Jump to content
Dogomania

Galeria Akit (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Taysha

Recommended Posts

  • Replies 10.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kadziumia']No fajnie, fajnie, tylko nie wiem, jak ja sobie poradzę z tą moja białą czwóreczką :o .

[b]Asiunia[/b], a skąd Ty masz te ilościowe staweczki????
Też bym chciała się dowiedzieć, czy wogóle moje psy (2 Azzis i Sissy) są przyjęte, że o stawkach chociażby ilościowych nie wspomnę ;).

mfg[/quote]

W koncu jestem w Poznania :) Jesli zadzwonisz do nas do zwiazku to Ci powiedza czy sa przyjete a o stawki jesli nie bedzie chciała Ci podac to powiedz, ze myslisz nad ufundowaniem nagród, ale chcesz sie dowiedziec czy bedzie jakas odpowiednia ilosc.
Mi stawka pasuje idealnie co do moich "planów"

[b]Musha:[/b]A w jakiej klasie bedzie 29 akitka ??

Link to comment
Share on other sites

Mam komputer,mam monitor,który stoi sobie na biurku,mam tam swój bałagan /Darek mówi śmietnik :evil: / bardzo przydatny dla mnie,ale okazało się też ,że mam tam szybowca stołowego :wink: :lol: :wink: :lol: Iwona mnie uprzedzała,że one łażą wszędzie,ale nie sądziłam,że to już tak szybko nastąpi.....ona ma dopiero 10 tygodni,gdzie wlezie ,jak skończy rok? :wink: :lol: :o

[URL=http://imageshack.us][img]http://img157.imageshack.us/img157/6809/im0082427hw.jpg[/img][/URL]

[URL=http://imageshack.us][img]http://img239.imageshack.us/img239/2847/im0082437wz.jpg[/img][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[b]Lila [/b] u Ciebie szybowiec a u mnie Bimbo ostatnio wlazł na parapet okienny. Łapy na parapecie oparł, nogami wszedł zgrabnie na krzesełko a potem na parapet. Myslałam, że umrę ze śmiechu.
Dobrze, że okno zamkniete było.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donya'][b]Lila [/b] u Ciebie szybowiec a u mnie Bimbo ostatnio wlazł na parapet okienny. Łapy na parapecie oparł, nogami wszedł zgrabnie na krzesełko a potem na parapet. Myslałam, że umrę ze śmiechu.
Dobrze, że okno zamkniete było.[/quote]

Hiiiiiiiii Hiiiiiii :lol: Ja nawet jestem w stanie wyobrazić sobie jego minę :lol: No cóż.....wielki świat go pociąga.... :lol: :wink: :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Noooo tak! :lol: Akity lubią stoły :lol: Okii uwielbia biurko Martyny :lol: Można na nim postać,posiedzieć,a czasami i poleżeć :wink: :lol: Na biurko wskakuje się z podłogi,nie ważne,czy coś tam spadnie,a jak spadnie,to fajna z tego później zabawka :wink: :lol: Okii szczęśliwy,Martyna mniej...... :wink: :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Hmmmm :wink: Dzięki Bogu,że kota nie mam :wink: Co by było,jak by moim wszystkim psom zamaniło się spać jak kot ,na stole? :o Skąd ja bym tyle stołów nabrała? :o Bo na dzień dzisiejszy psów w domu...11 :D I jak tak każdy chciał mieć po stole? :o :lol: Och...... :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiunia02']haszczak nauczył sie od kota, a moja Doncia od psa Tigera nauczyla sie przy sisianiu przy czyms wyzszym podnosic noge :) To jest dopiero obaw, bo ta nasza bojazliwa myszka wszystkie sie powoli uczy. (szkoda, tylko ze od tigera)[/quote]

moja Anata też podnosi noge i zostawia ślady zrozsypując np zagrabione liście, ale z tego co wiem to to nie jest dlatego, ze sie z psem wychowała tylko dlatego, że jest to dominant jak większość akit..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiunia02'][b]Kadziumia[/b]fajnie, ze chociaz Ty z dogomaniakow bedziesz w Poznaniu.
W Poznaniu bedzie 28 akit

wiem niestety tylko stawke ilosciowa

Suki klasa szczeniat 1
mlodziezy 6
posrednia i otwarta po 3
championow 2

Psy klasa mlodziezy 5
posrednia 2
otwarta 5
cham. 1

Chyba wszystko sie zgadza :) moze jedynie klasy posrednie pomyliłam.
Ciesze sie bardzo z stawki ilosciowej bo akity zostaly zgloszone po mojej mysli :)[/quote]

nie wiecie jaki champion piesek sie wybiera???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe'][quote name='Asiunia02']haszczak nauczył sie od kota, a moja Doncia od psa Tigera nauczyla sie przy sisianiu przy czyms wyzszym podnosic noge :) To jest dopiero obaw, bo ta nasza bojazliwa myszka wszystkie sie powoli uczy. (szkoda, tylko ze od tigera)[/quote]

moja Anata też podnosi noge i zostawia ślady zrozsypując np zagrabione liście, ale z tego co wiem to to nie jest dlatego, ze sie z psem wychowała tylko dlatego, że jest to dominant jak większość akit..[/quote]

Ale ona podchodzi specjalnie do drzewka i nie ze lekko podnosi noge (tak jak to robia czasem inne moje suczki) tylko zdarza sie jej czasami dokładnie to robic jak psu.

Champion to pewnie bedzie Rengoku. Ale pewna nie jestem. Moze juz nie długo bede miec pełna stawke to dam znac.

Link to comment
Share on other sites

Ja sie jeszcze zastanawiam jaka bedzie dfruga suczka w championach.
Bo jedna to nasza Chikaka.
Anaty nie bedzie, Inazumy tez nie wiec kto?? Sa chyba tylko 3 opcje Tajgeta, Halne lub Izis, bo moze dostała juz championat, a wyraza chec przyjazdu do Poznania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiunia02']Ja sie jeszcze zastanawiam jaka bedzie dfruga suczka w championach.
Bo jedna to nasza Chikaka.
Anaty nie bedzie, Inazumy tez nie wiec kto?? Sa chyba tylko 3 opcje Tajgeta, Halne lub Izis, bo moze dostała juz championat, a wyraza chec przyjazdu do Poznania.[/quote]

Przecież Daria zgłosiła Anatę,chyba o tym pisała,jak nie tu,to w wystawaPoznań! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiunia02']Mi sie wydaje, ze chciała, ale w koncu tego nie zrobiła. Tak ja zrozumial, ale moze sie myle. Jak Daria sie pojawi to sie dowiemy :)[/quote]

zgłosiłam.. po terminie bo po terminie, ale mi przyjeli zgłoszenie :) tylko jestem ciekawa czy bedę musiała dopłacić

Link to comment
Share on other sites

Witajcie:))
Wrocilismy z Zabrza. Pogoda byla ladna, akitek niewiele i sedziowane na samym koncu.
A oto wyniki
Psy :
Klasa: młodziezy
752 HOKOR-TAKAI Halne Wzgórze /FCI/- oc.dosk, lok I
753 MARMUR Puchate Kreple- oc.dosk, lok II

Klasa: otwarta
754 MłChPL AMAI Bakira - Chris nie dotarl
755 MIROSHIMO Halne Wzgórze - oc.dosk, lok I, NPwR

Suki:
Klasa: młodziezy
756 MALWA Puchate Kreple- oc.dosk, lok I

Klasa: posrednia
757 MASUMI Tsunami- oc.bdb, lok II
758 SAKE Jamni Jar- oc.bdb, lok I

Klasa: otwarta
759 MIDORI Turzycowa Dolina - oc.dosk,lok I, NSwR + nagroda specjalna od sędziny :D
760 SODA Jamni Jar - nieobecna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe'][quote name='Asiunia02']Mi sie wydaje, ze chciała, ale w koncu tego nie zrobiła. Tak ja zrozumial, ale moze sie myle. Jak Daria sie pojawi to sie dowiemy :)[/quote]

zgłosiłam.. po terminie bo po terminie, ale mi przyjeli zgłoszenie :) tylko jestem ciekawa czy bedę musiała dopłacić[/quote]

Calkiem mozliwe ze jestes nawet 3, bo sekretarka cos wspominała, ze jesli sa zgłoszenia nie zaplacone to nie ma w tym wykazie, a pamietała ze jakas akita w tym wykazie sa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka$iaN.']Witajcie:))
Wrocilismy z Zabrza. Pogoda byla ladna, akitek niewiele i sedziowane na samym koncu.
A oto wyniki
Psy :
Klasa: młodziezy
752 HOKOR-TAKAI Halne Wzgórze /FCI/- oc.dosk, lok I
753 MARMUR Puchate Kreple- oc.dosk, lok II

Klasa: otwarta
754 MłChPL AMAI Bakira - Chris nie dotarl
755 MIROSHIMO Halne Wzgórze - oc.dosk, lok I, NPwR

Suki:
Klasa: młodziezy
756 MALWA Puchate Kreple- oc.dosk, lok I

Klasa: posrednia
757 MASUMI Tsunami- oc.bdb, lok II
758 SAKE Jamni Jar- oc.bdb, lok I

Klasa: otwarta
759 MIDORI Turzycowa Dolina - oc.dosk,lok I, NSwR + nagroda specjalna od sędziny :D
760 SODA Jamni Jar - nieobecna[/quote]

kto zgarnął boba??? nie było zadnych cwc i zw.mł???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiunia02'][quote name='Agappe'][quote name='Asiunia02']Mi sie wydaje, ze chciała, ale w koncu tego nie zrobiła. Tak ja zrozumial, ale moze sie myle. Jak Daria sie pojawi to sie dowiemy :)[/quote]

zgłosiłam.. po terminie bo po terminie, ale mi przyjeli zgłoszenie :) tylko jestem ciekawa czy bedę musiała dopłacić[/quote]

Calkiem mozliwe ze jestes nawet 3, bo sekretarka cos wspominała, ze jesli sa zgłoszenia nie zaplacone to nie ma w tym wykazie, a pamietała ze jakas akita w tym wykazie sa.[/quote]

tzn zapłacone to ja mam te 80 czy 90 zł.. zgłaszałam chyba 23września.. a znam osoby które zgłaszały później i też płaciły 80 zł i nie było problemu, ale niektóre musiały zapłącić 150zł, ale to wpłacały na miejscu w związku..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...