Jump to content
Dogomania

MOJ PIES BOI SIE WODY- POMOCY!!!


owczareczka

Recommended Posts

[quote name='ayshe']uszy to uszy ale jezory .....czasem wogole trudno sie nadziwic ilez to blota mozna se nawsadzac na jezor i zeby:mad: :roll: :lol:[/QUOTE]

I tak najfajniej jest jak mamusia (ja:cool3: ) wykąpię moją malusią córeczkę, a ta pójdzie na spacer i położy się w największej kałuży jak jest w okolicy tak abym nie mogła po nia pójść:mad: :mad: :mad:

Ja nie miałam problemów z wodą Szira odrazu wiedziała że to fajoska zabawa:multi: nigdy jej nie zmuszałam:shake: teraz dopiero mam problem bo jak zobaczy wodę to juz nic się nie liczy tylko ona:angryy:
Uczyłam wchodzić do wody goldena mojego brata i wchodziłam razem z nim:roll: co prawda byłam cała podrapana ale nauczył sie i już sam pływa:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Chcialam tylko dodac, ze moja psiunia sie w koncu przemogla do wody. Bylam z nia na basenie dla psow dwa razy a potem latem plywalysmy juz razem. Niestety sama wejdzie tylko tam gdzie ma grunt - na glebsza wode trzeba ja zawsze pierwszy raz wrzucic hahaha :loveu: ( Tak wiem potepialam to strasznie ale jednak jej to na dobre wychodzi)

Za to potem smiga jak ryba i ma niesamowita frajde. Sama wskakuje i wyskakuje :multi:Plywa za pilkami, kijkami a bywa ze i kaczkami.

Pozdrawiamy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...