Jump to content
Dogomania

Przeszkody do Agility - gdzie kupić?


panienkabubu
 Share

Recommended Posts

Stało się!!! :multi:
Moja Frania HD-A, ED 0/0. Po tym badaniu nadszedł czas na spokojne trenowanie Agility! :multi: Mała od początku uczona była koncentracji na tzw. aporcie, za aport zrobi wszystko - jest skoczna, doskonale i przede wszystkim bardzo szybko biega. Możemy zacząć ćwiczyć! :) W gruncie rzeczy nie wydaje mi się, zeby treningi amatorskie były jakoś bardzo trudne (nie wiem, czy aż zapędy do zawodów mamy, w końcu Bernardyn jest mimo wszystko duużo wolniejszy od BC np.), dlatego postanowiłam zrobić sobie na działce swój tor agility.
Tylko pojawia się pytanie, gdzie kupić przeszkody? Ile to kosztuje? Macie namiary na jakieś sprawdzone sklepy?
Głównie chodzi mi o tunele, o slalom i o kładkę, resztę mogę jakoś sobie zbić. O oponie na razie nie myślę, bo to jeszcze dłuuuuga droga.

Pomocy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Większości przeszkód do agility raczej nie znajdziesz w sklepie.
W Czechach ich produkcją zajmują się [URL]http://shop.tp-slany.cz/agility.php[/URL] lub [URL]http://klubagility.cz/index1.html[/URL]. Musisz też doliczyć koszty transportu.
Wiele klubów zleca wykonanie strefówek i hopek stolarzom, którzy (lepiej lub gorzej) rzeźbią je według rysunków i opisów dostarczonych przez zamawiających.

Możesz też skontaktować się z Dorotą Znajkiewicz, ona może pomóc w zdobyciu przeszkód.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote]. O oponie na razie nie myślę, bo to jeszcze dłuuuuga droga.[/quote]Oponę powinnaś zacząć zaraz po stacjonacie,jest to trochę trudniejsze,a łatwiejsze od np. slalomu ;)
Przeszkód nie dostaniesz w Polsce ,musisz je ściągnąć zaa granicy ;) Koszt całego toru to ok. 10 tys zł, możesz również zamówić przeszkody u stolarza,jednak jeśli cały tor - również będzie to b. duży koszt.
I tak jak napisała Kinga, stacjonaty (inne przeszkody też) można zrobić samemu,młoteczek w rączki i do roboty ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Zobacz tu [URL="http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/agility_sport_psa?gclid=CKKjyIXmk5cCFUsa3godiw4pJQ"]Zestawy Agility dla psa tanio w zooplus[/URL]

to "najtansza ofeta" w polskich sklepach ,lub
[URL]http://shop.ebay.de/items/_W0QQ_nkwZagilityQQ_armrsZ1QQ_fromZR40QQ_mdoZ[/URL]
[URL]http://stores.ebay.pl/FEHA-Shop_Tierwelt_Agility-Tunnel_W0QQfsubZ287022011QQfrsrcZ1[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Mamy 6 metrowe tunele na sprzedaż:

[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/1870/img0315lmk.jpg[/IMG]

[IMG]http://img40.imageshack.us/img40/636/img0316j.jpg[/IMG]


[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/5973/img0312i.jpg[/IMG]

[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/2767/img0313b.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy']Że tak przewrotnie zapytam :razz: co z nimi nie tak, że je sprzedajcie?

Wyglądają na slanowskie, dobrze mi się wydaje?[/quote]

To samo co z przeszkodami u Doroty czy Leszka. Wiec jak tylko masz taka potrzebe, możemy Ci sprzedac kazdą ilosc tuneli. Moga tez miec żółte obramowanie. Chociaz to czarne bardziej mi kolorystycznie pasowało, wiec tak je zaprojektowałam.
Co do pozostałego też źle Ci sie wydaje. Proponuje zamówic ze Slan tunele. Moze Ci sprzedadza, bo naszemu ZK nie chcieli a na przeszkody czekali pół roku. Chyba od roku nie prowadza sprzeadazy tuneli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylwia K'][LEFT]to chyba tajemnica, bo kaerjot zapytał o to samo i nie padła odpowiedź[/LEFT]

[/quote]
Sylwio moze bys sie powstrzymała od uwag o ile nie wiesz. Kazdy kto chciał kupic dostał już odpowiedz. Zamówienia zbieram wyłacznie na priv. Tak jak pozostałe osoby które oferuja przeszkody do agility.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']To samo co z przeszkodami u Doroty czy Leszka. Wiec jak tylko masz taka potrzebe, możemy Ci sprzedac kazdą ilosc tuneli. Moga tez miec żółte obramowanie. Chociaz to czarne bardziej mi kolorystycznie pasowało, wiec tak je zaprojektowałam.[/quote]

Achaaa, czyli je po prostu produkujesz :)

[quote name='LALUNA']Co do pozostałego też źle Ci sie wydaje. Proponuje zamówic ze Slan tunele. Moze Ci sprzedadza, bo naszemu ZK nie chcieli a na przeszkody czekali pół roku. Chyba od roku nie prowadza sprzeadazy tuneli.[/quote]

Ale ja mam tunel ze slan :evil_lol: no i właśnie wygląda bardzo podobnie do tego na Twoich zdjęciach (np [URL]http://img199.imageshack.us/img199/9641/img4180w.jpg[/URL] ).
Dlatego ośmieliłam się pomyśleć, że sprzedajesz czeskie tunele :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote]
Ale ja mam tunel ze slan :evil_lol: no i właśnie wygląda bardzo podobnie do tego na Twoich zdjęciach (np [URL="http://img199.imageshack.us/img199/9641/img4180w.jpg"][COLOR=#000000]http://img199.imageshack.us/img199/9641/img4180w.jpg[/COLOR][/URL] ).
Dlatego ośmieliłam się pomyśleć, że sprzedajesz czeskie tunele :lol:
[/quote]
Ot logika, pewnie Dorotki przeszkody są sciagne z Angli bo wyglądaja jak te z Crufta. No i znowu się pomyliłas, jak zwykle zreszta. Tym bardziej ze Slany nie sprzedaja już chyba od roku tuneli, a kosztowo musiałoby to wyjsć ponad 950 zł doliczajac w tym transport.
No ale cieszę się ze Ci sie podobaja i uwazasz ze są identyczne do tych ze Slan, bo to znaczy ze mozna będzie dostac taniej niż w Slanach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Ot logika, pewnie Dorotki przeszkody są sciagne z Angli bo wyglądaja jak te z Crufta. [B]No i znowu się pomyliłas, jak zwykle zreszta. [/B][/quote]

Jak zwykle miła i uprzejma :roll:

[quote name='LALUNA']No ale cieszę się ze Ci sie podobaja i uwazasz ze są identyczne do tych ze Slan, bo to znaczy ze mozna będzie dostac taniej niż w Slanach.[/quote]

Nie wiedziałam, że sformułowanie "wygląda bardzo podobnie", i to odniesione do zdjęcia, można zinterpretować jako "identyczne" :roll:
[SIZE=1][COLOR=Silver]Co by nie było - nie mam pojęcia jakie są produkowane przez Ciebie tunele, może są świetne, może fatalne, a może coś pomiędzy - nie oglądając ich "na żywo", nie dotykając i nie używając nie sposób tego stwierdzić.[/COLOR][/SIZE]

Pozostaje mi najmocniej przeprosić, że ośmieliłam się pomyśleć, że z jakichś powodów sprzedajesz tunele kupione w Czechach. Oraz że w swej indolencji intelektualnej nie wpadłam na absolutnie oczywistą myśl, że możesz te tunele produkować...

:eviltong:

EDIT: a w ogóle to nie wiem skąd złośliwy ton Twoich wypowiedzi.
Na zdjęciu Twoje tunele wyglądają podobnie to czeskich (wiem, bo mam, i to właśnie żółty z czarną taśmą), więc pomyślałam, że kupiliście je w Slanach i z jakichś powodów sprzedajecie (i zainteresowało mnie z jakich, bo wiem, że te tunele oni robią/robili dobre). Nie widzę powodu, dla którego taki tok myślenia potraktowałaś tak, jak potraktowałaś...

Link to comment
Share on other sites

Marysiu ponieważ lubisz wchodzic w moje tematy, tylko z tego powodu ze ja piszę, stad i moje przypuszczenie że nie interesuje Cię temat, ale moja skromna osoba. Skoro juz masz tunele to jedyny aspekt Twojej bytności tutaj to niezdrowa ciekawosc moją osobą.
Wiec daruj sobie wycieczki osobiste bo w tym tonie zaczęłaś swój pierwszy post i nie był on od osoby która chce nabyć tunele. Wiec takie podchody rób do osób w swoim wieku, bo nie bawi mnie kolejny temat w wykonaniu Twojej osoby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Marysiu ponieważ lubisz wchodzic w moje tematy, tylko z tego powodu ze ja piszę, stad i moje przypuszczenie że nie interesuje Cię temat, ale moja skromna osoba. Skoro juz masz tunele to jedyny aspekt Twojej bytności tutaj to niezdrowa ciekawosc moją osobą.
Wiec daruj sobie wycieczki osobiste bo w tym tonie zaczęłaś swój pierwszy post i nie był on od osoby która chce nabyć tunele. Wiec takie podchody rób do osób w swoim wieku, bo nie bawi mnie kolejny temat w wykonaniu Twojej osoby.[/quote]

Po pierwsze - nie pomyliłaś mnie z kimś? :crazyeye:

Po drugie - może tak trzy głębokie wdechy zanim zaczniesz kogoś znów obrażać?

Zadałam pytanie, które zadałam, spodziewając się odpowiedzi w stylu "Nic. Po prostu pojechaliśmy do Slan i kupiliśmy więcej tuneli, bo...".
Bo tak się składa, że chętnie kupiłabym jeszcze jeden tunel. No ale w końcu Ty wiesz lepiej, jakie przeszkody posiadam, a jakich mi brakuje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share


×
×
  • Create New...