Jump to content
Dogomania

Jutro godzina prawdy!


roxi2008

Recommended Posts

Jutro idę z moją sunia na prześwietlenie bioderek bo z każdym dniem Roxi ma większe trudności z chodzeniem!!Czasem wygląda to tak jak by miała paraliż tylnych kończyn,chwieje się,przewraca bez powodu.Jak patrzę na nią to chce mi się płakać, że jest jeszcze taka mała(trzy miesiące) a już taka chora i nie chce myśleć o tym że mogę ją stracić!!!!!Czy jest szansa na wyleczenie...? Wierzę że weterynarz nam pomoże!!!! Trzymajcie kciuki!!Pozdrawiam.:-(

Link to comment
Share on other sites

Witam,zrobiliśmy prześwietlenie i po obejrzeniu weterynarz stwierdził,że Roxi musisała mieć mały uraz co spowodowało że sunia by zneutralizować ból "oszczędzała" nogi i stąd mięśnie nie rozwinęły się prawidłowo.Lekarz dał leki i kazał przyjść pod koniec sierpnia.Wierzę że będzie dobrze!:multi:

Link to comment
Share on other sites

Ja też gorąco wierzę że Roxi wyzdrowieje,wczoraj po prześwietleniu miała jeszcze szczepienie i tak wykonane że cały dzień piszczała przy najmniejszym swoim ruchu nie mówiąc o chodzeniu czy głaskaniu.Niestety wetyerynarz w tym przypadku się nie popisał.Pozdrawiam wszystkich wielbicieli czworonogów!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj po diagnozie weterynarza wszyscy byliśmy b.szczęśliwi,tak długo czekaliśmy na "werdykt" głoszący że sunia wyzdrowieje,jednak dzień dzisiejszy znowu spowodował że smutek zagościł na mojej twarzy.Roxi ,kiedy tylko zaczyna biec to od razu się przewraca,ciągnąc za sobą pupę z kończynami.Znowu myślimy o wyzycie u kolejnego weterynarza,mając nadzieję na trafną diagnozę,bo jak dotąd każdy przepisuje kolejne nic nie dające leki(witaminy) i każe czekać kolejne tygodnie.Czy jest w moim mieście jakiś lekarz który zna się na swojej "robocie":shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roxi2008']Wczoraj po diagnozie weterynarza wszyscy byliśmy b.szczęśliwi,tak długo czekaliśmy na "werdykt" głoszący że sunia wyzdrowieje,jednak dzień dzisiejszy znowu spowodował że smutek zagościł na mojej twarzy.Roxi ,kiedy tylko zaczyna biec to od razu się przewraca,ciągnąc za sobą pupę z kończynami.Znowu myślimy o wyzycie u kolejnego weterynarza,mając nadzieję na trafną diagnozę,bo jak dotąd każdy przepisuje kolejne nic nie dające leki(witaminy) i każe czekać kolejne tygodnie.Czy jest w moim mieście jakiś lekarz który zna się na swojej "robocie":shake:[/quote]
a z kad jestes?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...