Jump to content
Dogomania

Sopot 2008


gidelskie-psy

Recommended Posts

Witam,zdjes Daniel czy tu daniel nie wiem jak to pisać :smile:,kurcze ogarne myśli to dopisze sie do wszystkich postów,narazie ledwo co widze bo multi godzin na nogach i 8!!!!min.na granicy,odpadam na chwilke i pozdrowionka dla Wszystkich ludzi dobrej woli:smile:do póznego wieczorka:smile:sorry ze powtarzam sie ale wiem że mnie zrozumicie.....brak sił witalnych :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eskimoski Domek'][CENTER][SIZE=4]GRATULACJE DLA WSZYSTKICH WALCZĄCYCH[/SIZE]
[SIZE=4]W SOPOCIE[/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=red][B]SZCZEGÓLNIE DLA Arktogea QUEEN OF SNOW[/B][/COLOR][/SIZE]

SYLWIA NAJPIERW ZAPRASZA WSZYSTKICH DO TRÓJMIASTA
A POTEM WSZYSTKIM SPUSZCZA MANTO:mad:[/CENTER]
[/quote]

[FONT=Comic Sans MS]PRZEPRASZAM TO BYŁO NIE ZAMIERZONE:oops::oops::oops:
obiecuję poprawę w przyszłym roku :eviltong:i równie serdecznie zapraszam:lol:
- plaża, morze, Jarmark Dominikański jest co oglądać:loveu:

[/FONT]
[I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=Blue]DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA GRATULACJE:loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=Blue]z naszej strony wielkie, przeogromne gratulacje dla Jagienki i Kasi:multi::multi:
-po tak skomplikownym złamaniu i wielotygodniowej rehabilitacji Jagódka w doskonałej formie SUPER!!! :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SYLWIA:)'][FONT=Comic Sans MS]PRZEPRASZAM TO BYŁO NIE ZAMIERZONE:oops::oops::oops: [/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]obiecuję poprawę w przyszłym roku :eviltong:i równie serdecznie zapraszam:lol:[/FONT][/quote]

Dobra dobra :diabloti:
A kto sędziuje w przyszłym roku? :razz:

[quote name='SYLWIA:)'][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]z naszej strony wielkie, przeogromne gratulacje dla Jagienki i Kasi:multi::multi:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]-po tak skomplikownym złamaniu i wielotygodniowej rehabilitacji Jagódka w doskonałej formie SUPER!!! :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/quote]

Dzięki piękne :Rose:
Jeszcze trochę czasu nam (Jagódce) trzeba, ale chyba mamy już z górki.
Warto mieć nadzieję i jej nieco pomóc :eggface:

Aha! Sylwio, uśmiecham się o zdjęcia ;)
Czy gdybym na którymś nie wyglądała z Jagódką lub Żuczkiem, jak dwie sieroty, to czy ewentualnie na stronę mogłabym dać? :grins: <--- To jest "szeroki uśmiech"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LOCZEK'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]GRATULACJE [/COLOR]dla [COLOR=red]WYSTAWCÓW SOPOCKICH[/COLOR](mniej lub bardziej utytułowanych)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]:klacz: szczególne dla [COLOR=red]HOKUSIA[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

[B][COLOR=darkorchid]Dolączam się do gratulacji,buziaczki dla reprezentacji Eskimoskiego Domku w Sopocie;)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#9932cc]Justyna-brawo:cool1:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=5]oczywiście gratulacje dla zwycięzców.[/SIZE][/B] :multi:

[SIZE=3]czy można jednocześnie prosić o więcej fotek z wystawy w Sopocie? tyle fotografów kręciło się wokół ringu, a fotek tutaj jak na lekarstwo. ;)
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mortikia']
[FONT=Verdana][COLOR=black]LEONARDO DA VINCI Północny Wiatr - [B]lok 4[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=black]LEGENDRE ADRIEN Północny Wiatr -[B] dysk[/B][/COLOR][/FONT]
[/quote]

Legendre Adrien - IV dosk (sędzinie się podobał ale wyżerane przez mole futro nie).
Leonardo - sędzina nie zrobiła wpisu, tak jakby psa nie było. Kazała poćwiczyć.
Rzeczywiście zachowywał się zbyt radośnie. Pierwszy raz jego właściciel wyszedł z nim na ring. Zawsze był wystawiany przez włascicielkę.
Tak czy inaczej sędzina odznaczyła się dużą cierpliwością. Umiała miło i bez urażania właściciela powiedzieć czemu daje taki werdykt a nie inny. Niektórzy mówili, że bardziej jej się podobały psy panów niż pań. :) Ja tam nie wiem, bo jak zwykle byłam zbyt zdenerwowana, żeby coś widzieć.

SONORA de Ciukci - nieobecna
Hania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LOCZEK'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]GRATULACJE [/COLOR]dla [COLOR=red]WYSTAWCÓW SOPOCKICH[/COLOR](mniej lub bardziej utytułowanych)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]:klacz: szczególne dla [COLOR=red]HOKUSIA[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

Dziękujemy ślicznie !
Jestem taka dumna z moich facetów...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nordic blue'][SIZE=5][COLOR=red][B]Spoźnione ale ogromne gratki dla wszystkich Zwycięzców :multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE][/quote]
Dokładnie!
Zwłaszcza dla cudnej zwyciężczyni Queen of Snow :loveu:, młodziutkiej Toffi :loveu: i Hokiego, który zakończył Championat :)
Oraz dla kilku innych psiaków, które wyglądały świetnie :multi:

Link to comment
Share on other sites


[CENTER][IMG]http://images47.fotosik.pl/1/831d84995ee0360amed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images48.fotosik.pl/1/eb6c456cb6c046a4med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images50.fotosik.pl/1/a78106b712c89b7emed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images34.fotosik.pl/346/510e2e3e7af8202emed.jpg[/IMG][/CENTER]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...