Jump to content
Dogomania

Morze i plaża - o czym trzeba pamiętać...??


napciaa

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja jadę ale do Ostrowa :)
w sobotę jesteśmy z Korą nad morzem :D
kupiłam jej namiot specjalny żeby mogła się schować na plaży przed słońcem :)
odkryła nową miłość - KOPANIE, więc na plaży będzie w niebie :) trzeba będzie tylko w lekkiej odległości od ludzi żeby ich nie obsypała piachem ;) bo mogą się zacząć skargi ;)

Link to comment
Share on other sites

a polecisz jakas kwatere w ostrowie? ja mam jedną ale z 3 psami w tym jednym slepym- nie bardzo ,bo 1 pietro i maly pokoik...

no i uwazaj, tam jest chyba najwiecej dzieci na calym wybrzezu hehe :)

za to przed Kuźnicą, w stronę Helu, jest genialna psia plaża

Link to comment
Share on other sites

my mamy dwie godne polecenia jedną, na której byliśmy 2 razy i w tym roku jedziemy do drugiej ;)
strona www drugiej to: [URL]http://ostrowianka.afr.pl/index.htm[/URL]
a tej pierwszej zaraz poszukam ;)
pierwszy raz jedziemy z psem ;)

Link to comment
Share on other sites

napisze drugą bo mi dogo figle płata :/

to jest strona tego pierwszego 'ośrodka' bardzo fajnie było, nie jedziemy tam tylko dlatego, ze nie było pokoju 5 - osobowego, potem okazało się ze w tym drugim też nie ma ale trudno i wynajeliśmy dwu- i trzyosobowy ;)

[URL]http://www.sosnowa.afr.pl/[/URL] - strona tego 'używanego' przez nas już ;)

Link to comment
Share on other sites

super, dzięki :)
uważaj na psicę bo w ostrowie szybko się robi głęboko (tzn zwykle...) rzadko kiedy jest tam powiedzmy chociaż 3-4 metry płycizny.
mówię o plażach w stronę jastrzębiej, w stronę karwii to już bywa lepiej. ale też nie zawsze :D

Link to comment
Share on other sites

my mamy takie fajne miejsce w Ostrowie, gdzie jest taka rzeczka przez plażę bezpośrednio do morza ;) tam woda jest o wiele cieplejsza niż w morzu i jest dość płytko ;) trzeba Korę nauczyć pływać w końcu :)
ciekawa jestem co ona zrobi na widok morza ;)
no dziś jedziemy :) trzymajcie kciuki za nas :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pocahontas']a my wróciliśmy z Łeby.pogoda była jak marzenie.dziś po raz pierwszy zobaczyłam chmury na niebie.
cudowny tydzień.pies wyszalał się,wykąpał,popływał i poganiał.super.pod koniec sierpnia znów jedziemy do Łeby!!![/QUOTE]

daj namiar na kwaterkę pls... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

ja może zrobię reklamkę pensjonatu gdzie jeżdżę
oto link: [url]http://www.piotrek.xk.pl/[/url]

same centrum Łeby,do plaży w lini prostej 300 metrów.pieski mile widziane i nawet gratis ich pobyt.
aczkolwiek tequilla także ma pensjonat w dogodnym miejscu bo blisko do kościółka i do wspaniałego i cudownego parku jurajskiego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ciemnaczekolada']Ja byłam w tamtym roku w Łebie, ale bez psa. Miałam super dom, tanio jak barszcz, ciekawe czy by psa wzięli :)
Zależy mi aby miejsce było blisko plaży, to ważne.

[B]Pocahontas[/B], możesz napisać coś więcej o wakacjach z psem w Łebie ? Czy wszędzie można ją zabrać, czy ludzie nie krzyczą :) ?[/QUOTE]

ja łaziłam z psem wszędzie.na strzeżoną plażę wchodziłam i nie było problemu-pies oczywiście na smyczy i ładnie przy nodze szedł.na wydmach także byliśmy :-) na obiady z psem chodziliśmy bo wszystkie bary i restauracje mają ogródki więc nie było problemu.czasem miskę z wodą dostawał gratis.w pensjonacie do którego jeździmy nie ma problemu z psem-zresztą mój grzeczny i nie szczeka.mnie się podoba Łeba ze względu na to że jest gdzie pochodzić-las,jeziora,plaża i morze.

tequilla mnie nie potrzebne są pałace do wypoczynku.ten dom stoi na cichej ulicy,blisko wszystko,ładne i komfortowe pokoje i do tego tanio.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pocahontas']tequilla mnie nie potrzebne są pałace do wypoczynku.ten dom stoi na cichej ulicy,blisko wszystko,ładne i komfortowe pokoje i do tego tanio.[/QUOTE]
Jak napisałam - każdy szuka czegoś innego. Jak dla mnie fotki nie przedstawiają komfortu... Co do psa na plaży strzeżonej, miałaś szczęście. Wielu zapłaciło mandaty, gdyż nie każdemu opalającemu się podoba się towarzystwo czworonogów, które często się tam załatwiają. Niestety nie każdy właściciel sprząta po swoim psie. Poza tym przy wejściu na plaże strzeżone widnieje zakaz wprowadzania psów.

Co znaczy tanio?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...