Jump to content
Dogomania

Galeria Akit (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Taysha

Recommended Posts

  • Replies 10.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

No, nareszcie doczekałam sę fotek :D :wink:

Mellows- Edo jest cudowny, rośnie jak na drożdzach.Fantastyczny psaik, aż miło na niego popatrzć :D

Agappe- świetne championy na tych zdjęciach. Jest na co popatrzeć. Teraz czekam na zdjątka Anaty :wink: Może kiedyś na wystawach się spotkamy jednak nie na tym samym ringu(jak narazie :wink: )

Link to comment
Share on other sites

No, nareszcie doczekałam sę fotek :D :wink:

Agappe- świetne championy na tych zdjęciach. Jest na co popatrzeć. Teraz czekam na zdjątka Anaty :wink: Może kiedyś na wystawach się spotkamy jednak nie na tym samym ringu(jak narazie :wink: )

Matagi będzie miała zdjęcia Anaty

Link to comment
Share on other sites

Hej

Z niektorymi to ja sie juz znam, ale dla innych jestem nowy wiec sie przedstawie:

Jestem Marek i mam fajnego psiaka Shoguna (2,5 roku)

To tyle tytułem wstępu.

Jesli chodzi o zdjęcia to takie jakies dziwaczne...

Ale z drugiej strony wazne, ze sa.

Pozdrowienia :evil:

Link to comment
Share on other sites

Zajrzyj na strone www.akita.z.pl - znajdziesz tam pare zdjec.

Musze sie przyzwyczaic do tego forum, wszystko jest podobne a zarazem inne.

Z tymi zdjeciami Daria sie nie gniewaj, ale np. BOS wyglada jak pokraka :lol:

nie moja wina że p Iwona go tak ustawiła :p ale ma przynajmniej piękny akitowy uśmiech.. a w tym słońcu nie było widać jak zdjecia wyszły.

a zdjęcia można wkleić tylko te które są umieszczone na serwerze

i wgląda to tak

[ img ]http://adres strony.jpg [ / img ]

oczywiście bez przerw

Link to comment
Share on other sites

Zajrzyj na strone www.akita.z.pl - znajdziesz tam pare zdjec.

Musze sie przyzwyczaic do tego forum, wszystko jest podobne a zarazem inne.

Z tymi zdjeciami Daria sie nie gniewaj, ale np. BOS wyglada jak pokraka :lol:

Ziemniak!!!!Ani Daria,ani ja nie robiłysmy zdjęć osobiście,ponieważ obie wystawiałyśmy. :wink: U Darii kamera dysponował pewien bardzo sympatyczny men :P :P :P ,a moim aparatem dysponował Kamil od Oso i Kony :P :P :P .I chwała OBU,że w tym tempie zrobili cokolwiek,niektóre zdjecia sa super,bo może nie oddaja całego wyrazu psa,ale ODDAJĄ emocje właścicieli :wink: .Marek!!!!Dostałam zdjecia od Ciebie :P ,ślicznie dziękuję,za niedługo wysle Ci foty z Legionowa.A Ty już trzymaj kciuki za Poznań,bo mój OKi dalej linieje,a to gopiero początek.... :(

Link to comment
Share on other sites

Mellows,

Łał- prześliczne te fotki :):) :) :) :)

MELLOWS!!!Edo super rośnie :P Ale nie zakładaj mu ŻADNYCH szelek :evil: Załatwisz mu grzbiet na "dzień dobry".Wszystko dobre,tylko nie szelki u tak malutkiego psa.Polecam parciana obroże zaciskową,on sie nauczy chodzić,nie będzie ciągał,i nie będzie miał karpia ani przebudowanego zadu... :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...