Jump to content
Dogomania

MAJA JUZ DOM!!!!2 Shih Tzu W Schronisku! Tylko W Bardzo Dobre Rece!!!!!!


Natussiaa

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nika28']Jakie one piękne :loveu:[/quote]

[FONT=System]Naprawde są śliczne sama bym wzieła to znaczy adoptowała :oops:[/FONT]
[FONT=System]Pomimo tego ze podobaja mi sie maltańczyki i hawańczyki...[/FONT]
[FONT=System]Ale jest jedno Ale mam psa rasy hawańczyk jest to pies 8 letni ale steraszny zadziora i boje sie żeby nie było wojny miedzy nimi :cool1:[/FONT]
[FONT=System]To z tego co czytałam to jeden ma ok 4 a drugi ?????? To mogą sie nie polubić :-?[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Jakie one sa dla dzieci!! czy sa agresywne czy daja sie dziecku poglaskac przytulic?

i Koniecznie kastracja!!!!


Bylby dom w [B]b[/B]ytomiu u starszej pani ktora zabrala dwie suczki sh przez dogomanie adopcji Alpiny.Jedna z tych suniek niedawno odeszla za TM druga warszawianka agresorka, niepozwala sie dotknac a bron boze poglaskac dziecku.
Do babci czesto przychodzi 4 letnia wnuczka,ktora lubi glaskac pieska,przytulic.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red] Ja bym bardzo prosila o wytlumaczenie tego![/COLOR]

[COLOR=#ff0000]Piszecie ze sa pieski do adopcji,szuka sie domu. Ludzie szukaja gdzie sie da aby te pieski trafily w dobre rece.[/COLOR]

[COLOR=#ff0000]Dzis wyslalam do schroniska dwie rodziny,jedna znich byla zainteresowana Shi tzu, gdy zapytali o psa kierownictwo zrobilo wielkie Oczy!!! odpowiedz byla taka[/COLOR]

[COLOR=#ff0000]Takich pieskow w schronisku niema i niebylo!! tego samego dowiedzialam od bardzo milej pani dzwoniac do schroniska.Schronisko nic niewie o takich pieskach.[/COLOR]

[COLOR=#ff0000]To jak to wkoncu jest? niewprowadzajcie ludzi w bląd i nierubcie z ludzi idiotow.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Natusia dzwonilam ,rozmiawialam z kierowiczka powiedziano mi ze takich psow niema i nigdy niebylo. To samo powiedziano rodzinie ktora tam pojechala:shake: zal mi tych ludzi bo to wiekowi panstwo a jechali jechali autobusami z Gliwic.

Rozmawialam z kierowniczka nazwisko PSONKA tel[B]0-32) 249 84 52[/B]

[B]Ale skoro ty twierdzisz ze takie psy tam sa to niepodoba mi sie podejscie kierownictwa.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natussiaa'][B]UWAGA NOWE WIADOMOŚCI ZE SCHRONISKA W KONINIE:[/B]
[B]Oba psiaki znalzły dom. [/B]
[B]Po ciemnego przyjeźdża pani w sobotę a drugiego bierze siostrzenica p. Ani ze schroniska w Koninie. [/B]
:multi::multi:[/quote]

Hura !!!! :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...