Jump to content
Dogomania

Kupie Beagla :)


*I love Beagle*

Recommended Posts

Witam :) Mieszkam w Gdyni i chciała bym kupić Beagla ale nie mogę nigdzie dostać takiego pieska , który by spełnił moje oczekiwania... i oczywiście nie męczyć go długą podróżą z np. Krakowa. Chciała bym suczkę tricolor nie musi mieć rodowodu, a co do ceny to do 1000 zł. I interesują mnie TYLKO szczeniaczki. Kocham te pieski więc chciała bym mieć takiego przyjaciela. :loveu:
I jak źle dodałam[w złe miejsce] ten temat to przepraszam jestem nowym użytkownikiem...

Serdecznie Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Na tym forum nie pośredniczymy w sprzedaży szczeniąt z pseudohodowli. Poszukaj to za tysiąc złotych znajdziesz jakiegoś fajnego psiaka z rodowodem z mniej znanej ale legalnej hodowli.

Uważaj, bo w Twojej okolicy jest sporo ferm produkujących i ściągających ze Słowacji beaglopodobne szczeniaki

Link to comment
Share on other sites

Wejdż na forum tam dostaniesz namiar na ciekawe chodowle - z papierami .
Woogóle wejdź tam i poczytaj o rasie , szkoleniu , wychowaniu wymaganiach itp. bo wygląd piękny zresztą to nie wszystko
W każdym bądź razie nie kupuj raczej z psa z hodowli z Rumii:angryy:
A może adopcja przemyśl sprawę .
Właśnie jest sunia w schronie w Poznaniu , za jakieś 25 dni będzie do adopcji .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Justynaaaa']Taka pani z Rumi ma nowy miot. Szczeniaczki są do odebrania jutro. Ma suczki i pieski. Jak chcesz, to mogę dać ci na nią namiary.

Szczeniaki są odrobaczone, zaszczepione, mają książeczkę zdrowia, paszport oraz chip. Cena to 600 zł.[/quote]
Co Ty dziewczyno proponujesz :angryy::angryy::angryy:
To koszmarny pośrednik i rozmnażacz :angryy::angryy::angryy:. Sprowadza ze Słowacji trzykolorowe kundelki, zarobaczone, z parwo...
Przeczytaj sobie najpierw forum, bo o tej babie było już wielokrotnie pisane a potem coś proponuj!!!

Link to comment
Share on other sites

Mój pies nie ma parwowirozy, żadnego syfa, ani wirusa. !

Zgodzę się z tym, że ona sprowadza ze Słowacji te psy, są wykończone po dłuuugiej podróży, ale nie gadaj takich bzdur, że one mają grzyby, robaki i wszystkie możliwe wirusy. ;/

Mój W PEŁNI ZAUFANY WETERYNARZ zbadał go na wszystkie strony, m in. zajrzał pod sierść i w uszy, i nie było żadnego grzyba, wirusa, ani robaków. Ma tylko kochającą rodzinę, zapewnione dobre warunki i zdrowie.

Poza tym większość moich znajomych mający psy, mają je właśnie z hodowli z Rumi. Moja koleżanka ma już sunię Beagle 3 lata i nie miała z nią żadnych problemów zdrowotnych.

Zresztą kupując tego psa, wiedziałam co robię.

I jakie beaglopodobne?!. Dla ciebie pies musi być wybitny, bo inaczej go porzucisz ?

Prosze bardzo looknij na mój awatar

<---------------------------

Beaglopodobny ? Nie sądzę. Jego praprzodki mogły być z innej rasy, albo jak to ujęłaś `beaglopodobne`. Ale rodzice - bynajmniej jego miotu są w pełni czystej krwi (pokazywała ich rodowody).
A nawet gdyby, to dla mnie to się liczy, że on jest zdrowy i nie ma żadnej wady.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...