Jump to content
Dogomania

Pytania odnośnie wystaw dla yorka


martyska

Recommended Posts

[quote name='martyska']Tak jest. Pierwszą noc przeżyła super. Nawet nie na siusiała, bo byłyśmy w nocy... hehe Jest tak śliczna. Na razie się troszkę boi i tęskni, ale już powoli się przyzwyczaja.[/quote]


Hehe to super:)
P.S. To ja Z nicku Asiuleczka.Warka tylko mi coś hało nie wchodziło i mi konto zablokowali:( niewiem czemu:( ma ktoś jakąś radę co zrobić żeby mi odblokowali i żeby mi hasło weszło.??Wysyłałam e-maila to zamiast hasła mi posłali jakieś cyferki i nie wiem o co w tym chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Mam do was pytanie, ponieważ nie każde wystawy są na stronie ZK np. jest teraz taka w moim mieście i ona nie jest tam wpisana, to co to jest za wystawa w Sieradzu, że akurat jest nie wpisana i skąd ja mam się dowiadywać o takich wystawach, przecież o tej w moim mieście dowiedziałam się dzisiaj, a ona jest 31.08, więc jeśli będę chciała wystawiać to nie będę wiedziała kiedy one się odbywają te wystawy. Może mam coś podać, żeby dostawać oferty wystaw każdych.

Link to comment
Share on other sites

martyska WSZYSTKIE polskie wystawy pod patronatem FCI sa umieszczone na stronie internetowej ZKWP :) Inne wystawy nie sa objete patronatem tej organizacji. Co wiecej, nie mozesz brac w nich udzialu ze swoim psem, jezeli wystawiasz go w ZKWP :)
W Sieradzu jest wystawa Polskiego Klubu Psa Rasowego. Bardzo kontrowersyjna organizacja itp.
Masz psa z rodowodem z ZKWP i w tej organizacji "docelowo" mozesz wystawiac :)
Wystaw jest naprawde maaasa i kazdy znajdzie cos dla siebie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

a ja polecam do przeczytania "tajemnice wystaw psów" janowskiego. w księgarniach internetowych jest do kupienia. ksiązka , przynajmniej mi, dużo rozjaśniła w głowie. jak zaczynałam z moim psem dwa lata temu, to nie miałam zielonego pojecia o niczym....
teraz szalejemy na całego po wystawach, nie tylko w polsce;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']a ja polecam do przeczytania "tajemnice wystaw psów" janowskiego. w księgarniach internetowych jest do kupienia. ksiązka , przynajmniej mi, dużo rozjaśniła w głowie. jak zaczynałam z moim psem dwa lata temu, to nie miałam zielonego pojecia o niczym....
teraz szalejemy na całego po wystawach, nie tylko w polsce;)[/quote]

Ja nie czytałam żadnych książek.....pojeździłam raz w tygodniu na cały dzień do hodowli Nesjana i tam się wszystkiego nauczyłam....Dziękuję Pani Agnieszce Okrasie za to wszystko czego mnie nauczyła:):D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martyska']za to 31.08 jest wystawa u mnie w mieście musze na niej być.[/quote]

Pooglądać można. Ale ŻADNYCH wniosków, dobrych rad itp radze z tej wystawy nie wyciagac :) Jezeli jestes w ZKWP to ta wystawa jest rownoznaczna z wystawą kundelków i nie ma nic wspólnego z rasowymi psami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martyska']Ale ta wystawa jest z PKPR międzynarodowa. i tam są rodowodowe, więc myśle że porady hodowców jakiś.[/quote]

Ale ty masz psa z ZKWP a nie PKPR :) I tamci hodowcy w niczym Ci nie pomoga...
Zreszta "miedzynarodowa" wystawa wg PKPR to 50 psów i kilku sedziów do wszystkich ras, a miedzynarodowa wystawa w zwkp to czego grubo ponad 3 tysiące psiaków i kilkudziesieciu specjalistów od kazdej grupy psów... Ja naprawde DOBRZE radze, lepiej rad szukac w oddziale w swojej okolicy, niz u takich "hodowców" jak wpadniesz na Yorki to i pewnie na te białe itp, dla FCI to kpina i nie uznaje tych psów.

Rodowód PKPR [U]NIE JEST[/U] uznawany przez FCI :)
O wystawy nie ma sensu tam pytac bo sa CALKIEM INNE :) inna organizacja, zasady, inne warunki hodowlane i jedyne co moga zrobic na tej wystawie to mętlik w twojej głowie. Znacznie lepiej zapytać na forum badz pogadac prywatnie z osoba, ktora wystawia psy i zna sie na rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Ale ty masz psa z ZKWP a nie PKPR :) I tamci hodowcy w niczym Ci nie pomoga...
miedzynarodowa wystawa w zwkp to czego grubo ponad 3 tysiące psiaków i kilkudziesieciu [B]specjalistów [/B]od kazdej grupy psów...
[/quote]
No powiedzmy ze przynajmniej teoretycznie maja to byc specjelisci :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...