Jump to content
Dogomania

"Psy - zawodowcy" serial dokumentalny 14:05 TVP2


rossoneri

Recommended Posts

Serial przedstawia psy szkolone do pełnienia różnych funkcji, misji specjalnych i wykonywania zadań wymagających odpowiedzialności.

Jest emitowany w poniedziałek, wtorek i środę. Dzisiaj przedstawiono labradora który pomaga osobie na wózku, oraz charcicę która brała udział w wyścigach chartów.

Ogląda ktoś z was może ten serial, jeżeli nie polecam.

Link to comment
Share on other sites

ja oglądam

ale dzisiejszy odcinek o pudlu średnio mi sie podobał. Na zachodzie to mają jakieś dziwne zwyczaje. Ludzie kupili psiaka i na caly rok oddali go osobie, która miała się nim opiekować i wystawiać. Oczywiście to była profesjonalistka i pies odnosił duże sukcesy na ringu ale kto tu bardziej przywiązuje się do psa ona czy własciciele? Pewnie, żę ona bo ma go na codzień a pies ją. A właściciel tylko medale. Ja za nic nie oddałabym swoich psiaków.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bardzo fajny był ten serial oglądałam go od początku choć pare odcinków przegapiłam

Dla mnie jednym z najpiękniejszych odcinków był ten o psie który wkrywał wrogów i miny podczas wojny w Wietnamie aż się popłakałam jak mówił o nim właściciel widać było że go naprawdę kochał i nie mógł sobie darować że musiał go zostawić

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

no tak ja też znalazłąm ten program w gazecie z programem i dziś oglądałam-było właśnie jak ktoś tu opisywał o pudlu o imieniu Mel. Też się zastanawiam co ta za właściciele jak w ogóle nie opiekują się psem, jaką mają radość z posiadania? Medale? Swoje nazwisko w katalogu? :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...