Jump to content
Dogomania

Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Carianna

Recommended Posts

[quote name='hanik']O to Fajowo.Ale szkoda,że nie będziecie z foksem. Obawiam się,że nie będzie ich wiele. Figiel i tak będzie w grupie szczeniaków to jego pierwsza wystawa. Mam nadzieje,że nie wywinie jakiegoś numeru.[/quote]

Borys mi na swojej pierwszej wystawie i to wlasnie w Gdansku odwinal taki numer, ze zajal I lokate i byl trzeci na BIS-ie szczeniat:loveu:
Zgarnal butelke szampana:multi:
Oczywiscie zawartosci juz nie ma, ale butelka z etykieta zostala na pamiatke ;)
Rolkowi ta wystawa tez swietnie poszla - mielismy 2 buteli szampana :lol: :cunao:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='hanik']tylko niech ten numer się zmieści w granicach normy[/quote]

A tak w ogole Hanik to swietne imie dla foxa - Figiel :evil_lol:
Naszej kolezanki foxio nazywa sie z kolei Bigos - podobno imie bardzo adekwatne :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Bigos też świetnie. Do Figla by pasowało jak ulał:lol:
Też bym chciała,żeby Figiel wywinął mi taki numerek jak twój Borys jeszcze z szampanem :popcorn: oczywiście żeby był pełny
A może Figiel będzie jedynym foksem w Gdańsku i wtedy konkurencja będzie miejsza:lol!:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanik']
A może Figiel będzie jedynym foksem w Gdańsku i wtedy konkurencja będzie miejsza:lol!:[/quote]

No tak, ale zawsze to milej wygrac z konkurencja ;)
Mnie najbardziej chyba cieszylo jak Borys zajal I lokate na 18 psow, na miedzynarodowce, u sedziego z Izraela :multi:
U goldenow konkurencja jest czasem szokujaca :-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanik']Bigos też świetnie. Do Figla by pasowało jak ulał:lol:
Też bym chciała,żeby Figiel wywinął mi taki numerek jak twój Borys jeszcze z szampanem :popcorn: oczywiście żeby był pełny
[/quote]

Bedziemy trzymac kciuki :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanik']Bigos też świetnie. Do Figla by pasowało jak ulał:lol: [/quote]

myśmy mieli foksicę o imieniu Frajda :p

[quote name='hanik']Też bym chciała,żeby Figiel wywinął mi taki numerek jak twój Borys jeszcze z szampanem :popcorn: oczywiście żeby był pełny
A może Figiel będzie jedynym foksem w Gdańsku i wtedy konkurencja będzie miejsza:lol!:[/quote]

babcia Cuxa będzie trzymać łapki :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nikit1']Hanik,
jak dostaniesz nr. startowy to daj znac. Bedziemy Cie szukac ;)[/QUOTE]
Ok.dam znać.Tylko ,że nie będę go wystawiać osobiście. Napisałam w części poświęconej wystawie, że jadę pierwszy raz i za bardzo nie wiem z czym to się je. I zgłosiło się dużo chętnych z doświadczeniem. Tymczasem ja zobaczę o co w tym wszystkim chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze pytanko. Ile powinien ważyć dorosły foksik. W internecie przeczytałam że do 8,2. Coś się obawiam, że Figiel przekroczy ten limit. Wydaje mi się że nie jest za gruby ale nieżle umięśniony .Wg. mojej wagi łazienkowej ma już 8 kilo a dopiero 5,5 miesiąca. Chciałam zważyć go u weta ale mój osiedlowy wet nie ma wagi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanik']Ok.dam znać.Tylko ,że nie będę go wystawiać osobiście. Napisałam w części poświęconej wystawie, że jadę pierwszy raz i za bardzo nie wiem z czym to się je. I zgłosiło się dużo chętnych z doświadczeniem. Tymczasem ja zobaczę o co w tym wszystkim chodzi.[/quote]

Czesc,
Niestety sie nie spotkamy, bo my bedziemy w inny dzien niz foksiki...:placz: Szkoda, nastepnym razem...:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roksana']mało foksów trzyma się tej wagi co jest w różnych opisach
a to dlatego, że teraz są zwykle większe
albo jeśli małe, to mocniejsze :p

8kg na 5,5 mies. ..... może on za dobrze je? :razz:[/QUOTE]
Muszę przyznać że ma niezły apetyt. a może go trochę przepościć? Na chudzielca nie wygląda:lol: . Ale jak dotykam dłonią boków to czuję żebra. Czytałam że tak się robi. Muszę znaleźć weta z wagą. Jedyne porównanie jakie mam to z Łatką ,która jest starsza ok 10 miesięcy i jest przy nim drobniutka ,ale to suka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pszym']Czesc,
Niestety sie nie spotkamy, bo my bedziemy w inny dzien niz foksiki...:placz: Szkoda, nastepnym razem...:cool1:[/QUOTE]
Oj szkoda, że się nie spotkamy. Ale przed nami inne wystawy. Figiel już będzie młodzieżowiec.

Link to comment
Share on other sites

Kochani,
Prawdopodobnie będzie 5,5 miesięczny foksik rodowodowy do oddania ( sprzedania - jeszcze nie wiem ), właścicielka tłumaczy się alergią...:angryy: jasne...
Nie ważne, i tak trzeba bedzie mu znaleźć dobry dom...
Będę Was informował na bieżąco...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pszym']Kochani,
Prawdopodobnie będzie 5,5 miesięczny foksik rodowodowy do oddania ( sprzedania - jeszcze nie wiem ), właścicielka tłumaczy się alergią...:angryy: jasne...
Nie ważne, i tak trzeba bedzie mu znaleźć dobry dom...
Będę Was informował na bieżąco...[/QUOTE]
To Binguś brat Figielka

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...