Jump to content
Dogomania

Dłuuugie oczekiwanie - można uniknąć?


bradko

Recommended Posts

Przychodzę nowy na forum, bo mam pytanie, a właściwie - problem. Na stronie zawierającej informację o wystawie napisane jest zawsze coś w stylu: "przyjmowanie psów oraz wydawanie katalogów odbywa się w godzinach 8.00-10.00". No i dotąd (a byłem na sześciu wystawach) pojawiałem się z psem w wymaganym czasie. No a teraz zobaczyłem plan sędziowania najbliższej wystawy i okazało się, że zanim sędzia zabierze się za "moją" rasę, oceni 75 psów osiemnastu ras wystawianych w 51 klasach. I jakoś nie widzę tego, żeby uwinął się z tym w mniej niż 5 godzin (a i 7 jest prawdopodobne). Stąd pytanie - czy naprawdę nie można przyjść później?

Link to comment
Share on other sites

Nalezy wziasc pod uwage, ze moze nastapic zmiana w sedziowaniu i rasa, która miala wchodzic o 14, wejdzie na ring o 10.30 :cool3: No i nikt nie ma prawa protestowac, bo teoretycznie kazdy ma obowiazek byc od 10 na terenie wystawy :cool3:
Bo i takie sytuacje mialam okazje spotkac :) My jestesmy zawsze na 10 i spokojnie analizujemy "sposób sedziowania" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie, można spokojnie później przyjechać. Co prawda wystawę warto obejrzeć ale niektórych nie interesuje nic poza własnym psem, niektóre psy niekoniecznie wystawy lubią, danego dnia możemy czuć się nie najlepiej albo zazwyczaj- po prostu mamy kawał drogi do pokonania ;]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...