Jump to content
Dogomania

EKIPA z Wulkanu Serc ;)


agnethka

Recommended Posts

Troszkę mnie u was nie było, a tutaj takie zmiany; nie ma futererk, nie ma Tokaja , rozetki coraz piękniejsze:)


Pzdr.[URL="http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Troszkę mnie u was nie było, a tutaj takie zmiany; nie ma futererk, nie ma Tokaja , rozetki coraz piękniejsze:)


Pzdr.[URL="http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png[/IMG][/URL][/QUOTE]

poprawka - Tokaj jeszcze jest, ale rozstanie już tuż tuż, bo jutro... pojedzie do Poznania

Dulkowe futerko zamieszkało pod Poznaniem - patrząc od naszej strony to za Poznaniem w Skokach (mam nadzieję, że poprawnie napisałam)
Cassidowe futerko zakotwiczyło się we Wrocławiu ;)

no i to nie koniec zmian, ale o kolejnych później, bo są z zupełnie innych powodów niż obecne ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Dulkowe futerko zamieszkało pod Poznaniem - patrząc od naszej strony to za Poznaniem w Skokach (mam nadzieję, że poprawnie napisałam)
[/QUOTE]

Poprawnie , poprawnie ;)

A w ktorej czesci Poznania bedzie mozna Tokajowego spotkac , moze jak bede w odwiedzinach w PL to mi sie uda ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudia&Manta']Poprawnie , poprawnie ;)

A w ktorej czesci Poznania bedzie mozna Tokajowego spotkac , moze jak bede w odwiedzinach w PL to mi sie uda ;-)[/QUOTE]

Dokładny adres będę znała jutro (może jeszcze dzisiaj). Będzie mieszkał na uboczu Poznania, niedaleko są lasy i bardzo dużo takich terenów.
Dostałam mapkę satelitarną - poglądową i widziałam tam samą zieleń :D

Link to comment
Share on other sites

może ;)
na razie będziemy zadowalać się zdjęciami od właścicieli ;)
zobaczymy, jak on będzie oswajać się z nową sytuacją - jest najmłodszy, mam nadzieje że jego wiek będzie tu czymś na jego korzyść ;)
Dulka aklimatyzuje się bardzo ładnie. Cassidy bardziej przeżywa nową sytuację - na szczęście dzisiaj poznał nową koleżankę i się z nią bawił ;)

Link to comment
Share on other sites

nasze pamiątkowe foto - ale spoko, Tokuś nie zniknie bowiem dostałam już relacje w 4 sms'ach i 2 mailach oraz mms z Księciuniem na czerwonym dywanie
[IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/225204_132602460148719_100001968972628_225576_8322823_n.jpg[/IMG]


a za moment znikam, bo o 5 pobudeczka, muszę zdążyć na bus z Dziunią i brykać na wystawe ;)
trzymajcie kciuki, żebym przez tego szaleńca wstydu się nie najadła... a zresztą to ma być relaksacyjna wystawka...
specjalnie wybrałam termin, żeby pojechać i nie myśleć o szarej rzeczywistości ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jeszcze trzymac czy juz puścić kciukasy?
Jak tam w Radomiu?
Pzdr.
[URL="http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png[/IMG][/URL][/QUOTE]

puścićć puścić ;)

nom..tak ogólenie jestem z Dziuni zadowolona - ogólnie, całościowo - na wystawe pojechałam z nią busem (z ekipą częściowo dogomaniacką)... młoda pięknie zaprzyjaźniła się z psiakami nam towarzyszącmi, a w berneńczyku baaardzo się zakochała :D na wystawie zachowywala się wzorowo - pokazała, że ma fenomenalny charakter, jest super zrównoważona, świetna na "samotne" wyjazdy, bo sucz niekłopotliwa ;)

ale do sedna... miała być wystawa relaksacyjna i w sumie taka była, sędzia super - pełen profesjonalizm, macanko psów z każdej strony, opis aż miejsca na karcie zabrakło (jeszcze takiego nie miałam), po ustawieniu na lokatach - uzasadnienie oceny ;)
Dziunia dzisiaj była 3/4 z oceną bardzo dobrą. Popsułyśmy trochę ruch, a w uzasadnieniu sędzia powiedziała, że nie wyklucza, że kiedyś jeśli wystawie u niej sucz to da oc.doskonałą - tylko ona musi się jeszcze rozwinąć, bo na ten moment dla niej jest za delikatna :)
swoją drogą... wypadłam strasznie z rytmu wystawowego, a swoją drogą upał byłtak okropny, że jak zeszłam z ringu po ocenie to widziałam gwiazdy dosłownie, przegrzałam się.

Link to comment
Share on other sites

ale wpisik zrobiłam wieczorem - widzę literówki i powtórzenia :D
tak to jest jak się styki przegrzeją ;)

[quote name='Iza.']Widziałam Was, mam nawet fotki, ale już jutro ogarnę i Ci podeślę, bo dla mnie też zdecydowanie za gorąco było :P[/QUOTE]

Super! szkoda, że mi się nie ujawniłaś "oficjalnie" wyglądałam Ciebie, ale chyba nie poznałam ;)
to czekam na fotosy, jeśli Ci wygodniej przyślij na maila: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']puścićć puścić ;)
nom..tak ogólenie jestem z Dziuni zadowolona - ogólnie, całościowo - na wystawe pojechałam z nią busem (z ekipą częściowo dogomaniacką)... młoda pięknie zaprzyjaźniła się z psiakami nam towarzyszącmi, a w berneńczyku baaardzo się zakochała :D na wystawie zachowywala się wzorowo - pokazała, że ma fenomenalny charakter, jest super zrównoważona, świetna na "samotne" wyjazdy, bo sucz niekłopotliwa ;)
ale do sedna... miała być wystawa relaksacyjna i w sumie taka była, sędzia super - pełen profesjonalizm, macanko psów z każdej strony, opis aż miejsca na karcie zabrakło (jeszcze takiego nie miałam), po ustawieniu na lokatach - uzasadnienie oceny ;)
Dziunia dzisiaj była 3/4 z oceną bardzo dobrą. Popsułyśmy trochę ruch, a w uzasadnieniu sędzia powiedziała, że nie wyklucza, że kiedyś jeśli wystawie u niej sucz to da oc.doskonałą - tylko ona musi się jeszcze rozwinąć, bo na ten moment dla niej jest za delikatna :)
swoją drogą... wypadłam strasznie z rytmu wystawowego, a swoją drogą upał byłtak okropny, że jak zeszłam z ringu po ocenie to widziałam gwiazdy dosłownie, przegrzałam się.[/QUOTE]
Wychodzi na to, że musicie jeszcze popracować nad muskulaturą, bo cała reszta jest OK:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Wychodzi na to, że musicie jeszcze popracować nad muskulaturą, bo cała reszta jest OK:)

Pzdr.[/QUOTE]

za wcześnie na pracę nad muskulaturą ;) tu chodzi bardziej o czas na rozwój.. niektóre staffiki są tzw. "młode stare" i szybko łapią gabaryty, a inne rozwijają się powoli.
Dziunia jest z tej drugiej opcji, czyli "długo młoda" będzie ;) jej matka też długo się rozwijała - myślę, że Dziuń ruszy mocniej około 15 miesiąca dopiero, ale ja lubię długo młode psiaki.
musimy za to popracować ogólnie nad pokazywaniem się, zwłaszcza w ruchu, bo to był nasz wczorajszy słaby punkt ;) no i wyćwiczyć w młodej cierpliwość :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']To wszystko jest do zrobienia:)

pzdr.[/QUOTE]

taak zabierzemy się za pracę już dzisiaj późniejszym popołudniem, bo znowu zapowiada się nam upał... i myślę, że zanim się znowu gdzieś pokażemy to młoda będzie już lepiej w temacie "ogarnięta" ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']
Super! szkoda, że mi się nie ujawniłaś "oficjalnie" wyglądałam Ciebie, ale chyba nie poznałam ;)
to czekam na fotosy, jeśli Ci wygodniej przyślij na maila: [email][email protected][/email][/QUOTE]

Właśnie przeczytałam na temacie radomskim, że nasze namioty ze sobą sąsiadowały :evil_lol: a ja widziałam Was tylko na ringu, później już nie.
fotki wysyłam wszystkie jakie zrobiłam, jakością nie powalają było pod słońce :eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Właśnie przeczytałam na temacie radomskim, że nasze namioty ze sobą sąsiadowały :evil_lol: a ja widziałam Was tylko na ringu, później już nie.
fotki wysyłam wszystkie jakie zrobiłam, jakością nie powalają było pod słońce :eviltong::evil_lol:[/QUOTE]

zdjęcia cudne! udało Ci się ją całkiem fajnie uchwycić - dziękuję!
ooo patrz, ja Ciebie w ogóle nie widziałam :(

Link to comment
Share on other sites

Dziunia w "oczku" Izy ;) pozwoliłam sobie wybrać 3 foty
[IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/228362_133023876773244_100001968972628_228875_6853955_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/249678_133023896773242_100001968972628_228876_4354635_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/247545_133023920106573_100001968972628_228877_3551470_n.jpg[/IMG]


o tak się prażyłyśmy na patelni wystawowej...
ja dzisiaj nadal jestem nie do życia - w głowie mi się kolebie, oczy pieką, chwilami mnie mdli jak coś zjem, jestem senna i ciągle ziewam...
muszę jednak popracować i porobić troche rzeczy, bo przez ostatnie wydarzenia mam zaległości...

Link to comment
Share on other sites

Jak będa takie upały, to aż się boję, co to bedzie na 3-dniówce na Słowacji...Pierwszy dzień - patelnia. No, chyba, że uda nam się miec ring (tak, jak 2-3 lata temu_ między drzewami w cieniu...
Bo potem 2xNitra - to huz hale; idzie wytrzymać...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jak będa takie upały, to aż się boję, co to bedzie na 3-dniówce na Słowacji...Pierwszy dzień - patelnia. No, chyba, że uda nam się miec ring (tak, jak 2-3 lata temu_ między drzewami w cieniu...
Bo potem 2xNitra - to huz hale; idzie wytrzymać...

Pzdr.[/QUOTE]

oj tak nie ma żartów, ja żałowałam, że nie wzięłam parasola jakiegoś, żeby zrobić cień.
bo co z tego że po ocenie uciekłam z suką w drzewa, jak 2 godziny w słońcu na dekielek mi siadły...
niektórzy wystawcy jeszcze mieli wiatraki na baterie i ustawiali przy klatkach psów

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...