Jump to content
Dogomania

"Tajemnice wystaw psów" Animal Planet


basia

Recommended Posts

nice tak w ogóle dziękuję za zdjęcia akit z Krosna :)

Proszę bardzo.Właściciele byli bardzo sympatyczni.Akurat czekali na fianały rozłożeni obok nas, to miał nam kto manatków przypilnować :D

a warto oglądać?

Myśle, ze tak,chociażby dla rozrywki.W którymś tam odcinku zauważyłam, ze ONy w USA wystawia się w ruchu przy nodze, w ogole nie ciągną. :roll:

Link to comment
Share on other sites

nice tak w ogóle dziękuję za zdjęcia akit z Krosna :)

Proszę bardzo.Właściciele byli bardzo sympatyczni.Akurat czekali na fianały rozłożeni obok nas, to miał nam kto manatków przypilnować :D

a warto oglądać?

Myśle, ze tak,chociażby dla rozrywki.W którymś tam odcinku zauważyłam, ze ONy w USA wystawia się w ruchu przy nodze, w ogole nie ciągną. :roll:

czyli Ci z USA są jednak troche normalni :p

Są sympatyczni owszem, ale zdjęć BU to sie doprosić nie mogłam :p

Link to comment
Share on other sites

Sunia ładna.Tylko miałam takie wrażenie, ze nie była wykąpana, tymbardziej, ze ona jest biała. :roll: Widać było, ze jest młodziutka, ponieważ przydałoby się jej troche masy :wink: A tak ogólnie pieski sympatyczne.Tylko jakoś później moja lisica im sie nie spodobała, a na początku nei było problemu.A w ogóle ile zdjec dostałas? :wink:

Link to comment
Share on other sites

2 @ zdjęć.

Sunia owszem troche jasna, jak była młodsza była ciemniejsza.

A co do tego że im sie Twoja Kilo nie spodobała, to niestety nie wiem czy Anacie by sie teraz spodobała. Pierwsze starcie ma już za sobą. Anatka ma strupki na uchu, a druga suka dziure na wylot na szyji, naderwane uszko i kilka strupków na głowie :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...