Jump to content
Dogomania

Zuza i koty


Kasia&Rika

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]OSTATNIO MAM JAKIEŚ DZIWNE PRZECZUCIA, RIKA CIECZKĘ MIAŁA JAKOŚ NA KOŃCU SIERPNIA A POCZĄTKU WRZEŚNIA WYCHODZIŁO "KRYCIE". JA I MAMA JESTEŚMY PEWNE, ŻE NIE ZOSTAŁA POKRYTA, ALE ...
- ZACHOWUJE SIĘ OSTATNIO DZIWNIE, TAK JAKBY SZUKAŁA MIEJSCA, DRAPIE DŁUGO, UKŁADA I DOPIERO SIĘ KŁADZIE
- MA JAKBY POWIEKSZONE TE ... (NIE WIEM JAK SIĘ TO NAZYWA U PSÓW) MIEJSCA W KTÓRYCH KUMULUJE SIĘ MLEKO - SĄ TAKIE Z LEKKA WISZĄCE, ALE JAKBY PUSTE I TROCHĘ POWIEKSZONE SUTKI.
- PRZYTYŁA TROCHĘ,A RUCHU MA DUŻO, JE TYLE SAMO ALBO NAWET MNIEJ

CO TO MOŻE BYĆ? tO CHYBA ZA PÓŹNO OD CIECZKI BY MOGŁA MIEĆ MŁODE,NIE? PRZYNAJMNIEJ BYŁO BY JUŻ BARDZIEJ WIDAĆ, NIE?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Rika']- ZACHOWUJE SIĘ OSTATNIO DZIWNIE, TAK JAKBY SZUKAŁA MIEJSCA, DRAPIE DŁUGO, UKŁADA I DOPIERO SIĘ KŁADZIE[/QUOTE]
Kaja robi tak zawsze, szczególnie po spacerze ;)

[quote name='Kasia&Rika']- MA JAKBY POWIEKSZONE TE ... (NIE WIEM JAK SIĘ TO NAZYWA U PSÓW) MIEJSCA W KTÓRYCH KUMULUJE SIĘ MLEKO - SĄ TAKIE Z LEKKA WISZĄCE, ALE JAKBY PUSTE I TROCHĘ POWIEKSZONE SUTKI.[/QUOTE]
Może to wina dorastania :hmmmm:

[quote name='Kasia&Rika']- PRZYTYŁA TROCHĘ,A RUCHU MA DUŻO, JE TYLE SAMO ALBO NAWET MNIEJ[/QUOTE]
Kaja też zawsze dostawała taką samą ilość jedzenia, ruchu miała sporo, a mimo to przytyła

Myśle, że nie masz się czym martwić ;)

Link to comment
Share on other sites

Objawy wyglądają mi na ciążę urojoną. Najważniejsze to: zabrać jej zabawki by nie miała się kim opiekować (no chyba, że na Was się przerzuci), starać jej się zapewnić jak najwięcej zajęć by nie myślała o wyimaginowanych młodych. Nie rozczulać się nad nią i nie pokazywać, że coś się zmieniło w Waszych układach.
Będzie dobrze, nie ona pierwsza i nie ostatnia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='crazydaisy']Objawy wyglądają mi na ciążę urojoną. Najważniejsze to: zabrać jej zabawki by nie miała się kim opiekować (no chyba, że na Was się przerzuci), starać jej się zapewnić jak najwięcej zajęć by nie myślała o wyimaginowanych młodych. Nie rozczulać się nad nią i nie pokazywać, że coś się zmieniło w Waszych układach.
Będzie dobrze, nie ona pierwsza i nie ostatnia :)[/quote]

Dzisiaj idziemy do weta .. Wiem,że ciąża urojona to nic fajnego, ale ona jest taka kochana nosząc te zabawki i się nimi opiekując, szuka im miejsca, liże,może to głupie ale super to wygląda, teraz pilnuje czterech zabawek:loveu::eviltong: Cały czas leży koło mnie i się przytula, nawet śpi ze mną, co zwykle tegonie robi:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...