Jump to content
Dogomania

Kruszyna odeszła za TM 2 września....


Marzena&Gusti

Recommended Posts

[quote name='Wyjątek'][COLOR=RoyalBlue][B]Na pewno!![/B][/COLOR]:multi::multi:[/QUOTE]

Po cichu na to liczę:lol: Mała jest słodka, wymyta, kupki cacuśne(przyjechała z rozwolnieniem) nie widać robali, ładnie je, pije, tylko oczka delikatnie ropieją-ale przemywamy:)
Przylepa z niej nie z tej ziemi....jest tam gdzie ja;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja wczoraj napisałam maila do tej kobiety. Opisałam bardzo dokładnie, jak powinna się zachowywać w stosunku do psów, wyjaśniłam ich zachowania, itd. Rozpisałam się solidnie robiąc wykład z psychologii psów, ale nie dostałam żadnej odpowiedzi. Napisałam jej, że jeśli będzie konsekwentna i będzie postępować według wskazówek, efekty powinna zobaczyć po kilku dniach, może tygodniu. Może zatem jeszcze za wcześnie na telefon.

Link to comment
Share on other sites

[B]Liza to sunia wyciągnięta z koszmaru...[/B]

Dzięki dobrym ludziom sunia czeka swoj prawdziwy, staly dom. Narazie przebywa w domu tymczasowym u wolontariuszki, jest tam otoczona troską, a jej tymczasowi opiekunowie pilnują by nie zabrakło jej niczego. Niestety Lizunia [B]nie może zostaćw swoim tymczasowym domku[/B] i dlatego poszukujemy dla niej domu z prawdziwego zdarzenia. [B]Takiego wktorym nie zazna zimna, głodu, bolu.[/B]
[B]Sunia wygląda na mix jamnika, pinczerka miniaturki.
Ma tylko 8 tyg.[/B] a zaznala wiecej zla niz niektore istoty przez cale swoje zycie... Dlatego prosimy o staly dom dla Lizuni.
Sunia nie będzie duża weterynarz określił jej docelową wagę na jakieś [B]7/8 kg.[/B] Sunieczka grzecznie zostaje sama w domu, nie demoluje, nie piszczy.
Jest naprawde cudownym psiakiem, [B]bezproblemowo dogaduje się z innymi zwierzętami.[/B] Warto też dodać ze w tymczasowym domu mieszka dziecko i wolontariuszka uważa że [B]Lizunia bylaby idealnym kompanem dla dziecka w wieku 7-8 lat. [/B]

Jeżeli uważacie państwo że Lizunia to psiak właśnie dla Was prosimy o kontakt z p. Marzeną pod nr. tel. 505 830 822




Marzenko może być takie coś... wiem ze mizerne ale lepiej nie umiem... :oops:
Aha i potrzebowalam dla suczki imienia. Powiedz prosze jakieś imie dla małej a ja wstawie zamiast Lizy, bo to wstawilam tlyko tak żeby mi sie łatwiej pisało niż wykropkowane :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...