Jump to content
Dogomania

Nuta- historia prawdziwej miłości


Nutka

Recommended Posts

Kiedyś na mieście spotkałam koleżankę rozmawiała ze znajomą, która miała na smyczy sznaucerkę miniaturkę. Była słodka zagadnęłam, że fajna i tez taka mogłabym mieć. Po chwili rozmowy każdy poszedł w soja stronę.
Za jakiś czas zadzwoniła do mnie moja koleżanka i powiedziała, że Neli ma szczeniaki ale ostatnie trzy możesz sobie wybrać.
Zaczęłam rozmawiać z mężem o psie, niezbyt chciał - a w końcu powiedział, że rób se co chcesz.
Poszłam po psa. Kiedy weszłam po mieszkaniu błądziły dwa, trzeci próbował wydostać sie z kojca. Kiedy mu się to udało, powoli przyczłapał sie do mnie. Inne pieski nie zwróciły na mnie uwagi, były zajęte zabawą. Wzięłam go na ręce i tak już został.
Potem dowiedziałam się od Pani, że ten piesek jest ostatnim z miotu i bardzo słabowity- myśleli, że nie przeżyje. Ale ta mała pchełka miała w sobie dużą wolę życia. Teraz Pilsner ma 2,5 roku - jest mały jak jego mama i bardzo go wszyscy kochamy. Mój mąż jak sie przyzwyczaił do niego to nawet zaczął go zabierać na spacery- bardzo szybko go zaakceptował. I pozwala mu czasem spać z nami. :-)

Jakieś dwa tygodnie temu wypatrzyłam na allegro aukcje z psiakiem - wabi się Puma. Można ją znaleźć na dogomani. Teraz jest w Janowie Lubelskim w hoteliku, a w środę najprawdopodobniej będzie już u mnie. Ma takie oczy, że od razu się w nich zakochałam.
Mój mąż jedzie ze mną do Łodzi po nią - tam zostanie dostarczona przez Kierownika Schroniska. Już nie mogę się doczekać.

Pozdrawiam
Kasia - dziubakk;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...