Jump to content
Dogomania

PUDEL- nie taki straszny....+ off


Sonya-Nero

Recommended Posts

  • Replies 9.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:D
awszystkim grypowiczom, zyczę szybkiego powrotu do zdrowia
a wszystkim dogomaniakom słonecznego uśmiechu,
:D wiosennego nastroju i zawsze wspaniałej pogody dycha
wypełnionej sukcesami wystawowymi i osobistymi :olympic:




:angel: Dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frosh']Nie chcę żeby nauczyła się spać w łóżku, bo się nie zmieścimy wszyscy jak urośnie. [/quote]

Zapewniam Cię, że się pomieścicie :wink: Ja śpię z moim szanownym małżonkiem i wszystkimi psami, a jest ich sporo :roll: Po stronie męskiej śpią ulubieńcy męża - Dandys i Derek :D Natomiast większość po mojej stronie, bardzo często wręcz na mnie :wink: :D Nawet jak Lucky z Tamaryszkiem przyjeżdżają do mnie na wczasy, to śpią z nami w łóżku, choć u Sony tego nie robią. Chyba mam wygodniejsze łoże :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

No właśnie. mój (wtedy narzeczony) stwierdził, że pies nie będzie spał w naszym pokoju :o a ostatnio stwierdził, że biedna Panthera ma zimno na posłanku i SAM :o zaniósł ją do naszego łóżka :o :o :o

Frosh - jak małej będzie niewygodnie to sobie sama pójdzie na fotel albo na materacyk, pudle są wygodne i jak się tylko nie dacie wyrzrzucić z łóżka to zrezygnuje ze wspólnego spania :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Nie myślcie, ze ja jestem wyrodną zastępczą mamusią. :oops:
Pół nocy przespała na swoim posłanku koło nas. A w dzień też idzie do nas do sypialni lub w dużym pokoju na dywanie przy kanapie. Ja nie zakładam że pies ma być tylko na swoim miejscu, chodziło mi tylko o jej i nasze bezpieczeństwo. Dzisiaj już na pewno bedzie spała koło nas. Na czas świecenia jajek i odwiedzin naszych zmarłych siedziala w kuchni za barykadą i chyba nie płakała. W każdym razie jak wychodziliśmy to się ułożyła na swoim miejscu, a jak po około 1,5m godzinie przyszliśmy to omało jej ogonek nie odpadł tak nim machała. Jest kochana bardzo i widzę, ze już sie z nami oswaja. Przyszedł dziś zajączek do ogródka i przyniósł prezenty dla wszystkich dzieci : Julii, Jakuba i Rafaeli. Zdjecia później wkleję.
Na załatwianie potrzeb staramy sie ja wynosić do ogródka i parę razy jej sie udało - madra dziewczynka :D

[b]Wszystkiego dobrego życzę wszystkim pudlomaniakom i pozostałym psiarzom, a co poniektórym najwiecej zdrowia, bo to ostatnio szwankuje.[/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alfa1']Wstawajcie śpiochy :hand: słoneczko pięknie świeci :B-fly: nic tylko wybierać się na daleki spacerek. :bigcool:[/quote]


Pewnie ! My zaraz wyruszamy nad morze i będziemy się bacznie rozglądać. :D Może nasz Bałtyk znów czymś obdaruje ....
Pogoda cudowna zupełnie jak rok temu gdy wypatrywałam :shocked!: i nie mogłam się doczekać Bambo. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Santy'][quote name='Alfa1']Wstawajcie śpiochy :hand: słoneczko pięknie świeci :B-fly: nic tylko wybierać się na daleki spacerek. :bigcool:[/quote]


Pewnie ! My zaraz wyruszamy nad morze i będziemy się bacznie rozglądać. :D Może nasz Bałtyk znów czymś obdaruje ....
Pogoda cudowna zupełnie jak rok temu gdy wypatrywałam :shocked!: i nie mogłam się doczekać Bambo. :D[/quote]

No cóż Rosjanie to naród biedniejszy i bardziej dziki :wink: , ale nie zmuszał nas do biegania po krzakach na zielonej granicy i wypatrywania czy coś w trawie tj. w zaspie nie piszczy :wink: :lol: .... i zapakował w odpowiedni kontenerek z ocieplaczem :D i zadbał o kuriera a raczej kurierów :D i dał wyprawkę na drogę:D ... i jeszcze nękał SMSami :D .

Witajcie :D , wracam do żywych :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...