Jump to content
Dogomania

Galeria Akit (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Taysha

Recommended Posts

[quote name='Agappe'][quote name='Asiunia02'][quote name='Agappe'][quote name='Asiunia02']Mi sie wydaje, ze chciała, ale w koncu tego nie zrobiła. Tak ja zrozumial, ale moze sie myle. Jak Daria sie pojawi to sie dowiemy :)[/quote]

zgłosiłam.. po terminie bo po terminie, ale mi przyjeli zgłoszenie :) tylko jestem ciekawa czy bedę musiała dopłacić[/quote]

Calkiem mozliwe ze jestes nawet 3, bo sekretarka cos wspominała, ze jesli sa zgłoszenia nie zaplacone to nie ma w tym wykazie, a pamietała ze jakas akita w tym wykazie sa.[/quote]

tzn zapłacone to ja mam te 80 czy 90 zł.. zgłaszałam chyba 23września.. a znam osoby które zgłaszały później i też płaciły 80 zł i nie było problemu, ale niektóre musiały zapłącić 150zł, ale to wpłacały na miejscu w związku..[/quote]

najlepiej zadzwon i sie dowiedz, bo jesli wszystko jest wporzadku to po co masz sie "denerwowac".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agappe'][quote name='Ka$iaN.']Witajcie:))
Wrocilismy z Zabrza. Pogoda byla ladna, akitek niewiele i sedziowane na samym koncu.
A oto wyniki
[/quote]

kto zgarnął boba??? nie było zadnych cwc i zw.mł???[/quote]
nikt nie zgarnął BOBa nie było cwc ani zwycięzców młodzieży masz pies dostał nagrode pocieszenia od pani szeligi za doskonale przygotowanego psa (ciężka praca kasi) piękny kamyk ze zdjeciem akity wiec rozstrzygnięć ostatecznych nie było ale było miło rodzinnie isympatycznie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtek_kasia_i_akity'][quote name='Agappe'][quote name='Ka$iaN.']Witajcie:))
Wrocilismy z Zabrza. Pogoda byla ladna, akitek niewiele i sedziowane na samym koncu.
A oto wyniki
[/quote]

kto zgarnął boba??? nie było zadnych cwc i zw.mł???[/quote]
nikt nie zgarnął BOBa nie było cwc ani zwycięzców młodzieży masz pies dostał nagrode pocieszenia od pani szeligi za doskonale przygotowanego psa (ciężka praca kasi) piękny kamyk ze zdjeciem akity wiec rozstrzygnięć ostatecznych nie było ale było miło rodzinnie isympatycznie[/quote]

danke za informacje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtek_kasia_i_akity'][quote name='Agappe'][quote name='Ka$iaN.']Witajcie:))
Wrocilismy z Zabrza. Pogoda byla ladna, akitek niewiele i sedziowane na samym koncu.
A oto wyniki
[/quote]

kto zgarnął boba??? nie było zadnych cwc i zw.mł???[/quote]
nikt nie zgarnął BOBa nie było cwc ani zwycięzców młodzieży masz pies dostał nagrode pocieszenia od pani szeligi za doskonale przygotowanego psa (ciężka praca kasi) piękny kamyk ze zdjeciem akity wiec rozstrzygnięć ostatecznych nie było ale było miło rodzinnie isympatycznie[/quote]

a to wy siedzieliście za nami na kocyku :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']
a to wy siedzieliście za nami na kocyku :D[/quote]
wylegiwalismy sie na kocyku w lapki, przez ladnych kilka godzin:)
Ushi robila za poduszeczke:)
Czy to Twoje szaro-białe puchate cuda figlowaly w klatce?
serdecznie pozdrawiamy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Kasia i Łukasz - a takie to było małe, białe, niewinne... a teraz to już prawie dorosła pannica. Pewnie niedługo już debiut wystawowy (może na klubowej?).
pzdr.[/quote]

[b]Asiaczek[/b] po części masz jednak rację, bo na klubówce w lutym Aszi będzie debiutować :wink: w prawdzie nie będzie to debiut wystawowy, ale debiut w klasie młodzieży :D
pozdrówka :hand:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka$iaN.'][quote name='sh_maniak']
a to wy siedzieliście za nami na kocyku :D[/quote]
wylegiwalismy sie na kocyku w lapki, przez ladnych kilka godzin:)
Ushi robila za poduszeczke:)
Czy to Twoje szaro-białe puchate cuda figlowaly w klatce?
serdecznie pozdrawiamy:)[/quote]

No widziałam, że się wylegiwaliście :D
Tak to mój potwór 8) w tej wielkiej klatce :lol: :lol:
Również pozdrawiam :D , przynajmniej na drugi raz będę wiedziec jak wygladacie, aby podejść sie przywitac po ludzku :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtek_kasia_i_akity']nikt nie zgarnął BOBa nie było cwc ani zwycięzców młodzieży masz pies dostał nagrode pocieszenia od pani szeligi za doskonale przygotowanego psa (ciężka praca kasi) piękny kamyk ze zdjeciem akity wiec rozstrzygnięć ostatecznych nie było ale było miło rodzinnie isympatycznie[/quote]

Tylko pozazdrościć takiego kamyczka :D szkoda, że się nie wybraliśmy na tę wystawę, może i nam udałoby się zawalczyć o takie cudeńko :wink:

[color=violet][b]GRATULUJEMY SERDECZNIE WSZYSTKIM WYSTAWIANYM I WYSTAWIAJĄCYM !![/b][/color]

Link to comment
Share on other sites

[b]Kadziumia[/b] - uważaj na swoje maluchy, szczególnie "na zakrętach":))

[b]Matagi [/b]- jak dla mnie, to nic szczególnego, bo baski też tak lubią; wszak to są w połowie koty, prawda? Z tego widać, że i shibie też nie daleko do kocich przyzwyczajeń, prawda?

[b]Kasia i Łukasz [/b]- pani Ewa Szeliga jest znana z tych kamyczków. Ja, jak zobaczyłam je po raz pierwszy, to po prostu zapiałam z zachwytu!!!! Super pomysł i świetne wykonanie!!! A taka nagroda dla psiaka, to też wielka frajda dla wystawiającego, prawda?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

kamyczek jest super i mimo że nie osiągnelismy sukcesu całkowitego to ta nagroda spowodowała brak uczucia niedosytu a tak poważnie to swietny pomysł i dowód na to że można wymyslic cos od siebie a nie tylko odbebnic sedziowanie mrucząc cos pod nosem i jechac do domu pod koniec ocen głosno wszyscy zainteresowani dowiedzieli sie czemu oceny były takie a nie inne i czemu brak BOBa, co powinno sie stac dobrym zwyczajem innych sedziów .Kasia nie martw sie odbijecie sobie to w Poznaniu lub w Kielcach

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich!
Dawno mnie tu nie było, bo miałem trochę zajęć pozalekcyjnych.
Kasi i Łukaszowi gratuluję fajnej stronki, a Joli takiej gromadki misiaczków.
Znalazałem właśnie chwilę czasu, aby przejrzeć ostatnie posty i aż miło było poczytać i pooglądać.
Mnie przez jakiś czas znowu może tu nie być, ale w tym czasie w zastępstwie zostawiam stronkę, którą wreszcie udało się skończyć... Oczywiście jest jeszcze mnóstwo małych i większych poprawek, ale w ogólnym zarysie już gotowa do obejrzenia.
Życzę przyjemnego żeglowania.

Link to comment
Share on other sites

Chris u mnie chodzi wszystko cacy. Strona szybko sie laduje, ciekawe zrobiona jest czesc z linkami. Przyzam sie, ze przejrzalem ja tylko pobierznie, zwracajac uwage na to jak wyglada.
Generalnie jest super; pewnie nidlugo dolaczysz ksiege gosci to wszyscy Ci sie ladnie wpisza. :lol:
Jesli nie masz nic przeciwko to podesle Ci pare zdjec Shoguna (o ile mnie pamiec nie myli - to sam o to prosiles) i porosze o zmiane, bo to na Twojej stronie takie jakies nijakie.
Pozdrawiam Marek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='christoph']I oczywiście wywaliło mi nowy podpis, ale to może poprawię innym razem. A teraz adres:
[url]www.akita-club.pl[/url][/quote]

[b]Chris! :P [/b]Jestem pod wrażeniem strony! :D Jest doskonała! :D Ileż pracy musiałeś włożyć,nie chcę się nawet pytać..... :D Ładuje się szybko,wszystko się pięknie otwiera!Podeślę niedługo kilka fotek,mam nadzieję,że je umieścisz? :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[color=olive]Christoph[/color] - stronka jest po prostu rewelacyjna... Ależ mi się podoba... A to zdjęcie Twojego Bushiego nad tą wodziczką: świetne... :)
BRAWO za pomysł z linkami, zdjęciami innych akit, i ogólnie za całokształt pracy włożonej w stworzenie tej stonki... Widać samodzielność i oddanie sprawie... [size=6]Gratuluję.[/size]

P.S. Z chęcią wyślę zdjęcia naszego łapsurdaka, bo zauważyłam, że miejsce na nie czeka:)

Link to comment
Share on other sites

Bo pewnie wszyscy uzywacie Internet Dxplorer i na tej przegladarce tez mi wszystko pieknie działa, ale na Operze niestety nie. Ja robiac strone swoja i kasi tez o tym nie wiedziałam, ale moj Tomek jak zwykle mi pomogl i dowiedzial sie jak to trzeba zrobic, zeby wszystko bylo cacy :)

Ogolnie stronka Super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[b]Krzysiek[/b] [color=red]OGROMNE GRATULACJE!!!![/color]

Strona jest świetna. U mnie wszystko działa, otwiera sie bez problemu. Zdjecia Bushiego są suuuper - szczegónie te prywatne :wink:
Oby tak dalej.
Nazwa strony do czegoś zobowiązuje i mam nadzieję, że doprowadzisz do szczęsliwego ..... :wink:

Link to comment
Share on other sites

[b]Chris[/b], bardzo mi się podoba to, że strona jest tak rozbudowana! No i oczywiście sama strona - ładna szata graficzna i przemyślana struktura :D
Zasób polskich stron o akitach bardzo się dzięki niej wzbogacił. Gratuluję i podziwiam, że wszystko zrobileś sam! :D

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich ponownie i dzięki za uznanie. Jak już wspomniałem m.in. na stronie, czekam na uwagi dotyczące strony technicznej i zawartych wiadomości. Już dostałem parę uwag, za które również dzięki, bo pomogą mi w ulepszeniu serwisu.
Księga gości jest w trakcie.
Chwilowo jestem w niedyspozycji i idę odpoczywać, bo pan doktor chirurg kazał leżeć. Oj i poleżę teraz trochę.... Może do Poznania mi przejdzie, a jak już się trochę podkuruję i będę mógł się poruszać bezproblemowo, zabieram się za poprawki.

[url]www.akita-club.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...