Jump to content
Dogomania

Falban przekroczył TM


martka1982

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='martka1982']a Ty to się w ogóle wytłumaczać Kaziku czemu Cię więcej nie ma niż jesteś??? jakąś karę trzeba by Ci wymyślić za liczne,nieusprawiedliwione nieobecności........[/QUOTE]O tu jest odpowiedź;)

[quote name='Gonia13']Śledzę sobie wątek Falbania bo jakoś czasu brakuje ostatnio:roll: czy mi sie wydajeczy dzień jest coraz krótszy...:shake:[/QUOTE]A tak serio, to mam urwanie głowy ostatnimi czasy w pracy ale już niebawem będzie lepiej;) A dziś imprezowałam od rana do nocy ale to była taka musowa impra;)
Ale wątek Falbania czytam kilka razy dziennie, nie zapominam o psiaku ani na chwilkę! Tylko mniej piszę.
Czy mogę byc usparwiedliwona?Proszę, proszę!

Link to comment
Share on other sites

Od końca lipca Falbankowi będzie brakować 55zł miesięcznych deklaracji, gdyż jedna cioteczka deklarowała wpłaty na 3 miesiące jego pobytu. Może ktoś dołączy do szczęśliwych Falbankowych darczyńców i tym samym przyczyni się do Falbankowego szczęścia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']Od końca lipca Falbankowi będzie brakować 55zł miesięcznych deklaracji, gdyż jedna cioteczka deklarowała wpłaty na 3 miesiące jego pobytu. Może ktoś dołączy do szczęśliwych Falbankowych darczyńców i tym samym przyczyni się do Falbankowego szczęścia?[/QUOTE]

Marta - ale trzy miesiące mijają pod koniec Sierpnia, bo Falbanio pojechał do DT pod koniec Maja...

Ja tak przynajmniej traktuję swoje wpłaty, bo moja deklaracyja była na DT (według moich obliczeń przelałam pieniążki na DT za Czerwiec (26 Maja - 26 Czerwca), Lipiec (27 Czerwca do 26 Lipca) i Sierpień (27 Lipca do 26 Sierpnia)... Czy coś mi się pokręciło ?

Co nowego u Falbanka? Rozmawiałaś ostatnio z p. Elżbietą? Jak Falbanek zniósł nastepną dawkę Trocoxilu? Chętnie bym go wymiziała ;-)

Link to comment
Share on other sites

no tak liczylam wlasnie, czyli z koncem lipca przesle ostatnia deklaracje z tych 3 miesiecznych i potem juz nie ma. w dniu podania trocoxilu Falbanek nie miał apetytu ale o tym juz pisalam wczesniej, nie przepada za spacerami, szybko zrobi co powinien i chce wracac do domu. zapatrzony jest w pania Elzbiete z wzajemnoscia, ponoc już są w sobie zakochani ale to na razie ciiiiiiii

Link to comment
Share on other sites

w koncu mam wiesci, za 4 tabletki trocoxilu przyszla faktura na 350zł (100zł juz wysłane), wiec dostaliśmy trochę taniej.poczekam co spłynie z bazarkow i wtedy przesle całość
czyli tak: z bazarków łącznie będzie 171zl a brakujace 79zł, przesle z wpłat jednorazowych:)

Link to comment
Share on other sites

jest bazarek: 1/3 dochodu pójdzie na opłacenie reszty za trocoxil lub po prostu będziemy wypełniać co miesięczne luki

zapraszamy:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/209476-dla-Kud%C5%82atego-Malwinki-i-Falbanka-ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-i-inne-do-23.06.-g.22.30[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']papa Falbanio, cioteczki zajrzyjcie do niego czasem:)[/QUOTE]Jestem, jestem! Ja tu caly czas zaglądam i czytam codziennie, tylko nie mam czasu pisać. Dziś np. dopiero pól godz temu weszłam do domku, wcześniej byłam ok 1/2 godz. Chciałabym mieć więcej czasu ale nie wiem kiedy to nastąpi.mam nadzieję, ze niebawem:)
A Falbania przytulam mocno!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...