Jump to content
Dogomania

agentka 007! ;)


Inkaa

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Infortune.']Spóźnione życzenia wszystkiego dobrego :cool3:[/QUOTE]

[quote name='ewelinka_m']wczoraj mi dogo padło :mad:

Kinga wszystkiego najlepszego, sukcesów na torze z Wenką,
sukcesów w szkole :razz:
spełnienia marzeń i wszystkiego naj:buzi:

:drink1::drinking:[/QUOTE]

Dziękuje bardzo za życzenia. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam! :multi: Ja tu po raz pierwszy i mam nadzieję, że zawitam na dłużej... ;)
Agnieszka mam na imię. ;) A moja suńka, to Ganja. Bardzo spodobała mi się wasza galeria. Bardzo ładne zdjęcia, a Gwiazda jeszcze ładniejsza. :cool3:

[url]http://img528.imageshack.us/img528/2483/dsc06848tl9.jpg[/url]
słodziutkie zdjęcie :loveu:

Pozdrawiamy gorąco i zapraszamy do naszej galerii. [B]Nowa Mega Dostawa Zdjęć! :cool3::loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Jak to? Nakręcał się ale człapał ? Wdech wydech :razz:
Fotki widziałam ale wklei i tu![/QUOTE]
Nakręcała się, ale nie biegałam z nią na zabawkę (no, może na początku ze 2 lub 3 razy). Potem biegałyśmy na smakołyk, ale kochana psinka człapała sobie bardzoooo woooooolno. Cóż, bywa.
okay.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']śliczne te fotki :loveu:
zwłaszcza 1 ma fajne kolorki :razz:
a na 2 ładnie wyglądacie razem ii wreszcie wiem jak wyglądasz :evil_lol:[/QUOTE]
[url]http://wd9.photoblog.pl/p2/4F/AD/30270778.jpg[/url]
Niestety nie mam większej ilości moich zdjęć, ponieważ jestem w Warszawie bez dostępu do mojego komputera. ;)

[quote name='Kinia']Nareszcie jakieś agilitowe fotki:multi:
Może miała gorszy dzień?[/QUOTE]
Mam nadzieje, że do jutra jej przejdzie. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Przez skaczące posty nie zauważyłam tej wiadomości.

[quote name='Bzikowa']pytanie: dlaczego? :cool3:[/QUOTE]
Bo chce ją stopniowo coraz bardziej nakręcać? Bo nie dałaby rady biegać cały trening na zabawkę? Bo znudziłoby się jej po 5 przebiegach i zaczęłaby patrzeć na nią z coraz mniejszym zainteresowaniem? Ale 3/4 przebiegi na piłkę to narazie odpowiednia ilość. :eviltong: Reszta niestety musi być na smaczki, na które nie biega generalnie tak wolno jak dzisiaj. Ostatnio ma jakieś gorsze dni, to naprawdę humorzasty i wybredny pies - po błocie nie biega, po śniegu też nie ... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinga&Wenka']
Bo chce ją stopniowo coraz bardziej nakręcać? Bo nie dałaby rady biegać cały trening na zabawkę? Bo znudziłoby się jej po 5 przebiegach i zaczęłaby patrzeć na nią z coraz mniejszym zainteresowaniem? Ale 3/4 przebiegi na piłkę to narazie odpowiednia ilość. :eviltong: Reszta niestety musi być na smaczki, na które nie biega generalnie tak wolno jak dzisiaj. Ostatnio ma jakieś gorsze dni, to naprawdę humorzasty i wybredny pies - po błocie nie biega, po śniegu też nie ... :roll:[/quote]

Może dlatego, że biega od niedawna? Hmm nie wiem.
Bezik też jest humorzasty, w grudniu i na początku stycznia biegał super ekstra , całe treningi na piłkę i nic a nic mu się nie nudziła... A potem nagle stwierdził, że hellooo ? na to już biegałem, to już nie jest takie fajne! :evil_lol: Także nie przejmuj się, trzeba się chyba z taką naturą pogodzić :roll:

A jak dzisiejszy trening moje panie? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Może dlatego, że biega od niedawna? Hmm nie wiem.
Bezik też jest humorzasty, w grudniu i na początku stycznia biegał super ekstra , całe treningi na piłkę i nic a nic mu się nie nudziła... A potem nagle stwierdził, że hellooo ? na to już biegałem, to już nie jest takie fajne! :evil_lol: Także nie przejmuj się, trzeba się chyba z taką naturą pogodzić :roll:

A jak dzisiejszy trening moje panie? :)[/QUOTE]

Z tymi terrierami to nigdy nic nie wiadomo. :cool1:
Już sobie wyobrażam, że na jakiś zawodach (np. IABC), przed przebiegiem Wełenka dojdzie do wniosku, że piłka nie jest fajna ("pańcia, po co machasz mi tym przed nosem?) . :cool1:

Dzisiaj było lepieeej, o wiele lepiej! 1/2 treningu na piłkę, w co prawda nie najlepszym tempie, ale i tak 200% lepiej niz wczoraj Nawet nam coś wychodziło. (nie licząc dzisiejszego ostatniego ćwiczenia :cool1:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinga&Wenka']Z tymi terrierami to nigdy nic nie wiadomo. :cool1:
Już sobie wyobrażam, że na jakiś zawodach (np. IABC), przed przebiegiem Wełenka dojdzie do wniosku, że piłka nie jest fajna ("pańcia, po co machasz mi tym przed nosem?) . :cool1: [/quote]

Piłkę na zawodach możesz mieć tylko w zerówkach i to nie zawsze. :wink:

[quote]
Dzisiaj było lepieeej, o wiele lepiej! 1/2 treningu na piłkę, w co prawda nie najlepszym tempie, ale i tak 200% lepiej niz wczoraj Nawet nam coś wychodziło. (nie licząc dzisiejszego ostatniego ćwiczenia :cool1:)[/quote]

Cieszę się, że było lepiej :)
Trenujcie, trenujcie. I zgłoście się na jakieś zawody przed Pucharem Ras!!! Masz sporo do wyboru: Łąck, Bytom, Białystok... :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Piłkę na zawodach możesz mieć tylko w zerówkach i to nie zawsze. :wink:

Cieszę się, że było lepiej :)
Trenujcie, trenujcie. I zgłoście się na jakieś zawody przed Pucharem Ras!!! Masz sporo do wyboru: Łąck, Bytom, Białystok... :razz:[/QUOTE]

Ja narazie planuje tylko zerówki :cool1: A1 i wyżej jeszcze przez dłuuuuugi czas będzie nieosiągalne, wiec wiesz.

Przezd Pucharem Ras najbardziej prawdopodobna jest Łódź (bo najbliżej) chociaż i do Białegostoku chciałabym pojechać, chociaż to niezbyt realne ze względu na nasz marny poziom zaawansowania (Białystok jest najwcześniej. :cool1:)

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://img23.imageshack.us/my.php?image=dsc07071.jpg][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/9498/dsc07071.jpg[/IMG][/URL]


Wchodzenie tyłem na ścianę wychodzi nam już prawie bardzo dobrze. Po głębszym zastanowieniu się, to ćwiczenia na świadomość zadu nie są takie złe ... :cool1:
Aktualnie staram się wytłumaczyć Weniakowi na czym polega slalom i ósemka tyłem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...