Jump to content
Dogomania

Fryzjer raz jeszcze


samanta

Recommended Posts

WSZYSTKIE TEMATY PRZECZYTAŁEM,ALE ADRESÓW NIESTETY JEST BARDZO MAŁO,PRAWIE W OGÓLE ICH NIE MA. :wink: Tematy dotycza bardziej fryzury lub kosmetyków :wink:
Mnie i mam nadzieje ,że nie tylko mnie INTERESUJE TYLKO I WYLĄCZNIE ADRES,EWENTUALNIE CENA,NIC INNEGO. :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Widze,ze mój temat został przeniesiony :o .TRUDNO JAKOS TO PRZEZYJE :lol:
BEZ URAZY,ALE MAM PYTANIE.CZY U WAS ZAWSZE JEST TAKI RYGOR :roll: :P .
PIERWSZY RAZ SIE Z CZYMS TAKIM SPOTYKAM,ALE JEZELI MACIE TAKIE ZASADY TO JA SIE DOSTOSUJE :wink:
NIE WIEM CZY KOMUS BEDZIE SIE CHCIAŁO CZYTAĆ 20 STRONICOWY TEMAT. JAK MI NA CZYMS ZALEŻY TO SZUKAM :P ,A BIORAC POD UWAGE WASZE ZASADY TO BEDE MUSIAŁ PRZEWERTOWAC NP.10 KARTEK ABY ZNALEŚĆ TO CO MNIE INTERESUJE :-? .
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Duszku,
wystarczy wrzucić w "szukaj" słówko które Cię interesuje i wtedy znajdziesz to czego szukasz bez wertowania jak mówisz 10 stron :wink:
Rygor? Nie zauważyłam... forum istnieje juz dość długo i mnóstwo tematów zostało już dawno omówionych.. są w spisie topików a jak nie to przez "szukaj" spokojnie mozna 99% niemalże interesujących odpowiedzi znaleść....

Mam do Ciebie pytanie - dlaczego piszesz z Caps Lokiem?
Caps jest uważany w necie za krzyk 8) krzyczysz wciąż czy nie wiedziałeś co Caps oznacza?

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Duszku,

Jesli szybko i sprawnie chcesz znalezc dobrego fryzjera w swojej okolicy, podaj nam jakie miasta Cie interesuja. Chyba nie ma sensu wypisywac, wszystkich miast w ktorych strzyga swoje pociechy Yorkofioly, ale na pewno jest sens abys znalazla konkretne namiary na pobliski salon :-)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Jezeli chodzi o to czy krzyczę,to nie krzyczę,bo nie mam powodu :P .Tak pisze,bo jest mi wygodniej i szybciej. :wink:
Interesuje mnie fryzjer z Piły,Chojnic,Człuchowa ,ewentualnie z Poznania i z Bydgoszczy.
A tak poza tym moja żona jest od prawie roku uzytkownikem forum RODZICE.Tam panuja całkiem inne zasady,dlatego Wasze mnie troche zdziwiły.Mam nadzieje ,ze sie szybko przyzwyczaje :P
Wiem ,ze istnieje wyszukiwarka ,nie jestem laikiem w tych sprawach :wink:
Jezeli kogos uraziłem to bardzo przepraszam :wink:

Link to comment
Share on other sites

No tak jak mówi Gosia, niestety gdyby nie było porządku to uwierz nam, ze było by 100 takich samych wątków i dopiero ciężko by Ci było coś znaleźć, bo zdażały się osoby które zakłądają 3 wątki typu "Wymioty" "Wymioty w podrózy" "żółte wymioty" wiec wiesz byś sie 10 razy więcej naszukał wtedy :D
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

No i zdecydowałem sie na obciecie Fionki.Przyznam szczerze ,ze moja żonka z nerwów nie mogła wytrzymac.Fionke zostawilismy na 2 godziny,to były bardzo długie godzinki :lol: Gdy przyszlismy Fionka zadowolona biegała z pieskiem Pani Fryzjerki :P Jezeli chodzi o nowy wyglad naszej psinki to jestesmy bardzo zadowoleni :P
Oto fotki(trudno zrobic Jej zdjecie :lol: )
[img]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/g/9/8/8/11717999_d.jpg[/img]
[img]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/g/4/0/2/11718000_d.jpg[/img]
[img]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/g/7/9/6/11718001_d.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

No i zdecydowałem sie na obciecie Fionki.Przyznam szczerze ,ze moja żonka z nerwów nie mogła wytrzymac.Fionke zostawilismy na 2 godziny,to były bardzo długie godzinki :lol: Gdy przyszlismy Fionka zadowolona biegała z pieskiem Pani Fryzjerki :P Jezeli chodzi o nowy wyglad naszej psinki to jestesmy bardzo zadowoleni :P
Oto fotki(trudno zrobic Jej zdjecie :lol: )
[img]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/g/9/8/8/11717999_d.jpg[/img]
[img]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/g/4/0/2/11718000_d.jpg[/img]
[img]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/g/7/9/6/11718001_d.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Moja psica po ostatnim strzyżeniu (jakieś dwa tygodnie temu) wygląda jak potworek... szczurek... maszkaronek :( Się wybrałyśmy zaraz po powrocie Pani Beaty z urlopu... i chyba była bardzo zmęczona (fryzowała od 7 rano, a my umówione byłyśmy na 20:30). Tak przyciachała Vikulinowe łapki, że aż mi mowę odjęło... :( Nie ma już "dzwonków" a jakieś liche "chorągiewki" i przy jej dość długich łapach wygląda to mizernie... coby nie powiedzieć tragicznie... :o

No ale... włosy nie zęby... odrosną :-? :wink:

Pozdrowienia
A. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duszek01']Mam pytanie odnosnie obcinania pieska ,czy to prawda ,ze przy czestym strzyżeniu włos zamienia się w siersc :-? .Gdzies to tutaj czytałem i juz sam nie wiem co o tym myslec :roll:[/quote]

Duszku - nie jest to prawda!!!
Nie wiem kto to wymyślił... bzdura totalna 8)
Pozdrawiam serdecznie :)

PS. Fotki postaram się wkleić na dniach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldek2']Tygrysku - poruszyłaś ciekawy temat. Czy strzyżenie wzmacnia włos u yorka? Z moich obserwacji wynika, że nie. Włos wielokrotnie strzyżony (krótko) zaczyna przypominać typową sierść i traci własności – jedwabisty, delikatny. Jeżeli chodzi o zatrzymywanie ciepła podczas słonecznych dni to powiedziałbym, że w przypadku naszych piesków (większości, jeśli nie wszystkich dogomaniaków) nie jest to wielki problem. Szata naszych pupili jest jeszcze mało wykształcona nie plącze się pod nogami i nie okrywa całego ciała jak można to zauważyć u 2-3 letnich wystawowych Yorków. Dlatego też uważam, że obcinanie zbyt prędkie, (jeśli w ogóle ma mieć miejsce) powinno poczekać tak długo aż stanowi problem i duże utrudnienie w poruszaniu się pieska. U Gabi ze względu na chorobę szczęki obcinamy prawie do zera mordkę – włos tam stał się szorstkowłosy (nieładny), ale to już dla jej wygody i dobra.

waldek[/quote]

No własnie ,Waldku wyjasnij dlaczego włos dzieki strzyzeniu zamienia sie w siersc :wink:

Link to comment
Share on other sites

Waldek napisał to na podstawie własnych obserwacji - Gabi, to już wiekowa psina i być może właśnie wiekiem powodowane są te zmiany... Nie wiem zresztą... sam pewnie wyjaśni :)

Obcinam Viktę średnio co dwa miesiące i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że żadnych zmian nie ma... chyba, że na lepsze (w porównaniu z jej szczenięcym bujnym włosem haha). Włos jest delikatny, jedwabisty, mięciutki i zawsze ładnie wygląda...
Potwierdzić to mogą inni "obcinacze" - Owieczka na przykład (chyba jako pierwsza z nas tutaj ofrygała Fuzlaka) i inni - a po fotkach widzę, że uzbierała się już spora grupa zwolenników krótkich fryzurek :)

Duszku - się nie martw i fryzuj swoją psinkę... :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

My tez jestesmy po kolejnych podstrzyzynach ;)
W czwartek wybralam sie do P. Beaty Fedak i obcielam mala :-) Z fryzurki jestem bardzo zadowolona, chociaz rozni sie nieco od tej, ktora Maja mialam po wizycie w York Centrum :-)

Co do jakosci wlosa przed i po strzyzeniu, to nie widze roznicy :D Wlos nadal jest jedwabisty, mieciutki i blyszczacy :-)

Link to comment
Share on other sites

[b]Duszku,[/b]

ślicznie śćiąłeś swoją Fionkę, z góry przypomina mi Oskarka :D


My także jesteśmy b.zadowoleni po wizytach u fryzjerki Oskarka. Korzystaliśmy z jej usług póki co 2 razu i teraz planujemy się zapisać na kolejne poprawki z początkiem listopada :) no i potem przed samiutkimi Świętami.
Włos nic anic się nie zmienia, nadal jest lśniący i jedwabisty :)

Pozdrawiamy :)

Link to comment
Share on other sites

Po zimie planuję wybrać się z psiakiem do fryzjera, ale waham się, ponieważ mały nie potrafi stać spokojnie i w dodatku boi się obcych ludzi, którzy "robią mu coś więcej prócz głaskania"... :wink:
Na przykład gdy weterynarz chciał mu podciąć pazurki i tylko złapał go delikatnie za łapkę, Ramzes zaczął wydzierać się jakby mu niewiadomo co robili... :roll:
Czy ta wizyta nie będzie zbyt stresująca?
Może znacie jakiś dobre solony w Łodzi?
A, i jeszcze jedno, ile przeciętnie kosztuje taka wizyta?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...