Jump to content
Dogomania

"Życie z Merlem" - Ted Kerasote


Coffee&Nera

Recommended Posts

Zmierzam ku końcowi ;) Książka przeplatana jest z faktami dotyczącymi badań nad zachowaniem zwierząt, zawiera wiele faktów, ciekawostek, szczegółowo opisanych, ale gdy autor wraca do opowieści o Merle'u czasami nie wiem, na czym wcześniej skonczyłam i muszę wracać do momentu, w którym Merle był głównym wątkiem.;) ciekawi mnie jeszcze inteligencja psa, rozumie wiele słów, nawet całe zdania, jego reakcje są takie ludzkie, aż niewiarygodnie czasami okazuje zroumienie znaczenie słów właściciela ... Może to jeden z psów o "większym mózgu" lub po prostu pies!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rottie']Ja od wczoraj mam tę książkę. Jestem na 80 str i bardzo miło się czyta, świetnie pisana, wciąga. Przy okazji sporo ciekawostek (zaczęłam się zastanawiać czy to aby książka o przygodach psa i człowieka czy poradnik, a może to zostało specjalnie "wplecione" w treść żeby również ludzie nieczytający bardziej "fachowej" literaury o psach się o nich czegoś dowiedzieli).[/quote]

[quote name='Olka_Olga']Zmierzam ku końcowi ;) Książka przeplatana jest z faktami dotyczącymi badań nad zachowaniem zwierząt, zawiera wiele faktów, ciekawostek, szczegółowo opisanych,[...][/quote]

I to sprawia że ta książka jest jeszcze bardziej wyjątkowa :p czyta się fantastycznie + można się dowiedzieć kilka ciekawych faktów :razz:
ZDECYDOWANIE POLECAM (kupiłam i jestem zachwycona)

Link to comment
Share on other sites

Skończyłam czytanie w zeszłym tygodniu, czytalo sie rzeczywiście świetnie, bardzo ciekawe te dygresje naukowe. To co mi się nie podobalo to metody szkoleniowe w postaci obrozy elektrycznej, stosowanej by pies nie łaził po wsi i nie żebrał.. Szczerze mówiąc, to ja wolałabym go pilnować niż narażać na wielokrotne wstrząsy.. Ale to inny temat, czyta sie w każdym razie bardzo fajnie ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...