Jump to content
Dogomania

Galeria Kleksika i Ice`a dwóch moich największych miłości życia


Pieseczkowo

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Evelynkaa']To była ostatnia wystawa Kleksika w klasie otwartej za miesiąc Klenio kończy 8 latek i będzie startował w weteranach :D[/QUOTE]

A czemu ostatnia? :oops:
Przecież jak pies skończy 8 lat nie musi chodzić w weteranach klasa otwarta i championy nie mają górnej granicy wiekowej :cool3:
Po prostu jak skończy 8 lat to ma dodatkowy wybór, czyli klasę weteranów.

Całusy dla Kleksika! Wyglądał pięknie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

"Dla klas otwartej, użytkowej, championów i weteranów nie określa się górnej granicy wieku. ..."
Cytat z "Regulamin Wystaw Psów Rasowych" ;)

Szkoda, że dłużej nie pogadaliśmy.
Ja coś na tej wystawie mało kontaktowałam co się wokół mnie dzieje... hehe chyba z niewyspania :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pieseczkowo']wybierala.Jednak wybor BIS a wybor w rasie to torche co innego. Trzeba bylo podejść do nas :)[/QUOTE]
Mhm , podobno dużo osób było niemile zaskoczonych wyborem tej suni na Bis'a .. No ale nie byłam , to nie wiem :D. I tak byscie ze mną nie podadały , bo byłam strasznie zaspana :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dziś mój najukochańszy przyjaciel kończy 8 lat :) Mam nadzieję,że będzie ze mną jeszcze kolejne 8 jak i nie dłużej. Dzięki niemu poznałam tylu wspaniałych ludzi i przeżyłam tyle wspaniałych chwil.Od niego wszystko się zaczęło :) Zrobiłam kolaż z różnymi fotkami od bobasa do dryblasa :)
[img]http://img827.imageshack.us/img827/3842/kleksio1.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...