Jump to content
Dogomania

omdlenie


bartek_yo

Recommended Posts

suka mojej sasiadki (bokserka) ostatnio zemdlala kilka razy. nie wiem jak to wygladalo, sasiadka mowi, ze po prostu byla nieprzytomna pare minut.

czy to cos z sercem czy ukladem oddechowym czy cos jeszcze innego. Byla wczoraj u weta, zrobili badania, ale wet powiedzial, ze to nie wyglada na problemy sercowe lub oddechowe. A moze to przez upal ?? Bylo strasznie duszno wtedy a jak wiadomo boksery sa wrazliwymi psami i nie lubia takiej pogody...co wy o tym myslicie ??

Link to comment
Share on other sites

Gadalem teraz z sasiadka. Weterynarz powiedzial, ze to jakis niedobor witamin, i ze suka jest wrazliwa na pogode, tzn nie powinna sie przemeczac, gdy jest bardzxo duszno i goraco. Nie wiem, mi to sie wydaje dziwne, ja na jej miejscu poszedlbym do innego weta, ten przepisal jej jakies odzywki dla psow aktywnych....aha, byly badania, wszelkie problemy z sercem i plucami, czy ukladem oddechowym wykluczone.

Link to comment
Share on other sites

ta suka ma rok. to bylo tak, ze suka biega biega, i nagle sru, na ziemie i nieprzytomna. Teraz bierze odzywki dla psow aktywnych, takie jakie daje sie psom zprzegowym :o . Suka po tym jest strasznie nabuzowana, wszedzie jej pelno, dostala takiego speeda ze szok...nie wiem, ja bym sie jeszcze z innym wetem skontaktowal :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja też myślę, że należy spróbować u drugiego weta.

Z własnego doświadczenia wiem, że pies może zemgleć z przejedzenia. Tak przydarzyło się u mnie jamnikowi kuzynki. Zbyt łapczywie zmiótł zupę jarzynową, jarzynki były w kostkę, nie pogryzł tylko je wychłeptał, przepełniły żołądek i psiak omdlał. Dostał jakiś zastrzyk i przeszło.

Natomiast mój poprzedni psiak - sznaucer średni słabł w czasie upału. Nie mdlał tylko się zataczał. Pomagało chłodne pomieszczenie i miska wody.

Bartek, czy ta bokserzyca to mama Twojej Kory?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...