Jump to content
Dogomania

wystawa w Toruniu


Wspólny Dom

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Filonku, dowiesz się wszystkiego od Pana Sędziego z Waszego oddziału. A mnie zniechęciły do pisania różne pretensje, które narastają wśród cichcem czytających ale nie wypowiadających się obserwatorów: a to, że kogoś nie wymieniłam, a jeśli wymieniłam - to tendencyjnie itd.
Gdyby więcej osób podawało wyniki z wystaw i pisało jakieś komentarze, to
może wtedy rozmowy byłyby żwawsze i nie polegaly na samych gratulacjach i słodkościach.

Link to comment
Share on other sites

Może i tak bardzo się nie przejmuję, ale nie mam ochoty "obgadywaczom" dawać kolejnej pożywki do przeżucia i głoszenia (za plecami) przy ringu.

Trzeba jednak przyznać, że atmosfera przy ringu była sympatyczna i gdyby nie ten deszcz, który mżył na człowieka i, co gorsze, na pomeraniany, tak, że się sztywniało od wilgoci, to byłaby to bardzo miła wystawa.
Tak! sędziował
pan Prezes i na ringu i grupę.

Link to comment
Share on other sites

[B]Neutralko[/B]

należy kichać na takich obgadywaczy :)

Widocznie mają tylko dużo do powiedzenia "przy ringu" a na forum publiczym odbiera im głos.

Co by się nie zrobiło i co by się nie napisała to zawsze znajdzie się taki któremu się cos niespodoba....[I] ( jak mowi przysłowie: jeszcze się taki nie narodził co kazdemu by dogodził)[/I]

a Forum mmm to wspaniała pożywka dla tzw w żargonie internetowym CZAJNIKÓW ( czyli pasożytują na tresci napisanej przez innych i milczą jednocześnie)

Link to comment
Share on other sites

w każdym razie w Toruniu pierwszy raz widziałam szczeniaczka kuleczkę,był rewelacyjny,taki maniusi a taki dumny,na dodatek w taką pogodę a on piers do przodu ,główka w górze, ogonek też- rewelacyjnie wyglądał ze swoim panem.Nie wiedziałam że na żywo to takie cudeńka

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

[quote name='lothia']w każdym razie w Toruniu pierwszy raz widziałam szczeniaczka kuleczkę,był rewelacyjny,taki maniusi a taki dumny,na dodatek w taką pogodę a on piers do przodu ,główka w górze, ogonek też- rewelacyjnie wyglądał ze swoim panem.Nie wiedziałam że na żywo to takie cudeńka[/quote]
Ta mała śliczna i dumna kuleczka to:Shelewa's EMILY [COLOR=Red]Best Puppy III Toruń 2008.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...