyś Ty jechała, a buuuu....:-(
Wiesz jak mi teraz źle:shake:Okropnie:-(
Isssulku.....:placz:[/QUOTE]

Przyszłam się pożegnać Pomidorku :-(:loveu:
Mi też.. ale będę eski pisać i w ogóle! :calus:
Moniś :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Przyszłam się pożegnać Pomidorku :-(:loveu:
Mi też.. ale będę eski pisać i w ogóle! :calus:
Moniś :-([/quote]
Przyszedłaś:multi:
Ja też będem i wogóle:calus:
Zresztą ja też w niedziele jadę na tydzień, to jakoś tak nie bedzie mi Cie na gg brakowało bo neta mieć nie będę:evil_lol:
Buuuu....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Przyszedłaś:multi:
Ja też będem i wogóle:calus:
Zresztą ja też w niedziele jadę na tydzień, to jakoś tak nie bedzie mi Cie na gg brakowało bo neta mieć nie będę:evil_lol:
Buuuu....[/QUOTE]

Będziemy calutki czas w kontakcie :calus: :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie, ja jadę dopiero w poniedziałek się okazuje, ale za to z samego rana:roll:Fotki Sarze zrobiłam, ale dziś nie wstawie bo muszę unikać kompa:placz:Dziś:diabloti: Bo byłam u okulisty dał mi krople na rozszerzenie źrenic i nic nie widzę:evil_lol:I mam mało używać kompa:roll: Ehhh...ślepne w wieku 16lat...zgroza:-o:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Spokojnie, ja jadę dopiero w poniedziałek się okazuje, ale za to z samego rana:roll:Fotki Sarze zrobiłam, ale dziś nie wstawie bo muszę unikać kompa:placz:Dziś:diabloti: Bo byłam u okulisty dał mi krople na rozszerzenie źrenic i nic nie widzę:evil_lol:I mam mało używać kompa:roll: Ehhh...ślepne w wieku 16lat...zgroza:-o:diabloti:[/QUOTE]

a właśnie ale nie masz nosić okularów ??;>:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Narazie zapisał mi krople do oczu, mam wizyte we wrzesniu, jak sie nie poprawi to ...okulary:diabloti:[/QUOTE]

łoooo matko to nie przesiaduj na kompie tyle ...wklejaj tylko fotki i zmykaj :evil_lol::evil_lol: i nawet mi sie nie pokazuj w okularach, mam cie widziec o zdrowych oczach, więc je pielegnuj :diabloti: o bosh a ja całymi dniami ssiedze na kompie sama musze zacząć kuracje :oops: zaczynam od jutra bo jade do schronu :diabloti: i tak mi sie wydaje że z tobą xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']łoooo matko to nie przesiaduj na kompie tyle ...wklejaj tylko fotki i zmykaj :evil_lol::evil_lol: i nawet mi sie nie pokazuj w okularach, mam cie widziec o zdrowych oczach, więc je pielegnuj :diabloti: o bosh a ja całymi dniami ssiedze na kompie sama musze zacząć kuracje :oops: zaczynam od jutra bo jade do schronu :diabloti: i tak mi sie wydaje że z tobą xD[/quote]
Jak pojade na wieś, tam nie ma neta to odpoczne:loveu:I me oczy tez:multi:

Tak ze mną:multi::multi::loveu::loveu:
Biore aparat:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]Nie wiem jak Wam to powiedzieć ale.... tak tak tak !![/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red]Wygrałam licytacje o Nikon d60:loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3]Teraz mam Nikona+ obiektyw+torbę+karte 2gb+ zapasową baterie i wszystko co dodaje producent:loveu::loveu:[/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=3]Ahhh jaka jestem szczesliwa:multi::multi:[/SIZE]
[SIZE=3]Ja dobrze pojdzie aparat bede miec na dniach:loveu::multi:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193'][SIZE=3]Nie wiem jak Wam to powiedzieć ale.... tak tak tak !![/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red]Wygrałam licytacje o Nikon d60:loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3]Teraz mam Nikona+ obiektyw+torbę+karte 2gb+ zapasową baterie i wszystko co dodaje producent:loveu::loveu:[/SIZE]

[SIZE=3]Ahhh jaka jestem szczesliwa:multi::multi:[/SIZE]
[SIZE=3]Ja dobrze pojdzie aparat bede miec na dniach:loveu::multi:[/SIZE][/quote]

Super, gratuluje :multi::multi:
To ile dałaś za niego?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...