Jump to content
Dogomania

Krajowa XXIV Zielonogórska Wystawa Psów Rasowych [Zielona Góra]


Sara_Bora

Recommended Posts

czy ktoś ma fotki z BOG Junior IX gr ? z BIS Junior ? z BOG gr IX ?

[B]suczka lhasa apso która wyszła z BOG gr IX, była III na BIS Junior oraz II na BOG gr IX to sunia z mojej hodowli :loveu: FRENCH FAIRNESS z Czańca :loveu:[/B]

dodam tylko tyle, że dopiero wczoraj miała swój debiut wystawowy na Klubowej wystawie Lhasa w Czechach i była w klasie młodzieży II/4 ( ale przegrała tylko ze swoją miotową siostrą ) dzis wszystko sobie "odbiła" :)

będę wdzięczna za każdą fotkę [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wystawa super dla nas udana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

QUIRINUS Bursztynowa Bona w klasie szczeniąt ,ocena wybitnie obiecująca , załapaliśmy sie do czołówki w wyborach BIS Szczeniąt :)

Jego mamusia MISS NEGRY od Lalanki - klasa championów , ocena doskonała , NDSwR , BOB oraz BOG :multi: :multi: :multi: .

NATALIE WOOD Gandamak - klasa pośrednia ,ocena doskonała , NDSwR , BOB oraz BOG III :multi: :multi: :multi: .

Gratuluje przepięknemu chartowi polskiemu za BOG !!!

I tu do Was dogomaniacy ogromna prośba :modla: jeśli ktoś ma fotki z wyboru grupy IX i X ,bardzo prosze na przesłanie na emaila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] . Za każdą foteczkę będe ogromnie wdzięczna , ponieważ nasz aparat odpoczywał sobie w domu i nie mamy ani jednej fotki :placz:

Link to comment
Share on other sites

Może ktoś ma fotki z BISA mł, interesuje mnie 2 grupa.

I inne fotki moich sharpków :)

Moja FISICHELLA PRINCESSA Thi-Hi: V1, CWC, BOS, BOB :multi:

natomiast jej miotowy braciszek FUEGO ROJO Thi-Hi: V1, CWC, BOS :multi:

Jestem bardzo szczęśliwa i dumna z sukcesu swoich szczeniat.

GRATULACJE dla innych dogomaniaków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...