Jump to content
Dogomania

PUDEL- nie taki straszny....+ off


Sonya-Nero

Recommended Posts

  • Replies 9.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Owszem, na wystawę wypuścimy się może dopiero na jesień.
Cały czas staram się zaprzeczać dosyć powszechnej opinii, że jak pies wystawowy to nie sportowy i na odwrót:shake:
Mam nadzieję, że pudli nigdy nie spotka to co inne rasy: podział na linie sportowe i wystawowe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IraKa']Owszem, na wystawę wypuścimy się może dopiero na jesień.
Cały czas staram się zaprzeczać dosyć powszechnej opinii, że jak pies wystawowy to nie sportowy i na odwrót:shake:
Mam nadzieję, że pudli nigdy nie spotka to co inne rasy: podział na linie sportowe i wystawowe[/quote]

Myślę, że nie, bo pod tym wylakierowanym futerkiem jest inteligentny pies o normalnej budowie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fish']Irenka, czy dobrze rozumiem, ze Katarzyna Wielka to Twoja sunia?

Poradzcie mi prosze jaka maszynke kupic i z jakim ostrzem. Interesuje mnie tylko golenie pycha i lapek, bo reszte Pani Maria zalatwia nam nozyczkami.[/quote]

Może wystarczy ci Moser 1170 lub 1230 o przesuwanym ostrzu?
Tu je możesz oglądnąć
[URL="http://www.goleros.bazarek.pl"]http://www.goleros.bazarek.pl[/URL]

Ja od miesiąca używam Moser 1230 Alfa Rex i jak na razie jestem zadowolona;)

Link to comment
Share on other sites

Ma stałe ostrze którego wysokość jest regulowana od 0,1 mm do 3 mm (przesuwasz przyciskiem lub taka wajchą).
Proponuję wizytę u Marysi i oglądnięcie i wypróbowanie tego typu maszynki (ma Marka I) lub Goldena A5 (ta już z wymiennymi ostrzami).
Zobaczysz czy tego typu maszynka ci spasuje, jak nie, to Moser 1245 z wymiennymi ostrzami różnej wielkości, ale to już droższy zakup.

Link to comment
Share on other sites

Irena Wielkie Gratulacje :laola:


[quote name='Sonya-Nero']Z ogłoszeń na stronie Gośki;

[B]"Czarny, inteligentny, cudowny, sredni pudel Alfred szuka uczuciowej i madrej partnerki:) "[/B]
:loveu:
Może kogoś zainteresuje? Może ktoś czuje się samotny i poszukuje swojej drugiej połowy...:p
Jest zdjęcie:cool3:[/quote]

Tego nie widziałam , ale widziałam takie u Gosi (juz ich nie ma :diabloti: )

"Piękna biała suczka z morelowymi znaczeniami szuka partnera .... " :loveu:

oraz
"Szczenięta pudle średnie , czarne, morelowe i łaciate, okolice Krakowa " :diabloti:
i zdjęcie - kundla :angryy:

A tak po za tym to cholernie zimno, ZAMARZAM !!!
Kto ma pomysł na dobre odmrożenie ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonya-Nero']:shake: Jestem strasznie przygnębiona i zszokowana tą tragedią w Katowicach.
Aż ciarki mnie przechodzącą na myśl, że coś takiego równie dobrze mogłoby się wydarzyć na którejś z psich wystaw... po prostu brak słów...[/quote]

dokładnie to samo sobie od wczoraj myślę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...