Jump to content
Dogomania

Galeria Akit (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Taysha

Recommended Posts

  • Replies 10.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hmmm... himery??

jeżeli Ci chodzi po prostu o apetyt.. to z moich pupili tylko rybki są wiecznie głodne.. Anata bez przerwy wybrzydza.. często zjada porcje dzienną w dwa dni... a Forrest (husky), choć nie mój, tylko mojej koleżanki też miał kiepski apetyt jeśli chodzi o suchy pokarm.. gotowane jedzenie jadł z przyjemnością, a psie już troche gozej.. ten to potrafił nawet kilka dni nic nie jeść..

Link to comment
Share on other sites

no to nie jestem odosobniony żeczywiscie karmie go suchym royalem canin i to wymieszane smaki i 2 dni nic dzisiaj trzeci przedtem tez różnie
fakt mój tez jak poczuje rybe to robi wszystko żeby ja dostać, masz racje gotowane to obojetnie co zjada juz sie bałem że mu coś jest ale widze że to chyba normalka "te typy tak mają" co

Link to comment
Share on other sites

ja teraz też karmie royalem.. ale teraz się kończy i chyba zmienie... co jakiś czas zmieniam jej karme, bo psu też sie nudzi.. na początku może ładnie jeść a potem nagle uzna że ma dość (przynajmniej moja Anata tak ma).. tylko przed tym jakbyś miała zamiar kupić 15kg worek radze kupić 1kg na próbe czy mu smakuje, jak nie szukać dalej.. tylko oczywiście nie tak, ze każdego dnia je inną karmę bo wtedy mu się w żołądku wszystko poprzestawia..

ja teraz będę zmieniała chyba na Akane albo na jakąś niemiecką karmę, której w sklepach sie nie kupi (nie pamiętam nazwy)

wcześniej Anata jadła afn (lub anf ), eukanube, próbowała również purine, nutrie i jakieś inne karmy, ale jej nie podchodziły.. na royalu jest prawie rok...

Link to comment
Share on other sites

aa jeszcze jedno.. dla smaku do karmy dodajemy Anacie czasami boczek pokrojony na kawałeczki, jakieś resztki z gotowania zupy... tylko wszystko takie małe, żeby musiała zjeść razem z chrupkami.. ale moja i tak już nauczyła się te nejlepsze kawałeczki wyjadać..


ps.. to chyba nie jest odpowiednie miejsce na pisanie o psim jedzeniu..

Link to comment
Share on other sites

ja jak skończył ok 1,5 roku karmiłem nutreną jadł mi bardzo dobrze tylko jak przestali produkować nutreny tej dla dużych ras przeszłem na purine ok 5 do 8 miesiecy tez jadł różnie od 3 karmie royalem do tej pory było wszystko ok myslałem że może od pogody to co sie dzieje ostatnio przechodzi samego siebie jak nie upał to znowu leje jak z cebra dla człowieka jest nie do zniesienia a co dopiero dla psiaka burza nastrojów normalnie niechce mi się pracować

Link to comment
Share on other sites

Daria napisała:

[b]nutrie i jakieś inne [/b]

Jejjjjjjjjj :roll: ,Daria skąd Ty brałaś te nutrie? :o Z fermy? A te inne to kto? :o :wink: :wink: :wink: :eating: :kociak: :wink: :wink:

nie zabij mnie,jakoś mam dzisiaj taki dowcip :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donya'][b]Może tak po polsku zaczniemy pisać, tego nie da sie czytać[/b][/quote]

Prosiłam już Piotra32 żeby zaczął używać znaków interpunkcyjnych,ale jakoś pominął moją prośbę milczeniem :-? jego wypowiedzi naprawde czyta sie trudno :( Pytałam sie też o zdjęcia rodziców psa Piotra32,mam je ,mogę je tu wstawić,ale nie wiem,czy on sobie tego życzy :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Daria napisała:

[b]nutrie i jakieś inne [/b]

Jejjjjjjjjj :roll: ,Daria skąd Ty brałaś te nutrie? :o Z fermy? A te inne to kto? :o :wink: :wink: :wink: :eating: :kociak: :wink: :wink:

nie zabij mnie,jakoś mam dzisiaj taki dowcip :lol: :lol: :lol:[/quote]

Pewnie polowała na nutrie i te inne wraz z Anatą :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donya']Też bym wolała mięsko niż suchary :wink:[/quote]

Hmmmm.... :wink: pamiętam takie jedno zdjątko zimowe... :wink: był na nim Bimbomek,który czegoś szukał pod choinkami :wink: nawet się zapytałam,czego on tam szuka.... :wink: chyba też szukał mięska,tylko ciut mniejszego niż nutria.... :wink: :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi'][quote name='donya']Też bym wolała mięsko niż suchary :wink:[/quote]

Hmmmm.... :wink: pamiętam takie jedno zdjątko zimowe... :wink: był na nim Bimbomek,który czegoś szukał pod choinkami :wink: nawet się zapytałam,czego on tam szuka.... :wink: chyba też szukał mięska,tylko ciut mniejszego niż nutria.... :wink: :wink: :wink: :wink:[/quote]


Tak Bimbomek szukał nornic i niestety dwie dopadł ale nie zjadł. Widocznie mięsko w futrem to nie jest jego przysmak :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...