Jump to content
Dogomania

"Portret Rasy Bullmastiff" i


JUST

Recommended Posts

Dzisiaj kupiłam wrześniowy numer czasopisma "Przyjaciel Pies". Jest w nim zamieszczony "Portret Rasy Bullmastiff" i bardzo ciekawy wywiad z hodowcA tej rasy. Polecam. Mnie się bardzo spodobał. Poza tym, w ogłoszeniach drobnych, jest jeszcze ogłoszenie hodowli z dopiskiem - książka. A na końcu reklama hodowli.
Podaję adres :
[url]http://www.nestornotabilis.republika.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

witam

ja mam czasami do czynienia z bulkiem, poniewaz moja znajoma posiada wlasnie chlopaka tej rasy. ostatnio w toruniu debiutowala z nim w klasie szczeniat lub mlodziezy.
co spostrzeglam u bulka - cicha woda brzegi rwie(czyli powolny bydlaczek ale drzemie w nim prawdziwy bohater), jak sie cieszy to malo mnie nie powali, malo wrazliwy na bul dobrze wykonuje sie u niego jakie kolwiek zabiegi uwielbia sie moczyc jak plywa narasie tylek wciaga go pod wode :lol: a reszte- jest duzy, ma spora sile, szybko sie uczy tylko zanim cos wykona wymaga to czasu powolna rasa

pozdrawiam

moze wy macie inne spostrzezenia

Link to comment
Share on other sites

Mnie też się ten artykuł bardzo spodobał. Nie jestem pewna, ale moi znajomi myśleli nie tak dawno o kupnie bullmastiffa. :roll: Tylko nie wiem czy się zdecydowali, czy już kupili czy dopiero czekają i z jakiej hodowli? Może jakoś w wolnej chwili postaram się ich coś podpytać...

Link to comment
Share on other sites

KarolaGg
"Zgłusz" znajomych, dawaj zdjęcia psiaka, więcej info o nim i wogóle... To nam się temat rozwinie :P Mnie też się bardzo ta rasa podoba 8) :P Dzwoniłam do znajomych, ale nie zastałam nikogo :-? Ehhh. :cry: I teraz sobie przypominam, że w ubiergłym roku na klubówce rozmawiałam z tą hodowczynią i nawet głasiałam jej bullki. :P :D Dopiero teraz rozpoznałam ją na zdjęciu z tej gazety. :o
Ciekawe czy Aurelia kupiła już swojego bullcia? W końcu trochę już czasu minęło od założenia tematu... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, kochani, że tu piszecie! Ten temat wydał mi sie bardzo osamotniony..
ale teraz jest nas juz spora grupa, więc temat się na pewno rozwinie!
Jeszcze raz apeluję o jak najwiecej informacji o "bulmastifie w praktyce", zdjęcia oczywiście jak najmilej widziane!
Pozdrawiam i czekam!

Link to comment
Share on other sites

Książkę "Psy w typie..." czytałam, ale nie przypadła mi do gustu, ponieważ miałam jakieś dziwne wrażenie, że autor "lubuje się" w psich awanturach ujmując to subtelnie. Ale zawsze warto przeczytać chośby dla samego przekonania się. :-?
Ja czekam na książkę tej kobitki wyłącznie o bullmastiffach. Czytałam na stronie, że ma być w sprzedaży już we wrześniu. :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...