Jump to content
Dogomania

LUCKY Border Collie ^^


Dynamique

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jess']Wzorcowe przy skoku czy i bordera? Bo we wzorcu rasy raczej na pewno nie, ale przy skoku to nie wiem... ;)[/quote]

W skoku to on i we frisbee podnosi ogon... 'łapie równowage' :evil_lol:
Mam 1 minutowy filmik z frisbee, ale go nie pokazuje, bo musze jeszcze coś nagrać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dynamique']W skoku to on i we frisbee podnosi ogon... 'łapie równowage' :evil_lol:
Mam 1 minutowy filmik z frisbee, ale go nie pokazuje, bo musze jeszcze coś nagrać :evil_lol:[/quote]
Trzeba się było nie przyznawać! Zaraz Cię zaczną molestować o każdą jedna sekundę Lucka :evil_lol: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_Roki']Widzę że jesteście zgłoszeni do Wawy ? Będziecie ? :cool3:

bo może nie jest bardzo w temacie i nie doczytałam ale Waszą galerję śledzę na okrągło :loveu:[/quote]

Dowiemy się czy będziemy na 100 % dopiero 15.09 :shake: Dlatego nic na razie nie obiecuje :shake:

[quote name='CaneSs']Ooo! My też bedziemy w Wawie. Jutro :cool3: Ring 3 jak co xDD[/quote]

My na zawody, a nie wystawe ;)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj zaczeło się niewinnie od zakupu szamponu 1All System :evil_lol: dzisiaj skończyło sie na kąpieli mojego brudasa... wreście może się łądować ten śmierdziuch do łóżka :diabloti:

A teraz foty:
'Z serii Lucław & Viva & Kij :evil_lol: by Kaśka :diabloti:'

[IMG]http://img141.imageshack.us/img141/6503/dsc03665o.jpg[/IMG]

Zrudziały Luc :angryy:

[IMG]http://img10.imageshack.us/img10/5985/dsc03628h.jpg[/IMG]


[IMG]http://img17.imageshack.us/img17/9022/dsc03639bp.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Fotek nie cytuję bo wszystkie zabójcze! Super prześwietne :P
Aa... my na wystawie byliśmy xDD


[CENTER][SIZE=1][B]MAM DO SPRZEDANIA :[/B][/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[SIZE=1][B] Rogz Jellybean Collar obroża zwykła 11mm / 19-25 cm (używana ale nie zniszczona)[/B][/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[SIZE=1][B] Zestaw Hiltona Pomarańczowy w łapki ( nie używany - tylko smycz trochę )[/B][/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[SIZE=1][B] Szelki Avenue granatowe. (prawie wogle nie używane - nie zniszone )[/B][/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[SIZE=1][B] [I] Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobaczyć zdjęcia? Pisz tu lub na GG 12300349.[/I][/B][/SIZE]
[SIZE=1][B] [I] Czekam![/I][/B][/SIZE]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo śliczne fotki :loveu:
Lucek rudy też fajnie wygląda :lol::evil_lol:

[quote name='Dynamique']Nie wiem czy byś chciała mić psa bez mózgu, który pójdzie za każdym kto ma piłke/ frisbee lub coś innego :eviltong::diabloti:[/quote]

A ja bym tak nawet chciała :eviltong: I tak moja Mi nie mam mózgu, więc lepiej, żeby miała chociaż frisbee :eviltong: (albo AŻ frisbee)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...