Jump to content
Dogomania

Poidełko fontanna dogit


leepa

Recommended Posts

Ja kiedyś miałam takie poidełko tylko że niebieskie dla kotów. Ale to jest to samo. I powiem tak jak dla mnie to szkoda pieniędzy na to poidełko. Fakt może fajnie filtruje tą wodę. Ale żeby zachęcała to picia wody to bym nie powiedziała. I naprawdę bardzo trudno jest utrzymać to w czystości. Mimo że będzie się to naprawdę często czyścić. No i strasznie głośno chodzi to całe urządzenie. I kilka razy ta cała kopułka zassała się do takiego stopnia że naprawdę nie wiedziałam jak ja mam to otworzyć żeby to wyczyścić. :crazyeye: No i woda spływa po tej kopułce tylko częściowo.
Więc jednym słowem nie polecam.

Link to comment
Share on other sites

Kupowanie tego zwierzetom bez dziwactw i nieprzyzwyczajonych faktycznie jest bez sensu, ale ja mam masakrycznie zdziwczale koty, ktore MUSZA pic wode w ruchu... W celu napicia udaja sie zazwyczaj do lazienki do wanny i dra na calego zeby puscic im strumyczek wody z kranu, niejednokrotnie lowilam kota z ubikacji, wylewalam zaklaczona wode z otwartego dzbanka itp, jezeli wasze zwierzeta nie pija z kazdego miejsca byle nie z miski i wola miche niz "wode w ruchu" to chyba faktycznie bez sensu, w moim przypadku zbawienie:loveu:.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...