Jump to content
Dogomania

A miało być tak "pięknie" !!!!!!!!!!!!!!!


roxi2008

Recommended Posts

Witam,ze łzami w oczach patrze na moją Roxi która miała wyzdrowieć a z każdym dniem jej stan się pogarsza. W tej chwili już nie chodzi na tylnich nogach tylko ciągnie je za sobą. A weterynarz zapewniał że wyzdrowieje. Obawiam się że Roxi już nigdy nie będzie zdrowa. W poniedziałek rano idziemy raz jeszcze do lekarza ale rodzice między zdaniami przygotowują mnie na najgorsze! Dlaczego to spotyka właśnie mnie i moją kochaną Roxi....:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roxi2008']Witam,ze łzami w oczach patrze na moją Roxi która miała wyzdrowieć a z każdym dniem jej stan się pogarsza. W tej chwili już nie chodzi na tylnich nogach tylko ciągnie je za sobą. A weterynarz zapewniał że wyzdrowieje. Obawiam się że Roxi już nigdy nie będzie zdrowa. W poniedziałek rano idziemy raz jeszcze do lekarza ale rodzice między zdaniami przygotowują mnie na najgorsze! Dlaczego to spotyka właśnie mnie i moją kochaną Roxi....:-([/quote]
Bardzo mi przykro z powodu ROXI.Czy byliscie u weta w Lodzi?

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

Bardzo mi przykro:-(
Widze, ze Roxi zaczeła juz dawno chorować - [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10587897#post10587897[/url]
trzymam kciuki za kruszynke;)

Link to comment
Share on other sites

Witam. W niedzielę pojechałam z rodzicami do Łodzi do kliniki dla zwierząt(Rzgowska 205).Pan doktor obejrzał Roxi i postanowił zrobić zdjęcie z którego wynikało że układ kostny suni jest ok.,wiec jej schorzenie jest na tle neurologicznym.Zaznaczył że nie jest to dobra wiadomość i zalecił podanie 10-u kolejnych zastrzyków które mają dać odpowiedż czy Roxi wyzdrowieje!Wszyscy w domu z radością zauważyli że już pierwsze dwa zastrzyki przynosza rezultaty,Roxi już troszkę lepiej chodzi i co najważniejsze nie ciągnie tak często kończyn!Wierzę że z każdym następnym lekarstwem będzie lepiej! PS.Do wszystkich włascicieli kochanych zwierzątek z mojego miasta:jeśli zależy Wam na zdrowiu pupili nie leczcie ich w Piotrkowie u pseudo lekarzy tylko jedźcie np. do Łodzi a efekty same zauważycie.Pozdrawiam!;)

Link to comment
Share on other sites

Roxi poczekaj na końowy efekt.
Ja też kiedyś się cieszyłam że moją spanieliczkę 10 zastrzyków postawiło na nogi.....po pół roku był straszny nawrót i nie było szansy na uratowanie psa.
Mam nadzieję że u Was leczenie zakończy się pełnym powrotem do zdrowia i trzymam za to kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...